Традиційні твердопаливні котли

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Котли на твердому паливі дійсно залишаються традиційним обладнанням для обігріву будинків, дач і котеджів як в сільській місцевості, так і в приватному секторі міст України. Традиційні твердопаливні котли з простим і зрозумілим пристроєм працюють на бюджетному паливі. Прийнятний варіант сировини можна підібрати для конкретної місцевості (дрова, пелети, вугілля, кокс торф, продукти сільгосппереробки).

Вибрати підходящої по потужності котел для опалення з докладним описом технічних характеристик агрегату, пропонує каталог товарів інтернет-магазину teplopolis.com.ua.

Чим обумовлена популярність вибору на користь установок на твердому паливі
Найголовніші фінансові козирі на користь рішення купити котли на твердому паливі - це два цінника:

1. Ціна самого агрегату для системи опалення, яка дешевше інших представників опалювального обладнання.

2. Низька вартість отримання теплової енергії та обслуговування установки в процесі експлуатації.

Ще один істотний плюс-можливість організувати повністю незалежне опалення. і весь процес тримати під контролем.

Що потрібно знати і враховувати при виборі
Придбання функціональних приладів вимагає всебічного опрацювання параметрів для надійної і тривалої експлуатації відповідно до очікуваного ефекту.

Потужність
Щоб в будинку було тепло, перше що необхідно розрахувати це потужність котла опалення достатню для обігріву приміщень.

Середній показник для розрахунку потужності 1 кВт на 10 кв.м не завжди враховує всі основні фактори впливу тепловтрат в приватному будові (утеплення будинку, висота стель, кількість вікон, інші дані) доцільно проконсультуватися з фахівцем або в разі заміни обладнання орієнтуватися на показники агрегату, який раніше експлуатувався в системі обігріву.

Паливо
Різний паливний матеріал прогорає за різний відрізок часу. Відповідно те, якою сировиною буде завантажена топка відіб'ється і на показниках в результаті.

Як правило, твердопаливні моделі можуть працювати на різному паливі. Необхідно заздалегідь визначитися з пріоритетним видом сировини, яке простіше заготовити в місці проживання. При виборі установки це допоможе визначитися з камерою для більш зручного завантаження палива, прорахувати потребу і підготувати приміщення для зберігання матеріалу. Чим якісніше вийде заготовити сировину, тим ефективніше буде робота обладнання.

Кількість контурів
Ще один критерій вибору - для яких цілей буде використовуватися апарат. Коли необхідно вирішити питання тільки опалення приміщень слід придбати одноконтурну модель.

Коли рішення прийнято на користь опалення та приготування гарячої води замовити і купити потрібно двоконтурну модель.

Тимчасові витрати
Виробники не стоять на місці і пропонують моделі сучасної модифікації, здатні зробити котел на твердому паливі для приватного будинку більш комфортним в обслуговуванні.

Коли є можливість приділяти час дозавантаження палива через 2-4 години, можна зупинити вибір на бюджетних моделях. Знадобиться тимчасовий ресурс і на чистку приладу від золи.

Якщо існує потреба в більш тривалих перервах дозавантаження топки, варто звернути увагу на твердопаливні котли тривалого горіння.

Установки тривалого горіння
Найбільш поширеними різновидами приладів, які можуть забезпечити тривалу роботу без дозавантаження є:

- піролізні газогенераторні апарати;

- пелетні установки;

- твердопаливні котли довгого горіння.

Сучасні технології дозволили змінити конструкцію класичного приладу таким чином, що паливо в топці не горить, а тліє. Таке рішення дозволило продовжити час переробки одного завантаження паливного матеріалу в об'ємну топку і підвищити ККД пристроїв до 90-95%. Для порівняння показник ККД у класичних апаратів в межах 70%.

Котли на твердому паливі тривалого горіння можуть підтримувати роботу від 12 до 48 годин на одному завантаженні матеріалу. Максимальна продуктивність досягається при роботі на вугіллі.

У конструкції передбачено наявність комплектуючих:

- вентилятор;

- контролер.

Твердопаливні котли довгого горіння можуть комплектуватися додатковою автоматикою. У випадках різкого стрибка тиску, падіння температури прилади подадуть сигнал або переведуть роботу агрегату в безпечний режим.

В інтернет-магазині teplopolis.com.ua представлені моделі різних брендів, габаритів, конструкцій камери згоряння і навіть варіанти вибору в різному колірному виконанні.

Детальну інформацію та експертну та консультацію з питання, що цікавить, можна отримати у менеджерів торгового майданчика.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис