Твердопаливні котли

Котли на твердому паливі

Твердопаливні котли не втратили актуальність на ринку обладнання для автономної системи обігріву приватних будівель. Більш того, асортимент перевірених часом агрегатів і нових модернізованих моделей, розширюється.

Бюджетна вартість, незалежність від газових магістралей і електричних мереж, здатність забезпечити відповідність нормам обігріву приміщень як і раніше формують високий купівельний попит власників приватного сектора України на котли опалення, що працюють на твердому паливі.

Типи установок
Міф про те, що твердопаливні котли опалення перетворюють господаря в истопника, прив'язаних до безперервного обслуговування процесу, не відповідає дійсності. А ось розрахувати потребу, і заздалегідь заготовити паливо потрібно. Для установки знадобиться окреме облаштоване приміщення і місце для зберігання паливного матеріалу.

В каталогах товарів інтернет-магазину teplopolis.com.ua представлені моделі з різними технічними характеристиками.

Пристрої тривалого горіння


У цій групі обладнання є можливість замовити і купити твердопаливні котли опалення, у яких час горіння при повного завантаження складе від 12 годин до двох днів.

Конструктивне рішення камери спроектовано таким чином, що процес горіння здійснюється зверху. Паливо в нижній частині повільно тліє і нагріває приміщення.

Одна повна закладка становить до 50 кг (вугілля, дрова, брикети, торф, тирса).

Піролізні (газогенераторні) агрегати


Дві камери в піролізних котлах опалення для будинку забезпечують первинне горіння дров в першій топці і догорання в другій.

Процес піролізу створюється штучним дефіцитом кисню, що дозволяє генерувати синтез-газ.

Паливо згорає повністю, кількість викидів в атмосферу мінімізується. ККД більше 90% протягом 6-12 годин на одному повному завантаженні.

Пелетні моделі
Пелетні твердопаливні котли опалення доповнюються спеціальним бункером для зберігання палива з автоматичною подачею в топку, яку забезпечує шнекова конструкція (конвеєрна подача, форма равлики).

Паливні гранули виготовляють з неякісної деревини, відходів лісозаготівлі, продуктів сільськогосподарської переробки, торфу. ККД таких пристроїв близько 90-95%.

Тривалість горіння залежить від ємності бункера і не вимагає додаткового контролю.

Особливості вибору
Вибір функціональних виробів, від яких залежить безпека і комфорт, вимагає зваженого рішення по установці, відповідності вимогам, обслуговування системи. І тільки потім ціна.

На що слід звернути увагу:

- Чавунні моделі мають Фронтальне завантаження. Сталеві, найчастіше, верхню завантажувальну камеру.

- Потужність агрегату, зафіксована в паспорті повинна перевищувати розрахункову потужність, яка необхідна для обігріву кімнат..

- Ціни на прилади, коли передбачена автоматизація процесів традиційно вище пристроїв, що вимагають додаткових витрат часу на обслуговування системи обігріву.

- Матеріал. Моніторинг цін і можливості заготовити різні види палива.

- Варіант розміщення котельні (в будинку, окрема будівля).

Детальну консультацію по конкретному обладнанню можна отримати у менеджера торгового майданчика інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Твердотопливный котел

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис