Нове надходження водонагрівачів Midea

Термостати

Діапазон температур, °C: от +5 до +30 Тип: Цифровий кімнатний термостат Вага: 92 г Колір: Білий Країна виробник: Туреччина Тип підключення: Дротовий Країна реєстрації бренду: Туреччина
Країна виробник: Болгарія
Код товару: 10010030
2 661 ₴
Купити
Країна виробник: Болгарія
Код товару: RT310i
6 650 ₴6 052 ₴
Купити
Код товару: 10010032
1 049 ₴
Купити
Країна виробник: Великобританія
Код товару: RM-16A
933 ₴849 ₴
Купити
Код товару: 10010031
2 414 ₴
Купити
Живлення: 220V AC 50 Hz Розмір,мм: 105 x 45 x 50 Виробник: SALUS Країна виробник: Англія

Термостати для котлів

Клімат-контроль при обігріві будинку забезпечують термостати для котлів опалення. Основне призначення приладів покликане вирішити три завдання:

1. Економія палива, що використовується для виробництва теплової енергії.

2. Збільшення терміну експлуатації котлів.

3. Комфортні кліматичні умови в приміщенні без необхідності перманентного ручного регулювання.

Замовити та купити в Україні термостат на котел опалення будь-якого типу, надає можливість інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Типи термостатів

Залежно від функціонального використання термостати купити та встановити можна на всі види опалювального обладнання;

- газові установки;

- твердопаливні агрегати;

- електрокотли ;

- конвектори;

- Інші конструкції обігріву.

Товарна лінійка моделей класифікується за функціональним призначенням, способом монтажу та управління. Є енергозалежні та незалежні конструкції.

За цільовим призначенням розрізняють:

- регулювальні - температура теплоносія буде підігріватись котлом відповідно до заданої температури;

- захисні або протиаварійні - прилади безпеки, які встановлюються разом із регулювальними та захищають обладнання від перегріву;

- димові газові - відключають пальники обладнання та сповіщають сигнальною лампою, коли температура продуктів згоряння перевищує допустиму і може призвести до проникнення диму в приміщення або спровокувати поломку агрегату;

- захисту від корозії - забезпечують прогрів обігрівальних конструкцій до заданих параметрів у сталевих агрегатах, що запобігає осіданню кислого конденсату, що провокує корозію металу.

Конструктивні різновиди

Для опалювальних агрегатів виробники пропонують два різновиди моделей - механічні та електронні прилади.

Механічні регулятори

Ціна на механічні регулятори більш ніж бюджетна, що зовсім не позначається на якості роботи вузлів із ручним настроюванням. Дешеві за вартістю та енергонезалежні мініатюрні конструкції впораються з основним завданням, для якого призначені.

Розміщення на котлі можливе як горизонтальне, так і вертикальне, залежно від посадкового місця, яке передбачено виробником опалювальних установок. Механічний термостат для газового котла або твердопаливного агрегату традиційних конструкцій дозволить відрегулювати температурні граничні показники.

Електронні регулятори

Сучасні електронні прилади дозволяють із універсальною точністю виконувати заданий функціонал. Похибка у роботі приладу прагне нуля. Модельний ряд постійно поповнюється новими конструкціями, які розширюють можливості за допомогою удосконаленої системи автоматичного чи дистанційного керування. Ціни на електричні термостати залежить від складності системи.

Розрізняють аналогові та цифрові прилади.

Аналогові

Мінімальну систему управління мають аналогові електричні пристрої, робота якого заснована на різниці потенціалів при нагріванні двох пластин з різних металів. Коштують недорого, сумісні з більшістю обладнання для обігріву приміщень.

Цифрові

Більш складні та дорогі цифрові системи Підійдуть для казанів нового покоління. Широко використовуються для газового та електричного обладнання, що дозволяє досягти економії виду палива, що використовується, від 20 до 35%.

Виробники пропонують дротові та бездротові пристрої Программатори із закритою та відкритою логікою.

Керувати таким помічником можна на відстані за допомогою GSM. У будь-який час можна перевірити і переналаштувати параметри роботи приладу. В інструкції детально прописані, які програми вшиті та можуть бути використані споживачами у режимі закритої логіки.

Варіанти програмування температурного режиму:

- день ніч;

- добова програма 24 години, з можливістю зміни температури щогодини;

- Тижневе регулювання, коли враховується життєвий ритм власників будинку;

- режим 5+2 - робочі та вихідні дні;

- ручне керування, коли можна самостійно налаштувати бажані температурні параметри;

- Інші варіанти програм користувача комфортного програмування.

У цифрових системах закладено і програму безпеки, яка спрацьовує при аварійній ситуації або у випадках збою раніше встановленого режиму, переведе роботу системи в режим за промовчанням.

Перед тим, як придбати термостат на котел, важливо проконсультуватися з фахівцем щодо сумісності роботи обладнання.

Менеджери інтернет-магазину teplopolis.com.ua допоможуть зорієнтуватися в асортименті та підібрати відповідний термостат.

Рекомендуємо