Нове надходження на склад насосного обладнання NPO, Sprut

Газовий котел ATEM Житомир-3 КС-ГВ-007 СН (вертикальний)

 • Виробник: Житомир
 • Код товару: T7989
 • Наявність: В наявності
13 395 ₴
14 100 ₴
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вага:
Потужність, кВт:
Особливості: Водопідігрів
Спосіб встановлення: Підлоговий
Кількість контурів: Двоконтурний (опалення + ГВП)

Котли серії "Житомир-3" - це димарі, які відрізняються дуже високою економічністю роботи в поєднанні з перевіреною часом надійністю конструкції та привабливою ціною.

Завдяки вдалим конструктивним рішенням та багаторічному досвіду інженерів, котли "Житомир-3" вже довгий час є найпопулярнішою серією котлів серед покупців. За час виробництва серії ці котли обрали вже понад 1000000 покупців.

.

Переваги моделей "Житомир-3"

 • Ефективний турбулентний теплообмінник (ККД котла до 94%)

 • Газохід з плаваючою заслінкою

 • Турбулізатори зі збільшеною робочою поверхнею

 • Система допомоги запуску котла "Атем Старт"

 • Антикорозійне покриття рідким алюмінієм "Атем Протект"

 • Підготовка під установку електричних ТЕНів "Атем Електрорезерв"

 • Газовий клапан SIT (Італія)

 • Газові пальники Polidoro (Італія)

 • 100% перевірка спрацювання всіх датчиків безпеки кожного казана

.

Газові котли АТЕМ спроектовані так, що кожен елемент котла сприяє зменшенню витрати газу та збільшенню ефективності котла!

.

Турбулентний теплообмінник "АТЕМ" – максимум тепла!

Процес передачі тепла від згоряння газу до системи опалення відбувається саме в теплообміннику котла, тому те, як він справляється з цим завданням, безпосередньо впливає на витрату газу та економічність котла.

У котлах застарілої конструкції, розроблених тоді, коли про економію ще ніхто не думав, теплообмінники збудовані таким чином, що половина тепла просто вилітає в димар практично не затримуючись у котлі.

На відміну від котлів застарілої конструкції, теплообмінник котла Атем побудований таким чином, щоб забезпечити максимальну ефективність роботи у поєднанні зі зменшеним споживанням газу!

ККД котлів "Житомир-3" досягає 94%, що є дуже високим показником, властивим котлам преміум сегмента!

Конструкція теплообмінника Атем передбачає два режими роботи – спокійний та турбулентний.

У "спокійному" режимі за відносно теплої погоди на вулиці гарячі гази плавно проходять весь шлях через теплообмінник, встигаючи віддати тепло в систему опалення.

Коли температура на вулиці починає опускатися нижче, тяга в димарі значно зростає, що призводить до збільшення швидкості витягування гарячих димових газів і тоді теплообмінник переходить у "турбулентний" режим роботи, в якому гарячі гази починають активно перемішуватися, забезпечуючи ефективну віддачу тепла в систему опалення!

У той час як у котлах із звичайним теплообмінником, при зростанні тяги, ККД може різко падати, ефективність котла АТЕМ із турбулентним теплообмінником залишається дуже високою у будь-якому режимі роботи!

.

Газохід із плаваючою заслінкою - зберігає тепло!

На відміну від простих "відкритих" компенсаторів тяги, які і до сьогодні використовуються в котлах багатьох марок, котли Атем оснащені фірмовою засувкою газоходу, яка з одного боку перешкоджає втраті теплого повітря з приміщення, а з іншого забезпечує стабільну роботу датчиків безпеки котла.

Таке конструктивне рішення дозволило зменшити витрату газу особливо за низьких зовнішніх температур, коли тяга зростає і швидкість потоку повітря збільшується.

.

"АТЕМ СТАРТ" - легкий запуск у будь-яких умовах!

Будь-який димар буває важко запустити після тривалої зупинки в роботі, коли димар встигає охолонути. Також пуск ускладнюється в несприятливих погодних умовах або просто при не дуже якісному димарі.

Система "Атем Старт" допомагає вирішити цю проблему!

При запуску котла система "Атем Старт" дозволяє підвищити температуру димових газів у димарі, щоб "пробити" повітряну пробку та швидко прогріти димохід для стабілізації тяги.

Системою Атем Старт оснащуються моделі потужністю від 7 до 16 кВт.

 

Атем Електрорезерв - зробіть свій котел електричним!

Тепер, купуючи газовий або твердопаливний котел «АТЕМ», Ви отримуєте можливість будь-якої миті зробити його ще й електричним!

У котлах "Житомир-3" потужністю від 10 до 16 кВт передбачено місце встановлення ТЕНу, яке ви можете придбати у магазині Вашого міста.

Котли Атем сумісні з ТЕНами ТМ "Тенком", або іншим, який відповідає монтажним розмірам. Докладніше про встановлення електро Тена в посібнику з експлуатації.

.

"Атем Протект" – котел прослужить довше!

На внутрішню частину топки та нижню частину теплообмінника димоходів газових котлів «АТЕМ» напилюється розплавлений алюміній, який при контакті з розігрітими сталевими елементами котла утворює інтерсплав, який за своїми властивостями дуже близький до нержавіючої сталі.

Це надійно захищає котел від корозії навіть у найнесприятливіших умовах роботи та значно збільшує термін експлуатації котла!

.

Характеристики товару
Вага
Потужність, кВт
Особливості Водопідігрів
Спосіб встановлення Підлоговий
Кількість контурів Двоконтурний (опалення + ГВП)
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.