Нове надходження газових колонок Sabio на склад

Види теплових гармат

Що таке теплові гармати та які види цих гармат

Швидко обігріти об'єкт, просушити вологі поверхні, забезпечити вентилювання допомагають потужні тепловентилятори. У класифікації обладнання для обігріву їх називають тепловими гарматами. Газовий пристрій та дизельна теплова гармата прямого нагріву – це універсальні апарати високої продуктивності для експлуатації на відкритих майданчиках. Конструкція непрямого нагріву та електрична теплова гармата не мають ризику для здоров'я людини і можуть працювати в просторі з людьми.

Широкий модельний ряд приладів представляє торгова онлайн-майданчик України – інтернет-магазин teplopolis.com.ua. Тут є можливість отримати детальну інформацію про технічні характеристики моделей різних видів, замовити та купити теплові гармати з гарантією якості та сертифікатом відповідності за прайсом цін виробників обладнання.

Особливості та принцип роботи

Що це і як функціонує? Генератори здатні виробляти теплову енергію за допомогою нагрівального елемента та вентилятора, розташованих у металевому корпусі, переважно циліндричної форми. Потужність пристроїв від 2 кВт. Для підключення приладів із параметром від 5 кВт знадобиться трифазний лічильник. Від потужності установки залежать габаритні розміри.

Контроль нагрівання регулюється термостатом, у приладах передбачено перемикач режимів роботи для ступінчастого або плавного регулювання потужності та швидкості обертання лопат вентилятора.

Холодне повітря нагрівається завдяки нагрівальному елементу, а вентилятор створює примусову циркуляцію повітря через апарат, що забезпечує обігрів приміщення за короткий проміжок часу.

За типом нагріву виробники випускають пристрої:

- Прямого нагріву для використання на відкритих майданчиках

- непрямого нагріву з відведенням продуктів горіння, що робить установки безпечними та дозволяє експлуатувати у житлових, складських, адміністративних та інших приміщеннях життєдіяльності людей.

Газові установки

Теплові гармати з категорії газові можуть працювати від магістральної мережі або на балонному газі. Відповідно передбачається стаціонарне чи мобільне розміщення.

Що це, як працює?

Корпус приладу виконаний з антикорозійного матеріалу, що дозволяє використовувати пристрої приміщення з підвищеним рівнем вологості. У конструкції є газовий пальник і редуктор, який забезпечує безпечний перехід газу в газоподібний стан.

Апарати з прямим нагріванням дешевші за вартістю, мають високий показник ККД. Для роботи обладнання потрібне підключення до електромережі для вентилятора.

Пристрої на рідкому паливі

У товарній лінійці моделей теплові гармати дизельні є найпотужнішими агрегатами. Паливним матеріалом, крім дизельного палива, може виступати гас або відпрацьована олія. При цьому є особливості конструкцій для роботи на різних видах палива. Так для використання бензину, знадобиться пошук моделі в категорії - теплові гармати бензинові , адаптовані під цей вид рідкої сировини. Самостійно експериментувати не рекомендується. Використовувати можна лише той вид паливного матеріалу, що заявлений у паспорті виробу.

Дизельні апарати оснащені паливним баком, насосом, пальником, форсункою та вентилятором. За аналогією з газовими пристроями у приміщеннях можна використовувати лише установки непрямого нагріву із системою димовідведення.

Інфрачервоні прилади

Обладнання нового покоління – інфрачервоні рефлектори. Незважаючи на високу вартість виробів, високий показник ККД, мінімальні витрати на монтаж та демонтаж, якісне зональне обігрів дозволили ІЧ-гарматам впевнено заявити про себе на ринку.

Є можливість придбати електричні моделі. Коли розрахункове споживання електроенергії не вписується до бюджету, є сенс розглянути вироби, що працюють на гасі або дизельному паливі. У таких конструкціях відсутній вентилятор, що забезпечує їхню повну мобільність при вищому рівні безпеки. Для приладів не загрожують сильні пориви вітру, працюють вони в безшумному режимі.

Електричні прилади

Відрізняються різноманітністю пропозицій від виробників електричні теплові гармати, види та типи пристроїв яких можна класифікувати за групами.

Розміщення:

- стаціонарні із вбудованою автоматикою прилади для обігріву великих площ;

- мобільні із зручними пристроями для переміщення для побутових цілей, будівельних майданчиків, обігріву гаражів, майстерень, інших будівель.

Форма моделей:

- циліндрична;

- Прямокутна.

За технічними параметрами прилади поділяють за:

- продуктивності;

- потужності нагрівального елемента та вентилятора.

Нагрів повітря в електричних гарматах здійснюється за допомогою:

- спірального елемента – рекомендується використовувати для нежитлових приміщень (спалює кисень);

- Тена – безпечні для самопочуття людей, можна встановлювати у житлових спорудах.

Всі моделі оснащені блоком керування для безпечної та економічної експлуатації.

Детальні технічні дані моделей, експертну консультацію та рекомендації щодо вибору установки під конкретну мету запитуйте у менеджерів інтернет-магазину teplopolis.com.ua.