Нове надходження водонагрівачів Midea

Електричні обігрівачі

Колір: білий Виробник: Термія Країна виробник: Україна Мобільність: Вільне переміщення
Вага: 3.5 кг Іонізація повітря: Ні Захист від замерзання: Є Колір: білий Автоматичне відключення при перекиданні: Так Габарити (ВхШхГ): 45 х 40 х 11 см Захист від перегріву: Є Можливість використання у ванних кімнатах: Ні Особливості: Нагрівальний елемент Zig-Zag (гольчастий) Тип нагрівального елемента: Відкритий
Колір: білий Виробник: Термія Країна виробник: Україна Тип управління: ручний Мобільність: Вільне переміщення
Виробник: Bonjour Монтаж: Підлоговий/настінний Країна виробник: Франція Тип управління: Механічне
Виробник: Bonjour Монтаж: Підлоговий/настінний Країна виробник: Франція Тип управління: Механічне
Код товару: 96402
160 ₴141 ₴
Купити
Колір: білий Країна виробник: Україна
Виробник: Bonjour Монтаж: Підлоговий/настінний Країна виробник: Франція Тип управління: Механічне
Площа обігріву (кв.м): Монтаж: Настінний Країна виробник: Україна Тип управління: Механічне
Код товару: 963851
1 977 ₴1 740 ₴
Купити
Вага: 3.8 кг Колір: Графіт Габарити (ВхШхГ): 466х476х75 Захист від перегріву: Є Гарантія: 2 роки Коліщатка/ніжки для переміщення: Ні Дисплей: Ні Цифровий датчик температури: Ні Фільтрування повітря: Ні Терморегулятор: Так
Виробник: Bonjour Монтаж: Підлоговий/настінний Країна виробник: Франція Тип управління: Механічне
Вага: 3.8 Гарантія: 2 роки Монтаж: Настінний Країна виробник: Україна Тип управління: Механічне
Гарантія: 2 роки Монтаж: Настінний Країна виробник: Україна Тип управління: Механічне
Вага: 3.7 Захист від замерзання: Є Колір: білий Габарити (ВхШхГ): 44.4х59.7х20 см Захист від перегріву: Є Можливість використання у ванних кімнатах: Ні Особливості: Два режими потужності Серія "Універсал", ряд "Економ" Тип нагрівального елемента: Відкритий клас захисту: Гарантія: 60 місяців
Код товару: 963861
2 180 ₴1 918 ₴
Купити
Вага: 3.8 кг Колір: Графіт Габарити (ВхШхГ): 466х726х75 Захист від перегріву: Є Гарантія: 2 роки Коліщатка/ніжки для переміщення: Ні Дисплей: Ні Цифровий датчик температури: Ні Фільтрування повітря: Ні Терморегулятор: Так
Виробник: Atlantic Монтаж: Підлоговий/настінний Країна виробник: Франція Тип управління: Механічне
Виробник: Термія Монтаж: Настінний Країна виробник: Україна Тип управління: Механічне Мобільність: Стаціонарна установка
Виробник: Atlantic Монтаж: Підлоговий/настінний Країна виробник: Франція Тип управління: Механічне
Виробник: Термія Монтаж: Настінний Країна виробник: Україна Тип управління: Механічне Мобільність: Стаціонарна установка
Площа обігріву (кв.м): Вага: 3.5 кг Гарантія: 2 роки Монтаж: Настінний Країна виробник: Україна Тип управління: Механічне
Виробник: Atlantic Монтаж: Підлоговий/настінний Країна виробник: Франція Тип управління: Механічне
Вага: 3.5 кг Захист від замерзання: Є Колір: білий Автоматичне відключення при перекиданні: Так Габарити (ВхШхГ): 45 x 43 x 12 см Захист від перегріву: Є Можливість використання у ванних кімнатах: Так Особливості: Опціонально можна встановити коліщатка/ніжки для переміщення Тип нагрівального елемента: Закритий клас захисту:
Виробник: Bonjour Монтаж: Підлоговий/настінний Країна виробник: Франція Тип управління: Механічне
Вага: 7 кг Іонізація повітря: Ні Захист від замерзання: Ні Колір: білий Автоматичне відключення при перекиданні: Ні Габарити (ВхШхГ): 1300х220х98 Захист від перегріву: Є клас захисту: IP24 Гарантія: 36 місяців Коліщатка/ніжки для переміщення: Ні

Електричні конвектори для дому

Електричні конвектори – апарати нового покоління, в яких теплообмін досягається за рахунок взаємодії у просторі повітряних потоків різної температури. Принцип роботи приладів такий самий, як і у водяних радіаторів. При цьому електроконвектор не потребує встановлення котла та облаштування системи комунікацій для створення контуру опалення.

Сучасні вироби, що представлені на ринку України, відрізняються показниками потужності приладів, зовнішнім виглядом, варіантами розміщення, вартістю, додатковими опціями комфортної та безпечної експлуатації.

Інтернет-магазин teplopolis.com.ua зібрав найкращі пропозиції від виробників кліматичного обладнання. Зручний сервіс дозволяє ознайомитись з технічними характеристиками моделей, замовити та купити електричні обігрівачі для дому, квартири, адміністративних будівель, готелів та офісів.

Конструктивні особливості

Електричний конвектор можна купити як пристрої основного обігріву, так і в якості додаткового або запасного опалення.

Залежно від потреби підбирають потужність обладнання. Чим більша потужність виробу тим воно ширше за габаритами.

Для основного обігріву потрібні апарати із запасом потужності. Існують моделі, які можна об'єднати в одну систему з єдиним центром управління.

Для додаткового опалення потужність апарата може бути нижчою від розрахункової. Алгоритм обчислень – на 10 кв.м площі 1 кВт, при висоті стель 2,5-3 м.

За формою електричні конвектори опалення - це плоскі компактні установки, в нижній частині яких розташований нагрівальний елемент. Перепад температури регулюється термодатчиками, вбудованими у пристрій. Технологія використання датчиків контролю дозволяє не тільки тримати стабільну температуру в приміщенні, але й забезпечує економну витрату електроенергії.

Тип нагрівального елемента

Основною складовою пристрою є нагрівальний елемент, що забезпечує результат без посередників передачі тепла. Виробники пропонують прилади з трьома типами нагрівальних елементів:

1. Голковий - забезпечує швидке нагрівання та охолодження, мала інерція тепла. Не рекомендується використовувати приміщення з підвищеним рівнем вологості. Нитка нагріву покрита ізоляційним лаком, але при пошкодженні захисного шару через попадання води може бути пошкоджена. Низька вартість приладів дозволяє розглядати використання у холодних приміщеннях, коли необхідно дуже швидко прогріти повітря. Голкові електричні конвектори можна купити для дачі, офісу.

2. Трубчастий – інтенсивна тепловіддача, гарний захист елемента від вологи дозволяє встановлювати прилади у ванних кімнатах. При цьому слід витримувати відстань від водорозбору не менше 1 м. Вартість апаратів знаходиться в середньому ціновому діапазоні, відмінно підходить як додатковий обігрів для квартир з централізованими системами опалення.

3. Монолітний - надійний прилад із тривалим терміном експлуатації. Високий рівень захисту від вологи. Деталі моноблока працюють у безшумному режимі за рахунок рівномірного нагрівання.

4. Гібридні - керамічні електричні обігрівачі використовують не тільки принцип розумної рівномірної конвекції, але й мають здатність окрім повітря нагрівати об'єкти завдяки інфрачервоному випромінюванню довгих хвиль. Усередині корпусу розташована керамічна плита. Вартість пристрою дорожча за інших представників модельного ряду, при цьому економна витрата електроенергії, комфортний функціонал, все більше привертає увагу споживачів. Гроші, витрачені на придбання, окупаються за рахунок вигідного використання апарату в частині експлуатаційних витрат плюс пристрій швидко прогріває приміщення, є прикрасою інтер'єру.

Маркування класу захисту, за прийнятою класифікацією, містить літери IP та два цифрові значення. Перша цифра показує рівень захисту від проникнення пилу та твердих предметів, друга – захист від проникнення вологи. Для ванних кімнат слід придбати електрообігрівачі з маркуванням IP24.

Управління

Існує три види блоку управління:

- механічний - ручне керування з установкою приблизного параметра бажаної температури;

- електронний – забезпечує економне витрачання електроенергії за рахунок можливості точного програмування роботи пристрою;

- інверторний – сучасний сервіс, який дозволяє змінювати температуру в динаміці з урахуванням погоди на вулиці.

Пристрої з інверторним блоком обійдуться дорожче, але саме таке керування сумісне з вай-фай модулем і дозволяє забезпечити максимальну економію енергоресурсів.

Розміщення

Купити електроконвектор можна з різними варіантами розміщення.

Мобільне переміщення завдяки наявності платформи з активними ніжками забезпечують підлогові апарати.

Стаціонарні моделі фіксуються за допомогою спеціальних кронштейнів. Основні варіанти розміщення:

- Настінні;

- плінтусні;

- універсальні (додаткова комплектація для розміщення підлоги).

Технічні характеристики виробів представлені в інтернет-магазині teplopolis.com.ua. Додаткову інформацію запитуйте у менеджерів торгового онлайн-майданчика.

Рекомендуємо