Тепла підлога

Тепла підлога в інтернет-магазині teplopolis.com.ua


Сьогодні теплу підлогу купити під замовлення, це означає забезпечити обігрів приміщень без радіаторів і труб. Прихований під підлогою обігрівач нагріває повітря від низу до верху, забезпечуючи необхідний мікроклімат. Використовується система, як основне або допоміжне джерело тепла.

Замовити та купити теплу підлогу в Україні представляє можливість інтернет-магазин teplopolis.com.ua

Переваги


Тепла підлога в Україні зібрала достатню кількість споживчих відгуків, які дають підставу зафіксувати основні переваги використання прихованих нагрівальних елементів для організації опалення будинку.

Зниження тепловтрат і економія електроенергії досягається за рахунок технології, закладеної в принципі роботи системи. Максимальна температура прогріву повітря знаходиться на рівні поверхні підлоги. Чим вище до стелі, тим температура нижче. Таким чином, в кімнатах або офісах присутній і тепло і необхідна свіжість.

Інші плюси:

- швидкий нагрів приміщень від старту включення;

- створення комфортного кліматичного середовища;

- простота і тривала експлуатація;

- можливість використання автоматичних приладів регулювання температури;

- раціональне використання простору приміщень, все обладнання приховано під покриттям;

- протипожежна система безпеки передбачена при розробці конструкцій.

До мінусів функціонування можна віднести не самі конструкції обігріву, а скоріше помилки, які можуть бути допущені при монтажі. Тепла підлога формується в комплект, який являє собою конструктор, що вимагає кваліфікованої збірки з урахуванням нюансів установки

Спосіб обігріву
За способом обігріву в Україні теплу підлогу купити і встановити можна трьох основних типів.

1. Рідинні лабіринти труб підійдуть для приватних будинків з автономним опаленням. Монтаж в квартирах багатоповерхових будинків скрутний. На установку потрібен дозвіл. Особливості централізованого опалення ускладнюють якісну настройку роботи системи, можуть ущемлятися права сусідів при активному заборі гарячої води з системи.

2. Електричні конвекційні схеми опалення. Виробники пропонують теплу підлогу електричний купити в трьох основних варіантах, які відрізняються за елементами збірки і технічними характеристиками:

- нагрівальний кабель;

- саморегулюючий кабель;

- мат нагрівальний.

3. Плівкова інфрачервона тепла підлога електро. Тонка вуглецева нагрівальна плівка з нанесенням карбонової пасти і надійно запаяна в поліестер або поліетилен це сучасна технологія обігріву, яка отримала визнання у фахівців з установки кліматичного обладнання та споживачів України. Підключається змонтована система до мережі через терморегулятор. Наявність програматорів дозволяє задати розумний режим обігріву під конкретні потреби користувачів, що забезпечить комфортну експлуатацію і економить енергоспоживання. Ціна на інфрачервону або, як її ще називають, сонячну теплу підлогу вище ніж на інші моделі аналогічного призначення. При цьому простота монтажу і експлуатаційні переваги варті того, щоб віддати перевагу інфрачервоним випромінювачам.

Особливості електрообігріву підлог


Електричні нагрівальні системи, на відміну від рідинних, встановлюються як в приватних будівлях, так і в квартирах багатоповерхових будинків під будь-яке підлогове покриття. Це може бути ламінат, дерево, паркетна дошка, керамограніт, мармур, килимове та інші види покриттів.

Не рекомендується розташовувати нагрівальні елементи під важкими меблями.

Вартість комплекту теплої підлоги, в ціновому сегменті, найнижча на кабельну модель. Рішення придбати недорогі матеріали буде виправдані якщо монтаж здійснюється досвідченим фахівцем. Важливо витримати умови правильного укладання, так як при виході з ладу, ремонт досить складний і трудомісткий процес.

Установка нагрівальних матів і інфрачервоної плівки не складає труднощів. Виробники пропонують вироби, які чітко розраховані і відповідним чином зібрані в фіксовані полотна. Моделювання розміщення на площині, легко вирішується за допомогою ножиць. Для цього спеціально передбачені лінії розрізу.

Детальну інформацію та консультацію щодо вибору комплекту для обігріву приміщень за допомогою пристрою теплої підлоги запитуйте у менеджерів інтернет-магазину teplopolis.com.ua

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис