Ціни горять на стабілізатори, генератори, акумулятори та джб!

Типи теплої підлоги. Яку теплу підлогу вибрати

Утеплені підлогові поверхні допомагають створити комфортну обстановку в приміщенні та оптимальний кліматичний режим. Пристрій може бути застосований як додатковий радіатор або основне джерело опалення. Існують різні види електричної теплої підлоги, які відрізняються між собою технічними характеристиками, виробником та вартістю.

Які існують види теплої підлоги: плюси та мінуси

Перед покупкою опалювального механізму рекомендується ознайомитися з усіма видами покриттів теплої підлоги та підібрати найбільш оптимальний варіант, що характеризується найвищим ККД. На сьогоднішній день українські компанії пропонують клієнтам електричну чи водяну систему. Кожна категорія має кілька груп установок, що відрізняються між собою структурними матеріалами. Варто докладніше ознайомитися, які пропонуються види теплої підлоги – плюси та мінуси кожного.

Кабельна підлога на електроенергії

В основі даної схеми лежать нагрівальні дроти, обмотані ізоляційним матеріалом. Контроль температури поверхні дотримується завдяки підключеному пристрою температурного датчика та терморегулятору. Кабельна побудова вважається найдорожчою серед усіх видів теплої електричної підлоги у зв'язку з трудомісткістю процесу.

Кабель, який виконує функцію обігрівача, рівномірно розкладається по всій площі настилу і тільки після цього фіксується спеціальною стрічкою. Головною умовою, яку необхідно дотримуватись у процесі складання, є дотримання рівної відстані між вигинами.

Основними перевагами установки є:

- тривалий термін експлуатації пристрою завдяки застосуванню якісних розхідників;

- Невеликі матеріальні витрати на технічне обслуговування, пов'язані з малим обсягом споживання енергії.

З недоліків виділяють:

- у процесі експлуатації утворюється невелика кількість електромагнітного випромінювання;

- Значні витрати матеріальних ресурсів на складання.

Фахівці рекомендують вибирати кабель з офіційним сертифікатом ISO 14000, який підтверджує екологічну безпеку виробу.

Плівковий обігрів на електроенергії

Робота цього перекриття здійснюється завдяки спеціальній нагрівальній плівці, що містить вуглець. Коли механізм приєднується до мережі, відбувається вироблення інфрачервоних променів та виділення аніонів.

Роль випромінювача у цьому вигляді теплої електричної підлоги виконує паста, що містить у своєму складі карбон. Цю речовину наносять на поверхню паралельними лініями або плавними згинами. Дорогі механізми характеризуються покриттям суцільного шару пасти, що забезпечує високий рівень обігріву.

Електрика надходить у систему по мідно-срібним провідникам. Усі робочі елементи обтягнуті матеріалом із поліестеру. Потужність температурного режиму контролюється терморегулятором.

До плюсів експлуатації відносять:

- універсальність та гармонійне поєднання з підсумковими оздоблювальними покриттями;

- Унікальна можливість створення переносного обігріву з використанням основи агрегату.

Виділяють і мінуси покриття:

- велика кількість контактів, які приховані;

- Необхідність придбання запасних конекторів;

- виділення матеріального ресурсу на стяжку підлоги за умови укладання керамічної плитки та іншого такого матеріалу.

Перед тим, як купити теплу підлогу , краще проконсультуватися з продавцем про додаткові витрати.

Стрижневий механізм

Для тих, хто хоче купити теплу електричну підлогу останньої моделі, рекомендується звернути увагу на стрижневий пристрій. Воно характеризується високим рівнем екологічної безпеки. Виріб має другу назву – «інтелектуальну стать».

Основа механізму представлена стрижнями з карбону, які з'єднані між собою та підведені до терморегулятора. Живлення йде від центральної мережі. Через війну споживач отримує настил як матів.

Основними позитивними характеристиками вважаються:

- надійність конструкції, що дозволяє встановлювати меблі будь-якої комплектації та габаритів;

- заливання стяжок будь-якими сумішами без обмежень;

- Складання в будь-яких кімнатах, навіть на балконі, де спостерігається підвищений рівень вологості;

- Екологічно безпечні для навколишнього середовища.

До негативних сторін належить висока ціна, наслідком якої будуть підробки.

Серед усіх видів систем теплої підлоги цей характеризується найширшим попитом завдяки відмінним експлуатаційним особливостям.

Водяна підлогова схема

Після того, як покупці дізнаються, які види теплої підлоги існують, більшість із них схиляється до придбання водяного пристрою. Його робота полягає у циркуляції води всередині комплекту. Рідина підводиться від стояка чи центральної мережі. Двигуном процесу є насос.

Перевагами установки будуть невеликі витрати на обслуговування та купівлю теплоносія, а недоліками – дотримання суворих правил на момент заливання стяжок та неможливість застосування у квартирах.

Як вибрати і де купити установку

Якщо споживач не знає, як вибрати теплу підлогу , краще звернутися до досвідчених спеціалістів магазину Teplopolis. Для початку необхідно прорахувати площу кімнат, де проводитиметься монтаж, і визначитися з особливостями місцезнаходження.

Менеджери інтернет-магазину teplopolis.com.ua пропонують широкий асортимент продукції на будь-який смак та ціну. При цьому замовити конструкцію можна з доставкою до будь-якого населеного пункту країни. Головне, прорахувати доцільність монтажу конкретного виробу.

Якщо покупець планує експлуатувати підлогу для підтримки оптимального мікроклімату в кімнаті, можна обійтися і більш економними модифікаціями, наприклад, плівковою. При постійному обігріві приміщення краще взяти потужніші схеми - водяний або кабельний настил. Купити установки в Україні за доступними цінами можна в інтернет-магазині teplopolis.com.ua.