Українські газові котли

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Газові котли українського виробництва
Сьогодні ринок опалювального обладнання переповнений величезною кількістю виробників, що пропонують вітчизняні газові котли для українського покупця. Каталог інтернет магазину "Теплополіс", включає в себе українські газові котли, від лідерів опалювальної техніки:

 1. ATON-асортимент компанії, налічує понад 70 найменувань власної продукції, кількість якої щорічно зростає. З урахуванням кліматичних умов, і вимог покупців, фахівці компанії Атон, прагнуть максимально модернізувати українські газові котли для опалення, і зробити їх не тільки ефективними в роботі, але і практичними у використанні. Оборот компанії налічує понад 100 тисяч одиниць опалювальної техніки на рік.
 2. Termomax-торгова марка Красилівського заводу "АТОНМАШ". Особливість обладнання даної торгової марки-наявність італійського газового клапана EuroSit 630.
 3. АТЕМ-вміло поєднали в своїй продукції високі показники економічності та ефективності. Досягти бажаного результату, виробникам вдалося, за допомогою використанні низько полум'яних пальників з нержавіючої сталі. Така, здавалося б, незначна технологічна особливість, дозволяє газовим котлам, при мінімальних розмірах, показувати високий показник ефективності згоряння палива (до 93%).
 4. Геліос-купити український газовий котел Геліос, на вітчизняному ринку, можна з 2002 року. За досить короткий час на ринку, продукція даного виробника, вже встигла отримати свій сегмент покупців, і гідно заявити про себе.
 5. Маяк-обладнання з високими техніко-економічними показниками, бездоганною якістю і довговічністю.


Все представлене обладнання, пройшло обов'язкову сертифікацію по: ККД, змістом СО, NO і ряду інших параметрів. Високої якості і довговічності в експлуатації, виробникам вдалося домогтися, шляхом застосування сучасного обладнання, конвеєрної лінії збірки, і багатоетапного контролю якості.

Українські газові настінні котли

В залежності від способу монтажу, всі газові котли українського виробництва, діляться на: настінні і підлогові. Українські настінні газові котли, найчастіше застосовуються в системах автономного опалення. З огляду на компактні габарити і зручний спосіб кріплення, таке обладнання може бути встановлено, навіть в самих малогабаритних квартирах і дачних ділянках.

Залежно від технологічних особливостей, українські настінні газові котли діляться на:

 • Одноконтурний. Призначені виключно для обладнання автономного опалення приміщень. При необхідності, можливе підключення бойлера непрямого нагріву;
 • Двоконтурний. Газовий котел двоконтурний вітчизняний настінний-комплексне вирішення питання гарячого водопостачання та опалення.


Отримати більше інформації про настінних газових котлах від вітчизняного виробника, ви можете, звернувшись до нашого фахівця.

Підлогові вітчизняні газові котли

Залежно від моделі, українські підлогові газові котли, можуть мати:

 • сталевий або чавунний теплообмінник;
 • атмосферний або турбований тип димовідводу;
 • один або два контури;
 • потужність від 10 до 100 кВт.


Встановлювати вітчизняні підлогові газові котли ми рекомендуємо кваліфікованими фахівцями. Від себе гарантуємо: справжність підлогових газових котлів Українського Виробництва, гарантію і доступні ціни.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис