Великі знижки на газові котли Aton

Як вибрати газовий котел

Які параметри першочергові, як вибрати газовий котел для приватного будинку?

Від правильного вибору обладнання залежить не лише комфортний клімат у приміщенні. Довговічність роботи, ККД, витрати на експлуатацію та технічне обслуговування, підігрів гарячої води - все це фактори, які необхідно врахувати, перш ніж купити газові котли в будинок або квартиру.

Асортимент обладнання для обігріву пропонує інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Обігрів приватного будинку

Можливість використовувати для автономного обігріву магістральний газ дозволяє організувати систему обігріву за допомогою популярних в Україні газових установок.

Щоб вирішити серйозне побутове завдання, як правильно вибрати газовий котел у будинок , потрібно опрацювати такі технічні складові:

1. Потужність.

2. Тип камери згоряння.

3. Кількість контурів.

4. Спосіб монтажу.

5. Функціональні особливості конкретної моделі.

Потужність

Усереднені значення для розрахунку потужності установки не найкращий варіант. Популярна формула 1 кВт тепла на 10 кв. площі не враховує фактор тепловтрат для конкретного приміщення. Якщо підходити ґрунтовно, слід теплові розрахунки довірити фахівцеві або використовувати онлайн-калькулятори, в яких закладено додаткові параметри для розрахунку необхідної потужності необхідної для монтажу якісної системи обігріву.

Тип камери згоряння

Газовий опалювальний котел можна вибрати як із відкритою камерою згоряння так і із закритою.

Апарати з відкритим типом підключаються до існуючої системи видалення диму, яка працює за рахунок природної тяги. Пристрої із закритою камерою трохи дорожчі, при цьому мають суттєвий плюс. У конструкції передбачено вентилятор, що забезпечує примусову тягу. Продукти згоряння швидше виводяться назовні і спеціальне облаштування димоходу не потрібне. Димовидалення виводиться з будинку надвір через спеціальний рукав труби просто за стінку з мінімальними витратами.

Контури

Газові опалювальні казани поділяються на конструкції з одним або двома контурами.

Від кількості контурів залежить як, буде працювати прилад. Тільки на систему опалення або додатково зможе забезпечувати приготування гарячої води. Тут не обійтися без обчислень.

Як краще вибрати газовий котел із нагріванням води або без, допомагає визначити розрахунок добової потреби. Не завжди двоконтурний апарат з ГВП доцільний для встановлення. Коли є необхідність у великих обсягах гарячої води, має сенс замовити одноконтурний пристрій і підібрати варіант накопичувача. Або скористатися можливістю підключення бойлера для непрямого нагрівання води. Сучасні конструкції призначені для монтажу такого тандему.

Монтаж

За способом встановлення у споживача України також є альтернативні варіанти. Інтернет магазин teplopolis.com.ua надає можливість вибрати та купити хороший газовий котел як для кріплення на стіні, так і потужні підлогові агрегати для розміщення в окремих мікро-котелень (спеціально обладнаних приміщеннях).

У підлогових моделях теплообмінники виконані переважно з чавуну, що забезпечує триваліший експлуатаційний термін порівняно з технікою настінного кріплення. При цьому настінні моделі менші за вагою та габаритами, легко вписуються в інтер'єр, дозволяють користувачам при експлуатації розраховувати на помічників складної автоматики з великою кількістю функцій.

Рішення, за способом встановлення, у питанні: як вибрати газовий котел для квартири , можна зафіксувати одразу. Це буде сучасний настінний апарат, який можна розмістити на стіні або вмонтувати в нішу.

Сучасні технології

Функціональні особливості обладнання пов'язані з технологіями, що застосовуються під час виробництва та є складовими основ роботи вузлів.

Сьогодні основні пропозиції на ринку опалювального кліматичного обладнання зосереджені на двох технологіях:

- Традиційні конвекційні моделі;

- Конденсаційні апарати.

Міркування, яка технологія краще навряд чи вирішать завдання як вибрати газовий котел опалення . А ось технічні характеристики будови, умови експлуатації дійсно допоможуть визначитися, яка технологія нагріву підійде для конкретної системи обігріву наявних приміщень.

Так якщо спочатку власник розуміє, що пристрій працюватиме з високотемпературною системою або утилізацію конденсату вкрай складно забезпечити, вибирати конденсаційне обладнання недоцільно. І справа не як прилад. Він просто не зможе виправдати очікування та спрацювати відповідно до заявленого ККД.

Навпаки, коли система низькотемпературна, співвідношення подача/обертання не перевищує 55/35 градусів температури рідини в трубах заплатити і змонтувати конденсаційний прилад буде розумно.

Витрати на придбання коштуватимуть дорожче, а ось експлуатаційні витрати дадуть реальну економію.