Термостати

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Термостати для котлів


Клімат-контроль при обігріві будинку, забезпечують термостати для котлів опалення. Основне призначення приладів покликане вирішити три завдання:

1. Економія палива, що використовується для виробництва теплової енергії.

2. Збільшення терміну експлуатації котлів.

3. Комфортні кліматичні умови в приміщенні без необхідності ручного перманентного регулювання.

Замовити і купити в Україні термостат на котел опалення будь-якого типу, представляє можливість інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Типи термостатів


Залежно від функціонального використання термостати купити і встановити можна на всі види опалювального обладнання;

- газові установки;

- твердопаливні агрегати;

- електрокотли;

- конвектори;

- інші конструкції обігріву.

Товарна лінійка моделей класифікується за функціональним призначенням, способом монтажу та управління. Є енергозалежні і незалежні конструкції.

За цільовим призначенням розрізняють:

- регулювальні-температура теплоносія буде підігріватися котлом відповідно до заданої температури;

- захисні або протиаварійні — прилади безпеки, які встановлюються разом з регулювальними і захищають обладнання від перегріву;

- димові газові-відключають пальники обладнання і сповіщають сигнальною лампою, коли температура продуктів згоряння перевищує допустиму і може привести до проникнення диму в приміщення або спровокувати поломку агрегату;

- захисту від корозії — забезпечують прогрів обігрівальних конструкцій до заданих параметрів в сталевих агрегатах, що запобігає осідання кислого конденсату провокує корозію металу.

Конструктивні різновиди


Для опалювальних агрегатів виробники пропонують два різновидів моделей-механічні та електронні прилади.

Механічні регулятори

Ціна на механічні регулятори більш ніж бюджетна, що зовсім не позначається на якості роботи вузлів з ручним налаштуванням. Дешеві за вартістю і енергонезалежні мініатюрні конструкції впораються з основним завданням, для якої призначені.

Розміщення на котлі можливо як горизонтальне так і вертикальне, в залежності від посадкового місця, яке передбачено виробником опалювальних установок. Механічний термостат для газового котла або твердопаливного агрегату традиційних конструкцій дозволить відрегулювати граничні температурні показники.

Електронні регулятори

Сучасні електронні прилади дозволяють з універсальною точністю виконувати заданий функціонал. Похибка в роботі приладу прагне до нуля. Модельний ряд постійно поповнюється новими конструкціями, які розширюють можливості за допомогою вдосконаленої системи автоматичного або дистанційного керування. Ціни на електричні термостати залежать від складності системи.

Розрізняють аналогові і цифрові прилади.

Аналогові

Мінімальну систему управління мають аналогові електричні пристрої робота якого заснована на різниці потенціалів при нагріванні двох пластин з різних металів. Коштують недорого, сумісні з більшістю обладнання для обігріву приміщень.

Цифрові

Більш складні і дорогі цифрові системи підійдуть для котлів нового покоління. Широко використовуються для газового та електричного обладнання, що дозволяє досягти економії використовуваного виду палива від 20 до 35%.

Виробники пропоніують дротові і бездротові пристрої програматори із закритою і відкритою логікою.

Управляти таким помічником можна на відстані за допомогою GSM. У будь-який час є можливість перевірити і переналаштувати параметри роботи приладу. В інструкції детально прописані, які програми вшиті і можуть бути використані споживачами в режимі закритої логіки.

Варіанти програмування температурного режиму:

- день-ніч;

- добова програма 24 години, з можливістю зміни температури щогодини;

- тижневе регулювання, коли враховується життєвий ритм власників будинку;

- режим 5+2-робочі та вихідні дні;

- Ручне управління, коли можна самостійно налаштувати бажані температурні параметри;

- інші варіанти користувальницьких програм.

У цифрових системах закладена і програма безпеки, яка спрацьовує при аварійній ситуації або у випадках збою раніше встановленого режиму, переведе роботу системи в режим за замовчуванням.

Перед тим як придбати термостат на котел, важливо проконсультуватися з фахівцем з питання сумісності роботи обладнання.

Менеджери інтернет-магазину teplopolis.com.ua допоможуть зорієнтуватися в асортименті і підібрати відповідний термостат.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис