Турбовані" Турбо " газові котли

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Вибираючи опалювальне обладнання, перше на що, звертають увагу покупці – це наявність опалювальних контурів (Одноконтурний або двоконтурний). Другим важливим критерієм є тип камери згоряння (відкрита або закрита). Від цього безпосередньо залежить вибір обладнання, подальша побудова опалювальної системи, і функції, які будуть на неї покладені. При цьому варто відзначити, що котли із закритою камерою згоряння найчастіше виробляються двоконтурними, і мають назву турбовані.

Турбовані газові котли для опалення - це опалювальне обладнання із закритою камерою згоряння призначене для локальних систем опалення на воді з примусовою циркуляцією. За допомогою вентилятора в камеру затягується повітря з вулиці, вступає в реакцію з газом, і виводиться у вигляді продуктів згоряння назовні.

Зовні, газовий котел із закритою камерою згоряння (двоконтурний) мало чим відрізняється від моделей з відкритими камерами, має досить компактні габарити, повністю автоматизований процес роботи, і зазвичай монтується на стіну. Полегшити конструкцію виробникам вдається за рахунок застосування міді та її сплавів при виготовленні камери згоряння. А відсутність обов'язкової наявності класичного димоходу, дозволяє розміщувати таке обладнання як в приватних будинках без димовідвідної труби, так і квартирах.

Переваги, за які варто купити газовий котел турбо:


 • комплектація коаксіальним димоходом-єдина конструкція, що складається з двох труб різного діаметру (внутрішня для відводу продуктів згоряння, отвір між внутрішньою і зовнішньою – для забору повітря), що дозволяє встановлювати обладнання навіть при відсутності звичайного димоходу;
 • установка всередині будинку, без обов'язкового обладнання котельні (максимальна економія місця);
 • забір повітря з вулиці, що дозволяє уникнути утилізації кисню в приміщенні;
 • герметична камера згоряння;
 • високий показник ККД (90-95%);
 • повна автоматизація в роботі, і електронна система управління-має на увазі підтримку фіксованої температури в приміщенні, і можливість завчасно збільшити або знизити продуктивність обладнання шляхом установки таймера;
 • безпечна робота;
 • плавне регулювання потужності;
 • стійкість до перепадів тиску централізованої подачі газу;
 • простий монтаж основного і додаткового обладнання.


Етапи монтажу двоконтурних газових котлів із закритою камерою згоряння:


 1. Кріплення на стіну-підбір необхідних кріпильних елементів з урахуванням ваги основної конструкції, і матеріалу, з якого виготовлена стіна.
 2. Введення в газову магістраль-підключення труб.
 3. Підключення газового трубопроводу-проводиться газівниками при обов'язковій наявності всіх дозвільних документів.
 4. Електропостачання-необхідно для автоматизованої роботи обладнання. При підключенні обов'язково використовуйте стабілізатори напруги і пристрій для заземлення.
 5. Обладнання димоходу-враховуючи комплектацію казового котла турбо відрізком коаксіальної труби, вам залишається зробити отвір для виведення димоходу на вулицю.
 6. Налаштування і тестування обладнання-регулювання газової автоматики, і перевірка обладнання на герметичність і ефективність в роботі.

Інтернет-магазин "Теплополіс" пропонує своїм клієнтам купити турбований газовий котел від провідних виробників опалювального обладнання (Ariston, Bosch, Buderus, Demrad, Immergas, Tiberis, Vaillant ,Zoom Boilers) з наступними варіантами підключення димоходу:

 • вертикальний-використовується вкрай рідко з обов'язковим застосуванням поворотного коліна;
 • горизонтальний-здійснюється через зовнішню стіну, довжина не повинна перевищувати 3 метрів;
 • вертикальний двоканальний;
 • централізований димохідний канал.


Купити турбований газовий котел в інтернет магазині Теплополіс
Залежно від обсягу опалювальної площі і величини тепловтрат (коефіцієнт теплопровідності стін, даху, вікон, дверей і т.д.) у нас ви можете вибрати оптимальну модель турбованого газового котла за ціною, потужності, продуктивно і енергопотребляемости.

Магазин "Теплополіс" - це найширший вибір турбованих газових котлів в Дніпропетровську від всесвітньо визнаних виробників опалювального обладнання. Наша продукція-це гармонійне поєднання класичного дизайну, прості в управлінні, і ефективності в роботі.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис