Українські твердопаливні котли

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Твердопаливні котли українського виробництва
Сучасні твердопаливні котли українського виробника, мало чим відрізняються функціональними і технічними можливостями від зарубіжних конкурентів. Серед найбільш популярних українських виробників, аналізуючи попит та відгуки споживачів, ми виділили: Altep, ATON, Gefest, MaxiTerm, ProTech, Донтерм, Корді, Котеко, Маяк, Тівер, Еталон. Всі представлені українські твердопаливні котли, є безпечним і екологічним рішенням під час обладнання опалювальної системи, економно споживають паливо, і найголовніше в рази дешевше вартості обладнання світових брендів.

Що стосується різновидів, то варто відзначити, що вітчизняні котли за основними технологічними параметрами, прийнято класифікувати по:

 • Виду використовуваного палива-при виробництві будь-якої моделі котла, виробник вказує основний вид палива, при роботі з яким, обладнання буде максимально ефективно в роботі (видавати високий показник ККД) і не піддаватися передчасному зносу. Серед найбільш популярного палива, використовуваного для котла, що експлуатується в Україні, виділяють: дрова, вугілля, і пелети. Як виняток, деякі моделі, можуть працювати на паливі змішаного типу;
 • Способу згоряння-традиційні і тривалого горіння. Традиційний котел Українського Виробництва виконаний у звичній нам здавна формі, більш того, не змінився і сам принцип його роботи. Що стосується котлів тривалого горіння, пропонуємо їх розглянути більш детально.


Українські твердопаливні котли тривалого горіння
Котли тривалого горіння українського виробництва являють собою вертикальну подовжену конструкцію, всередині якої знаходиться топкова камера, оточена водяним простором. Робота, такого обладнання, побудована на унікальному процесі горіння палива (зверху вниз), що дозволяє в рази продовжити роботу котла на одній закладці палива (до 7 днів), і зберегти при цьому стабільну температуру теплоносія і високий показник ККД. Іншими словами, завантаживши великий обсяг палива, і завдяки поетапному його перегорання, обладнання здатне забезпечити приміщення великим об'ємом тепла протягом тривалого часу.

В якості палива, використовується ті ж сировинні матеріали, що і для традиційних моделей. Встановлювати, український котел тривалого горіння, можна як у відкриту, так і закриту систему теплопостачання в якості основного або додаткового джерела тепла.

Основні переваги котлів тривалого горіння від українських виробників:

 • великий обсяг топкової камери (в порівнянні з традиційними моделями);
 • мінімальний викид вуглекислого газу і шкідливих речовин в процесі роботи;
 • надзвичайно економічне споживання палива;
 • висока ефективність спалювання палива;
 • широкий асортимент обладнання;
 • зносостійкість і довговічність як "ходових" елементів, так і конструкції в цілому;
 • наявність моделей для "комфортної експлуатації" (електронна автоматика, вентилятор подачі повітря і т.д.).


Що стосується недоліків, то українські котли на твердому паливі мають досить великі габарити конструкції і потребують організації окремого місця для його установки і зберігання палива. За умови проживання в приватному будинку, питання монтажу, автоматично відпадають, після чого український котел тривалого горіння, дозволить вам на собі, оцінити переваги своєї роботи.

Українські твердопаливні котли-виробники та їх пропозиції
Як вже раніше говорилося, на ринку опалювального обладнання в Україні, сьогодні, ви можете зустріти пропозиції від наступних виробників: Altep, ATON, Gefest, MaxiTerm, ProTech, Донтерм, Корді, Котеко, Маяк, Тівер, Еталон та інші. Серед представлених, на підставі попиту споживачів на котли українських виробників, ми визначили кращих:

 1. Корді-всі моделі, виконані в ненав'язливому практичному дизайні, можуть мати потужність від 10 до 100 кВт і відрізняються своєю універсальність;
 2. Altep-Номінальна потужність може коливатися від 15 до 350 кВт, і орієнтована на домашнє використання. Виробник передбачив великі камерні топки, універсальність у виборі палива, а також обладнав котли мікропроцесорним управлінням.
 3. Gefest-модельний ряд складається з твердопаливних котлів з номінальною потужністю від 100 до 1000 кВт. Такі котли, відмінно підходять для опалення хворих приватних будинків, а також промислових і нежитлових споруд.


Сьогодні, українські виробники твердопаливних котлів, прагнуть запропонувати своєму покупцеві не тільки широкий модельний ряд і високі показники ефективності, але і полегшити сам процес експлуатації, частково автоматизувати роботу обладнання і надати максимально доступну і конкурентоспроможну ціну.

Ціна на твердопаливні котли українського виробництва-від чого залежить і як заощадити?
Ціни на твердопаливні котли українського виробника-перше, що бачить споживач, порівнюючи і вибираючи опалювальне обладнання. Але що, якщо ми скажемо вам, що вартість котла-це останнє, на що варто звертати увагу.

Перше, що варто взяти до уваги – це потужність обладнання, після, необхідно проаналізувати потрібний тип (твердопаливний традиційний або тривалого горіння), останнім етапом, є підбір економічно вигідного виду палива. І тільки після того, як ви вибрали для себе певних фаворитів, варто застосувати останній критерій – їх ціну.

Потужність, кількість контурів, розмір топки, і обсяг води в котлі-все те, що безпосередньо впливає на ціни українських твердопаливних котлів, тому для тих, хто хоче заощадити, ми радимо підбирати обладнання з урахуванням конкретного поставленого завдання.

Інтернет магазин "Теплополіс" - допоможемо швидко підібрати і купити котел тривалого горіння українського виробництва.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис