Нове надходження на склад насосного обладнання NPO, Sprut

Пелетні котли

Вид палива: Пелети Країна виробник: Україна
Вид палива: Пелети Країна виробник: Україна
Вид палива: Пелети Країна виробник: Україна
Код товару: ТТ - 200 Смарт МГ
228 000 ₴
Купити
Управління: Електричне Призначення: Промисловий Камера згоряння: Зачинена Підключення до електромережі: залежний Теплова потужність, Вт: 200000 Тип: Котел пелетний Колір: Сірий Габарити (ВхШхГ): 1780/1134/2380 мм Матеріал теплообмінника: Нержавіюча сталь Спосіб завантаження палива: Ручна
Код товару: ТТ - 300 Смарт МГ
298 000 ₴
Купити
Управління: Електричне Призначення: Промисловий Камера згоряння: Зачинена Підключення до електромережі: залежний Теплова потужність, Вт: 300000 Тип: Котел пелетний Колір: Сірий Габарити (ВхШхГ): 1880/1366/2740 мм Матеріал теплообмінника: Нержавіюча сталь Спосіб завантаження палива: Ручна
Код товару: ТТ - 500 Смарт МГ
558 000 ₴
Купити
Управління: Електричне Призначення: Промисловий Камера згоряння: Зачинена Підключення до електромережі: залежний Теплова потужність, Вт: 500000 Тип: Котел пелетний Колір: Сірий Габарити (ВхШхГ): 1880/1366/2740 мм Матеріал теплообмінника: Нержавіюча сталь Спосіб завантаження палива: Ручна
Камера згоряння: 138 л Потужність, кВт: 99 Тиск, бар: 2 Діаметр димаря: 350 Габарити (ВхШхГ): 1900х1800х1850 мм Вид палива: Можливість роботи на пелеті або дрібнофракційному вугіллі в режимі автоматичної подачі палива або на вугіллі/дровах/брикеті в режимі ручного завантаження Виробник: Маяк Напруга: 420 Країна виробник: Україна Вага, кг: 1300
Робочий тиск води, кПа: 2.6 Об'єм води в котлі, л: Управління: автоматика Площа обігріву, кв. м: Підключення до електромережі: Є Вага: Потужність, кВт: Діаметр димаря: Колір: чорний Матеріал теплообмінника: сталь
Робочий тиск води, кПа: 2.6 Об'єм води в котлі, л: Управління: автоматика Площа обігріву, кв. м: Підключення до електромережі: Є Вага: Потужність, кВт: Діаметр димаря: Колір: чорний Матеріал теплообмінника: сталь
Робочий тиск води, кПа: 3.6 Управління: автоматика Підключення до електромережі: Є Колір: чорний Матеріал теплообмінника: сталь Спосіб завантаження палива: Автоматичне завантаження Тип розпалювання: авторозпал Гарантія: 2 роки Комплектація: котел. пальник Ceramik+ 20. автоматика. датчик температури котла. шнек. аварійний датчик. бункер Матеріал: Сталь
Спосіб завантаження палива: Ручне завантаження; Автоматичне завантаження Вид палива: Вугілля; Солома; Пелети; Дрова Виробник: RETRA Країна виробник: Україна
Спосіб завантаження палива: Ручне завантаження; Автоматичне завантаження Вид палива: Вугілля; Солома; Пелети; Дрова Виробник: RETRA Країна виробник: Україна

Пелетні котли

Пелетні опалювальні котли є сучасними твердопаливними агрегатами з високим рівнем автоматизації. Важливою складовою роботи є наявність пелетів у бункері в достатній кількості, щоб вистачило мінімум на тиждень. Працює система автономно. Котли на пелетах дозволяють обігрівати значні площі приміщення приватного будинку без короткочасного контролю палива.

Відповідно, вибір на користь пристрою варто робити після того, як буде визначено ціну закупівлі, а також можливості для доставки та зберігання палива — пелетів.

Переваги

Чому пелетні казани купити вигідно?

1. Оскільки гранули згоряють повністю, витрата в порівнянні з вугіллям та дровами набагато менша, що зумовлює економічну доцільність використання та попит на котли в Україні . Точний необхідний розрахунок гранул, можна зробити виходячи зі складу використовуваної для виробництва пелетів сировини та якості продукції.

2. Незважаючи на інженерну складність пристрою, агрегат працює надійно та зарекомендував себе як ефективне обладнання. ККД досягає 95%.

3. Використання автоматики дозволяє комфортно експлуатувати прилад.

4. Є можливість придбати як енергозалежні, так і незалежні моделі.

5. Тривалий термін експлуатації від 20 років.

6. Ціна на пелетні котли нижче, ніж на обладнання підлогового типу альтернативних газових або електричних приладів.

Основні відмінності у конструкції

Коли тема заготівлі палива опрацьована та прийнято рішення купити пелетний автоматичний котел, слід визначитися з моделлю пристрою.

Тип теплообмінника

Виробники пропонують моделі з вертикальним або горизонтальним розташуванням теплообмінника, трубчастої або плоскої конструкції, з турбулізатором та без завихрювача.

Незначні відмінності, що здаються, можуть істотно позначитися на показнику ККД і обслуговуванні. Ціни на пелетні опалювальні котли також залежать від конструктивних нюансів. Так матеріалом для виготовлення теплообмінника може бути:

- сталь – малогабаритний, легкий, простий у монтажі;

- Чавун - стійкий до корозії металу, довговічний у використанні.

Фахівці, які тривалий час проводять сервісне обслуговування, рекомендують замовити опалювальні котли з вертикальним теплообмінником та турбулізатором, що має два або три ходи. Вертикальне розміщення знижує кількість золи, що осідає, а турбулізатори сприяє зменшенню втрат тепла. Незначна різниця у вартості дозволить придбати більш ефективний пристрій.

Вид пальника

Модифікацій пальника може бути дві:

- ретортний пальник - чаша з каналами, якими виштовхується повітря.

- смолоскипна - в підколосниковий простір подається первинне повітря, а з тильного боку надходить вторинне повітря.

Коли немає впевненості у використанні тільки якісних пелет або в планах топити дрібним вугіллям, рекомендується придбати установку з ретортним пальником, який не вибагливий до якості палива і простіше в обслуговуванні.

Автоматика

Регуляторну функцію роботи пелетного агрегату забезпечують автоматичні пристрої.

Три основні пристрої варті особливої уваги:

- Погодозалежне регулювання, коли котел автоматично змінює температуру теплоносія в радіаторах з урахуванням кліматичних змін за межами будинку. Таким чином забезпечується економічна витрата палива.

- Встановлення автоматичного нагрівання гарячої води через бойлер непрямого нагріву з таймерами керування забезпечить будинок не лише теплом, а й підігріє воду.

- Лямбда-зонд – датчик залишкового кисню в димарі. Пристрій налаштовує режим горіння, щоб незважаючи на якість палива вийти на максимальний ККД.

Новинки на ринку кліматичного обладнання в інтернет-магазині teplopolis.com.ua пропонують покупцям сучасні системи з можливістю смс інформування власника, яке дозволяє дистанційно відстежувати та керувати пристроєм.

Шнекова система

Типи шнекових пристроїв, що подають, які обслуговують пелетні твердопаливні котли , можуть бути жорсткі або гнучкі.

Жорсткі системи обмежені за довжиною до 2 м., мають просту конструкцію та фіксоване положення у просторі, дешевше за вартістю.

Гнучкий шнек зручніший в експлуатації. Встановити його можна на відстані до 12 м, вибравши зручну геометрію розміщення. Недолік – складна система кріплення.

Обслуговування

Пелетні агрегати є складною інженерною конструкцією. Для коректної та ефективної роботи установок важливо приділяти увагу сервісному обслуговуванню. Перед початком опалювального сезону необхідно запросити сертифікованого спеціаліста для профілактичного огляду та налагодження обладнання.

Детальну інформацію щодо особливостей пелетних моделей різних брендів можна отримати у консультантів інтернет-магазину teplopolis.com.ua.

Рекомендуємо