Котли тривалого горіння

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Котли тривалого горіння на твердому паливі
Які відмінні риси мають котли тривалого горіння твердопаливні легко зрозуміти за ознакою, закладеному в назву.

Сучасні конструкції не просто функціонують на бюджетному, в порівнянні з електроенергією і газом, паливі (дрова, вугілля, брикети, пелети), а й здатні забезпечити своїх власників комфортним обслуговуванням за рахунок часу переробки в теплову енергію однієї закладки сировини.

В інтернет-магазині teplopolis.com.ua представлений великий асортимент підлогових котлів для приватного будинку різної потужності, енергозалежні і незалежні, одноконтурні та двоконтурні агрегати, з різною комплектацією автоматичними пристосуваннями.

Характеристики
Для споживача України, враховуючи нестабільні тарифи на магістральні види енергії, є можливість купити твердопаливний котел тривалого горіння, який максимально відповідатиме технічним характеристикам конкретної будови, зможе працювати як самостійний центральний елемент системи опалення.

Котли тривалого горіння практичні і прості у використанні. Замовити і купити конструкцію можна в базовій збірці, з тим щоб надалі вдосконалити роботу агрегату за допомогою додаткових приладів автоматики.

Принцип роботи:

Торгові майданчики пропонують котли тривалого горіння купити в двох основних модифікаціях:

1. З верхньою стартовою точкою початку процесу. Подається в топку повітря проходить по розподільнику, поступово нагрівається, що покращує повноцінне згоряння сировини. Необхідна повне завантаження топки. Камери циліндричної форми. Можуть працювати без електроенергії, що для довгої експлуатації небажано. Якщо агрегат зроблений з дешевої сталі, метал швидко прогорає і пристрій вимагає ремонту.

2. З нижньою стартовою позицією загоряння. Відносна залежність від електроенергії. При знеструмленні димососа може працювати тільки на природній тязі, якщо вона відсутня — полум'я може згаснути. Можливе дозавантаження палива. Максимальна віддача тепла. Прямокутна форма камери зручна для розміщення дров великих розмірів.

Процес горіння відбувається пошарово, а саме паливо в камері повільно тліє.

Теплообмін в агрегатах відбувається за допомогою верхнього/нижнього теплообмінника і водяної сорочки, що омиває топку. На одній закладці сировини досягається більш рівномірний прогрів теплоносія, що позитивно відбивається на ККД пристрою.

Чистка приладів проводиться в міру зашлакованості. Важливо врахувати, що несвоєчасне видалення золи знижує ККД приладу.

Ціна установки залежить від країни-виробника, рівня автоматики, потужності і особливостей модифікації представників лінійного ряду моделей.

Переваги:

- висока ефективність спалювання палива, ККД досягає 90%;

- час між закладками від 12 до 48 годин;

- велика топка для закладки палива, що значно перевищує за обсягом камери класичних твердопаливних котлів;

- мінімальні викиди вуглекислого газу;

- багато моделей комплектуються електронною автоматикою і вентилятором подачі повітря;

- економічність приладу підвищує датчик регулювання температури;

- комплектація автоматикою або можливість установки спеціальних сучасних приладів дозволяє використовувати пристрій з великим комфортом для власника;

- низька вартість твердого сировинного матеріалу.

Недоліки:

- більшість моделей чутливі до рівня вологості палива;

- необхідне системне обслуговування-завантаження та чистка;

- досить важкі агрегати, слід витримувати вимоги до пристрою фундаменту.

Пріоритет у виборі палива
Коли прийнято рішення перейти на бюджетні види палива для обігріву приватного будинку, одне з ключових завдань - вибір сировини. Підготовка приміщення для зберігання, заготівля, опрацювання питань фізики горіння того чи іншого виду твердого палива, Діаметр димоходу, конструкція топки приладу та інші як би дрібниці, мають значення для зручної і продуманої експлуатації.

Звичайно і якість сировини буде впливати на ККД роботи пристрою.

Розглянемо два основних види палива, найбільш часто використовуваних українськими домовласниками.

Дрова

Котли на дровах тривалого горіння оптимально вирішують завдання виробництва теплової енергії, коли використовується колота або пилорамна деревина твердих порід, вологістю до 35%.

Котли тривалого горіння на дровах краще вибрати з квадратної камерою завантаження, для зручності обслуговування закладки дров.

Вугілля

Котли тривалого горіння на вугіллі порадують власників автономною роботою до 36-48 годин. І знову, визначальним фактором буде якість сировини. Коли проводити Обігрів планується тільки вугіллям, кращим рішенням буде вибрати агрегат з циліндричною топкою і горінням.

Котли тривалого горіння купити з гарантією та експертною підтримкою фахівців, менеджерів інтернет-магазину teplopolis.com.ua, можна в режимі онлайн, в будь-який зручний час.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис