Відцентрові водяні насоси

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Відцентрові насоси 


Коли знаєш навіщо, зрозуміло яким вимогам повинен відповідати функціональний прилад.

Необхідна потужна установка для швидкого перекачування води або розмірений полив ділянки? Переносний прилад для різних завдань або стаціонарний з автоматичним функціоналом?

Побутові відцентрові насоси для води розрізняються по групі параметрів, що визначає вартість і ціни в класифікаційних групах.

Відповіді на 5 питань допоможуть визначитися з критеріями і купити гідромашину для вирішення конкретних завдань з урахуванням умов експлуатації і бажаного ефекту.

Критерії вибору


Відцентрові водяні насоси представлені в каталогах інтернет-магазину teplopolis.com.ua, де крім фотографії і ціни, кожна модель містить інформацію про основні технічні характеристики.

Наводимо дані, які слід опрацювати перед тим, як зосередитися на ціні і замовити підсилювач потоку.

Глибина

Якщо резервуар глибше 10м підійдуть заглибні стаціонарні моноблоки. Розміщуються на дні водосховища, мають герметичний контур, надійну автоматику з датчиком контролю і виключають холостий режим роботи.

Відцентрові зовнішні( Мобільні на санчатах), побутові насоси відмінно справляються з перекачуванням води з дрібних басейнів. Перемістити такі пристрої на інший об'єкт або провести огляд деталей не складе труднощів.

Тиск

У паспорті завжди вказано граничне значення тиску, яке забезпечить побутової відцентровий водяний насос в робочому режимі.

ККД

Параметр продуктивності показує, скільки літрів буде переміщено води в одиницю часу. Гідравлічні дані інформують, як знизиться тиск при транспортуваннях по системі.

Напір

За параметрами потоку розрізняють конструкції:

  • високого напору;
  • великої подачі;
  • для забруднених середовищ.


Сильний напір за рахунок рівномірного розподілу рідини між ступенями, забезпечує багатоступінчастий тип агрегату.

Потужність електродвигуна, енергоефективність

При використанні побутових відцентрових водяних насосів важливим фактором для споживача України є витрата електроенергії. Слід звернути увагу і на показники потужності.

Вузли з" сухим " ротором дають максимальний рівень потужність, при цьому електроенергії використовується більше.

"Мокрий" ротор знаходиться в контакті з рідиною, що перекачується, що продовжує довговічність роботи механізмів за рахунок можливості охолодження і мастила.

Обслуговування


Відцентровий механізм при наявності початкових технічних навичок, простий в обслуговуванні і дрібному ремонті. Дотримання правил експлуатації, своєчасна профілактика дозволяють гідромашині виступити надійним помічником власників приватного сектора.

Експертна консультація менеджерів в інтернет магазині на порталі teplopolis.com.ua допоможе купити відповідний насос за вигідною ціною.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис