0 ₴
Зробити замовленняЯк вибрати теплу підлогу
Як вибрати теплу підлогу для конкретного приміщення — тема, яка вимагає продуманого опрацювання з урахуванням усіх важливих факторів впливу для прийняття виваженого рішення.
Комфортне обігрів в холодну пору року, актуальна потреба для власників житла, офісів та іншої нерухомості в Україні. Шість місяців українці насолоджуються природним теплом, а ще шість без помічників не обійтися.
Обладнання, здатне створити та підтримувати необхідну температуру у приміщеннях, сьогодні представлене у великому асортименті. Серед них і популярні нагрівальні конструкції — тепла підлога , купити які надає можливість інтернет-магазин teplopolis.com.ua.
Тепло від підлоги
Водні комунікації для прогріву підлоги відомі з давніх часів. На жаль є суттєве, але їх не скрізь можна встановити. Коли потрібно ухвалити рішення, яку теплу підлогу вибрати в квартиру, рідинний варіант установки не підходить.
На відміну від рідинної (вода, антифриз) розведення труб під підлогою, сучасні електричні нагрівачі універсальні в експлуатації, можуть бути встановлені як у приватних будівлях, так і в багатоквартирних будинках. При цьому можливі варіанти використання як основне або допоміжне джерело тепла.
Центральне опалення не завжди може гарантувати потрібний рівень температурного режиму, тепло розподіляється нерівномірно, у віддаленому просторі від радіаторів різниця особливо чутлива. Вибрати теплу підлогу електричну та встановити її в квартирі, є ефективним способом встановити стабільну та комфортну температуру у всьому приміщенні.
Для дач, котеджів або приватних будівель теплу підлогу електричну можна купити для встановлення основної системи обігріву. Попередньо, потрібно подбати про елементарні заходи щодо забезпечення хоча б середнього рівня утеплення будівлі. Тоді очікування від експлуатації нагрівальних конструкцій буде виправдано.
Важливі нюанси
Перш ніж визначитися яку електричну теплу підлогу краще вибрати, важливо розвіяти міфи і зафіксувати основні функціональні особливості.
- Усі сучасні моделі включають елементи захисту. Як правило, це фольга з алюмінію або обплетення з міді. Тому вплив електромагнітного випромінювання на людину дорівнює нулю.
- Установки екологічні та безпечні для алергіків, не сушать повітря у процесі роботи.
- Розрахувати споживання електроенергії за допомогою простої математичної формули досить легко. Середня потужність нагрівальних елементів 160 Вт на 1 кв. Помножуємо на площу, де покладено теплу підлогу (не плутати з площею кімнати) і на планований час роботи 12 год. (нагріваючи повітря до заданої температури, система вимикається і в режимі забору електрики працює не добу, а лише 50% часу) отримаємо приблизну витрату за добу 19 кВт на 10 кв. м. Похибка плюс мінус 2-3 кВт залежно від потужності елементів нагрівання.
Тип нагрівальних елементів, основи монтажу
Системи електрична тепла підлога, що вибрати?
За типом елементів нагрівання розрізняють три основні конструкції.
Кабельна система
В основі кабельного пристрою знаходиться жила із високим опором. У процесі нагрівання жила прогріває статеве покриття. У продажу є пропозиції кабельних систем з однією та двома жилами. Двожильний провід простіше монтувати, тепловіддача вища. Одножильний обійдеться дешевше за вартістю.
Для укладання необхідна бетонна основа, на яку слід постелити теплоізоляцію зі стрічковим кріпленням та за допомогою системи кріплення зафіксувати кабель на відстані 70-120 мм. Термодатчик вставляється в гофр і запаяною стороною укладається між витками кабелю, другий кінець кріпиться до терморегулятора.
Кабельна система передбачає монтаж у стяжку, відповідно підніметься рівень підлоги. Приймаючи рішення, як правильно вибрати теплу підлогу під плитку, кабельний варіант буде цілком доречним. Він уже довів свою ефективність та зібрав позитивні відгуки споживачів.
Мати нагріву
Нагрівальні мати дорожчі за кабельні побратими, при цьому простіше в монтажі. Кабель у промислових умовах надійно кріпиться на сітці і не вимагає додаткових зусиль та дотримання правил з викладання витків.
Коли стоїть завдання вибрати теплу підлогу під плитку, фахівці рекомендують прошиті мати. На відміну від матів, де кріплення кабелю на сітці зроблено за допомогою скотчу, прошиті конструкції більш потужні та відмінно монтуються у клейовий шар під плитку. Запас міцності гарантує тривалу експлуатацію.
Швидке нагрівання забезпечить тепло в холодних приміщеннях (балкон, лоджія).
Інфрачервоні смуги
Інфрачервоні плівкові схеми складаються з окремих полотен, які можна змоделювати на площині. По лініях пунктир вирізується необхідна кількість полотна. Нагрівальні елементи герметично заламіновані з двох сторін, що гарантує водонепроникність і надійну роботу.
Єдина схема монтується з використанням клемників, проводів та ізоляції.
Коли в планах постелити покриття без складних будівельних робіт (укладання плитки, стяжка) або є необхідність провести утеплення на орендованій квартирі, в офісі, питання: як вибрати теплу підлогу електричного швидкого монтажу, вирішується на користь плівкового інфрачервоного нагрівача.
Важливо, коли під чистове легке покриття укладено плівковий нагрівач, важкі меблі не можна розміщувати. Необхідно відразу визначитися з дизайном інтер'єру та обійти ділянки розміщення шаф, диванів, крісел.
Замовити комплекти електричної теплої підлоги та отримати професійну консультацію допоможуть менеджери інтернет-магазину teplopolis.com.ua.