0 ₴
Зробити замовленняЯк вибрати газову колонку
Проточний водонагрівач (ВПГ) давно зарекомендував себе в Україні як надійний пристрій моментального приготування гарячої води. Вибирати газову колонку необхідно з урахуванням технічних характеристик та особливостей експлуатації. Коли потрібна відповідь на питання - як вибрати газову колонку важливо розуміти п'ять основних параметрів, які і стануть основними індикаторами при покупці апарата.
Головна умова використання ВПГ – наявність можливості підключення до магістрального газу.
Товарну лінійку моделей в асортименті пропонує інтернет-магазин teplopolis.com.ua. Тут можна вибрати газову колонку для квартири чи індивідуальної будівлі.
Критерії для підбору апарату
Як вибрати газову колонку для нагрівання води – завдання, яке потребує комплексного підходу.
1. Визначаємо необхідну потужність
Щоб визначитись, яку газову колонку краще вибрати за параметром потужності, потрібно порахувати кількість точок водорозбору.
- два крани (кухня, душ) продуктивністю 10 л. -17-20 кВт;
- кілька точок огорожі або одночасне використання гарячої води з двох кранів, за потреби 11-15 л. - 20-26 кВт.
При цьому важливо орієнтуватися на корисну, а не на номінальну потужність, яка враховує ККД приладу і відповідно буде меншою за заявлений показник у паспорті на 10-15%.
2. Дивимося наявність та тип регулювання
Ціни на газові колонки варіюються у досить широкому діапазоні. Часто споживачеві хочеться придбати обладнання з дешевшим цінником. Такий підхід не завжди виправданий, оскільки експлуатаційні витрати формують грошові зобов'язання та відображаються у платіжних квитанціях за використаний газ.
Вибрати та купити газову колонку для нагрівання води слід у розумному поєднанні. У фокусі уваги покупця мають бути як ціна приладу, так і економне витрачання газу.
Виробники пропонують три варіанти регулювання потужності полум'я:
- Східчастий ручний режим;
- плавний ручний режим;
- Автоматична модуляція полум'я.
Найенергоекономічнішим є автоматичне регулювання, яке дозволяє виставити необхідну температуру. Відхилення від заданих параметрів будуть незначними, що забезпечить не тільки економію, а й триваліший термін експлуатації установки. Занадто висока температура нагрівання сприяє утворенню небажаного накипу. А при дотриманні температурного режиму, що щадить, без необхідності додавати холодний потік води, нагрівальний елемент функціонуватиме в хорошому стані довгий період часу.
3. Підбираємо спосіб розпалювання
У сучасних конструкціях використовуються такі варіанти розпалювання:
- ручне п'єзорозпал;
- Автоматичний за допомогою іскри від батарейки;
- Автоматичний за допомогою іскри від гідротурбіни.
Вибрати газову колонку для квартири , коли планується розміщення у важкодоступному місці, доцільно з автоматичним варіантом розпалювання. При відкритті крана апарат буде включатися самостійно. Якщо тиск води в системі низький, підійде іскра від батарейок.
4. Тип приладу та димовідведення
Камери згоряння за своєю конструкцією є двох видів:
- відкритого типу – атмосферні, працюють на природній вентиляції, дим йде через витяжний димар класичної конструкції;
- закритого типу - надувні, пальник працює під примусовим тиском, є вентилятор, а примусове видалення димових газів відбувається через коаксіальний димовідвід на вулицю.
Питання, як вибрати газову колонку в квартиру, коли немає димаря, вирішується за допомогою надувного типу апарату.
5. Автоматика
Завдяки сучасним конструктивним рішенням купити газові колонки можна з додатковими пристроями. Детектори потоку, перегріву води, наявності тяги та інші автоматичні помічники та програматори забезпечують комфортне використання та безпеку обладнання.
Коли основні критерії щодо питання, як вибрати газову колонку для приватного будинку чи квартири опрацьовані, замовити та купити обладнання допоможуть менеджери інтернет-магазину teplopolis.com.ua.