Нове надходження на склад насосного обладнання NPO, Sprut

НовиниУтеплені підлогові поверхні допомагають створити комфортну обстановку в приміщенні та оптимальний кліматичний режим. Пристрій може бути застосований як додатковий радіатор або основне джерело опалення..
Типи водонагрівачів – види бойлерів Давно відомий історичний факт розповідає, що перший котел для нагрівання води придумав Герон Олександрійський, відомий діяч античної Греції. Винахід функціонував за..
Вибираємо якісний радіатор для опалення Радіатором опалення називають прилад, який застосовується у системі водяного опалення. Він активно використовується в квартирах, на дачах та інших житлових прим..
Опалювальні котли, типи котлів Затишок та комфорт у будинку залежать від тепла, що генерується вже не багаттями та грубками, а сучасними технологічними котлами. Власники приватних будинків, котеджів м..
Які бувають види твердопаливних казанів? Вибираємо котел Ринок опалювальних систем багатий та різноманітний. Найбільш поширені – працюють на електриці та газі. Твердопаливні агрегати, як і раніше, зат..
Види газових колонок: вибираємо водонагрівач до будинку Встановивши альтернативний водонагрівач, можна здобути незалежність від перебоїв в електромережі або подачі теплої води. Ще він дозволить заощад..
Як вибрати газовий котел Найдоступнішим ресурсом отримання теплової енергії є природний газ. Тому його використовують при обігріві будівель. Через відсутність централізованої системи опалення встановл..
Що таке теплові гармати та які види цих гармат Швидко обігріти об'єкт, просушити вологі поверхні, забезпечити вентилювання допомагають потужні тепловентилятори. У класифікації обладнання для обігріву ..
Електроконвектори та обігрівачі - робимо правильний вибір Велика різноманітність функціонального електроустаткування для обігріву житлових приміщень створює додаткові труднощі при виборі приладу для о..
Чавунні газові конвектори – що це таке? Газовий конвектор – це альтернативний варіант обігріву житла без складної системи розведення труб, монтажу котла та радіаторів. Установка таких конструкцій в Ук..
Електрокамін – як вибрати? Як вибрати електрокамін, щоб отримати не лише комфортну температуру в будинку, а й створити особливу атмосферу гармонії та затишку? Електрообігрівачі прийнято класифікувати ..
Що таке ІЧ обігрівачі? Інфрачервоні обігрівачі це техніка нового покоління, робота якої ґрунтується на передачі електромагнітного випромінювання об'єктам. Купити UFO , значить отримати природне тепло ..
Котли тривалого горіння – це Котел тривалого, що це горіння? Чи вирішує він питання автономної роботи пристроїв, і як часто потрібна присутність людини для стабільної та ефективної експлуатації? Пошук..
Твердопаливні опалювальні котли - що це? Твердопаливні котли – це генератори, здатні виробляти тепло з використанням ресурсних матеріалів: вугілля, дрова, брикети з торфу, відходів деревообробки та сі..
Проточний водонагрівач (ВПГ) давно зарекомендував себе в Україні як надійний пристрій моментального приготування гарячої води. Вибирати газову колонку необхідно з урахуванням технічних характеристик т..
Вибираємо водонагрівач (бойлер) Гаряче водопостачання є невід'ємною частиною комфортабельного проживання. Без централізованого забезпечення, з важливим функціоналом успішно справляються водонагрівачі...
Як вибрати теплу підлогу для конкретного приміщення — тема, яка вимагає продуманого опрацювання з урахуванням усіх важливих факторів впливу для прийняття виваженого рішення. Комфортне обігрів в холодн..
Які параметри першочергові, як вибрати газовий котел для приватного будинку? Від правильного вибору обладнання залежить не лише комфортний клімат у приміщенні. Довговічність роботи, ККД, витрати на ек..
Каталог товарів в інтернет-магазині teplopolis.com.ua містить інформацію про різні моделі каналізаційних приладів універсального застосування. Власники приватного сектору в Україні мають вибір. Замови..
Система обігріву кімнат має бути надійною, зрозумілою, витримувати тиск та відповідати технічним вимогам. Головне очікування домочадців – комфортний клімат. Щоб розібратися, як вибрати батареї для опа..