Нове надходження на склад насосного обладнання NPO, Sprut

Насоси для фонтанів

Код товару: 4823072207353
663 ₴582 ₴
Купити
Потужність, кВт: 0.25 Живлення: Мережа Висота подачі, м: 1.8 Гарантія: 12 місяців Комплектація: базова Тип насосу: Фонтанний Виробник: Sprut
Код товару: 4823072201924
1 002 ₴879 ₴
Купити
Потужність, кВт: 0.022 Живлення: Мережа Висота подачі, м: 1.6 Продуктивність, л/м: 16.6 Гарантія: 12 місяців Комплектація: базова Тип насосу: Фонтанний Виробник: Sprut
Код товару: 4823072201948
2 430 ₴2 133 ₴
Купити
Потужність, кВт: 0.085 Живлення: Мережа Висота подачі, м: 3.5 Продуктивність, л/м: 3 м³/година Гарантія: 12 місяців Комплектація: зі змінними насадками Тип насосу: Фонтанний Виробник: Sprut
Код товару: 4823072201979
3 351 ₴2 941 ₴
Купити
Потужність, кВт: 0.11 Живлення: Мережа Максимальний розмір частинок, мм: 0.2 Висота подачі, м: 3.7 Продуктивність, л/м: 3.6 м³/година Гарантія: 12 місяців Комплектація: базова Тип насосу: Фонтанний Виробник: Sprut
Код товару: 4823072201931
1 529 ₴1 342 ₴
Купити
Потужність, кВт: 0.04 Живлення: Мережа Максимальний розмір частинок, мм: 0.2 Висота подачі, м: 2.5 Продуктивність, л/м: Гарантія: 12 місяців Комплектація: базова Діаметр вихідного отвору, дюйм: ½" Діаметр вхідного отвору, дюйм: ½" Тип насосу: Фонтанний
Потужність, кВт: 0.55 Живлення: Мережа Максимальний розмір частинок, мм: 0.2 Висота подачі, м: 2.3 Продуктивність, л/м: 2.3 м³/година Гарантія: 12 місяців Комплектація: базова Тип насосу: Фонтанний Виробник: Sprut
Живлення: Мережа Тип насосу: Фонтанний Виробник: Sturm
Живлення: Мережа Тип насосу: Фонтанний Виробник: Sturm
Живлення: Мережа Тип насосу: Фонтанний Виробник: Sturm
Живлення: Мережа Тип насосу: Фонтанний Виробник: Sturm
Потужність, кВт: 0.12 Живлення: Мережа Висота подачі, м: 4.5 Продуктивність, л/м: 3.6 м³/година Гарантія: 12 місяців Комплектація: зі змінними насадками Тип насосу: Фонтанний Виробник: Sprut
Потужність, кВт: 0.038 Живлення: Мережа Максимальний розмір частинок, мм: 0.2 Висота подачі, м: 1.9 Гарантія: 12 місяців Комплектація: базова Діаметр вихідного отвору, дюйм: ½" Діаметр вхідного отвору, дюйм: ½" Тип насосу: Фонтанний Виробник: Sprut

Якісні насоси для фонтанів та водоспадів за демократичною вартістю

Естетична насолода та вологість повітря на присадибній ділянці забезпечують штучні водойми. Дотримання елементарних правил ландшафтного планування та насос для маленького фонтану дозволяють створити затишний пейзаж із мінімальними витратами. Спеціальний насос для домашнього фонтану купити не складно. Пропозиції обладнання в Україні представлені на порталі - інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Принцип роботи вузлів для монтажу декоративних ефектів, каскадів та водоспадів однаковий, а сама конструкція включає:

- Двигун;

- якір;

- крильчатку;

- захисні грати.

Види гідроапаратів

Ефекти в ландшафтному водному дизайні ґрунтуються на безперервній циркуляції води з підйомом на різну висоту. Насос для декоративного фонтану купити можна як для розміщення на дні штучного водоймища, так і поряд з озером, у відповідному за розміром коробі. Відповідно при виборі потрібно враховувати якогось типу прилад.

Занурювальні

Занурювальний апарат працює безшумно, передбачає облаштування на дні ставка. Використовуються каміння, каркаси для створення постаменту, що дозволяє запобігти попаданню мулу, піску, інших частинок у вузлові механізми.

Штуцер для подачі води встановлюється на дні водоймища і на нього кріпиться фонтанна насадка. Під захисними гратами, для тривалої експлуатації приладу, встановлена губка, що фільтрує. Така передбачливість дозволяє запобігти засмічці насадки, що позитивно відбивається на естетичній складовій загального враження при роботі ландшафтного водного об'єкта.

Занурювальний насос для міні фонтану купити та встановити в невеликому джерелі економічно вигідно, тому що він працює з високим ККД при мінімальному споживанні електроенергії.

Поверхневі

Поверхневий насос для декоративного фонтану купити доцільно при створенні малих та великих каскадів. Прилад може перегрітися на сонці плюс при роботі шум. Небажані поломки та шумовий ефект можна легко зняти, якщо помістити пристрій в ізоляційний бокс. Якщо є бажання спорудити фонтан та водоспад, одна помпа забезпечує підключення та роботу двох об'єктів одночасно. Плюс ціна на поверхневий насос для фонтану нижче, ніж на аналогічні за параметрами занурювальні моделі.

Критерії вибору

Виробники пропонують насоси для фонтанів купити різноманітної форми, потужності та типу установки. До комплектації часто входять запасні насадки.

Простота установки, практичність та економічність – загальні переваги, якими радують насоси для міні фонтанів. Запуск відбувається за мінімального енергоспоживання.

Для надійної та ефективної роботи приладу необхідно підібрати модель з урахуванням:

1. глибини ставка;

2. обсягу води, що перекачується за одиницю часу;

3. потужності;

4. продуктивність, яка залежить від висоти підйому струменя.

У технічних характеристиках до моделей прописані основні параметри, які допоможуть вибрати виріб для конкретної домашньої водойми. Не варто купувати потужний прилад, призначений для занурення на глибину більше, ніж це необхідно. Вартість моделі буде дорожчою, а ось ефективність нижча. За наявності у водоймищі флори та фауни (водорості, рибки), вони можуть постраждати через невідповідність струму води.

При облаштуванні декоративної споруди важливо, щоб комунікації (труба, шланг) були не сильно розтягнуті, а головне, не створювали різких поворотів. Кожен кут знижує параметри потужності та продуктивності приладу.

Розрахунок максимального підйому води слід провести з урахуванням нижньої точки розміщення конструкції, бажаної висоти струменя плюс 1 м на потік. Коли в планах два-три підйоми, потрібно встановити двійник-трійник та додаткові конструкції на бажану висоту з урахуванням ескізного плану. Відповідно і розрахунок буде сумарний за загальною конструкцією.

Насоси для домашнього фонтану можуть забезпечити безперебійну роботу на тривалі періоди часу. При цьому витрата електроенергії, особливо коли це насос для маленького фонтану, досить бюджетний, що важливо за цін на електроенергію.

Рекомендуємо