Турбовані газові колонки

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Бездимохідні турбовані газові колонки


Турбована газова колонка - ідеальне рішення для обладнання Системи водопостачання, приміщень, в яких не передбачено наявність класичної димохідної трубою (димоходу). За своїм устроєм, і зовнішнім виглядом, такі колонки мало чим відрізняються від атмосферних моделей, чого не можна сказати про принцип і специфіки їх роботи.

Технічно цикл роботи бездимохідної колонки виглядає наступним чином: вода, відразу після потрапляння в систему, подається в теплообмінник, де під впливом температури газового пальника нагрівається до встановленої користувачем температури, і виводиться через кран для використання. Що стосується виведення продуктів горіння, то на відміну від традиційного обладнання, бездимохідні разові колонки здійснюють його через спеціально встановлену трубу в стіні приміщення (коаксіальну трубу).

Що стосується переваг, властивих турбованим газовим колонкам, варто виділити:

  • Можливість повноцінно функціонувати за умови відсутності димоходу;
  • Закритий тип камери згоряння, дозволять обладнанню надавати мінімальний вплив на повітря всередині приміщення (не підвищує температуру, і не випалює його);
  • Екологічність в роботі, яку виробникам вдалося досягти, повністю виключає наявність неохайного запаху, загазованості тощо;
  • Просте обслуговування та ремонт;
  • Економічне споживання палива (газу);
  • Наявність примусового газообігу в рази збільшує коефіцієнт ефективності.


Як вибрати кращу модель турбованого газового котла


Інтернет магазин "Теплополіс" зібрав у своєму каталозі, кращі газові колонки турбовані в Україні від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників: Bosch, Demrad, Dion, Sakura, Termaxi. Маючи величезний досвід роботи в даному напрямку, доскональні технічні знання кожної одиниці представленого обладнання та індивідуальний підхід, наші консультанти в силах надати своєму клієнту максимальний обсяг інформації, здійснити грамотне порівняння і комплексно підійти до підбору.

Після того, як ви прийняли рішення купити бездимохідну газову колонку, наші фахівці, звернуть вашу увагу на найбільш значущі критерії для даного виду техніки:

  • Потужність-даний показник, вказує на загальну потужність приладу, розрахувати оптимальний обсяг, якого можна за умовною схемою, де: – 20 кВт - для кухні та умивальника; – 22 кВт - для кухні, ванної та душа; – 25 кВт і більше-для кухні, душа і двох санвузлів. Варто відзначити, що виробники не рекомендують купувати колонки з максимальною потужністю, і наполягають вибирати обладнання чітко з встановленою потребою;
  • Продуктивність-свідчить про те, який обсяг води на годину, колонка, може нагріти до середньої температури;
  • Виробник-всім відомо, що бренд, є основним фактором, що впливає на ціну газової колонки турбованої. Разом з цим, також нагадуємо вам, що продукція всесвітньовідомих виробників – надійна, перевірена часом, і завжди відповідає зазначеним даним про продуктивність і ефективність. Що вибирати: якість або доступність, вирішувати вам;
  • Комплектація-перш ніж, остаточно зупинити свій вибір на моделі, перевірте наявність в комплекті збірного димоходу, оскільки монтаж без нього не можливий, а окреме придбання може бути досить накладним.


Інтернет магазин "Теплополіс" пропонує вам купити турбовану газову колонку в Дніпрі за найбільш зручними для Вас умовами доставки та оплати. Ми гарантуємо, що кожна одиниця представленої нами продукції має необхідні сертифікати якості, пройшла належний рівень тестування і при необхідності підлягає обов'язковому сервісному обслуговуванню або заміні (поверненню). Отримати більш детальну інформацію про модель котла і скористатися безкоштовною послугою підбору ви можете, звернувшись в будь-який зручний для вас час до наших фахівців. Оцініть на собі переваги комплексного обслуговування від магазину Теплополіс.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис