Теплові пушки

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Теплові пушки для будинку
Електрична теплова пушкка -тепловий нагрівач широкого застосування для обігріву житлових, адміністративних, складських та інших приміщень. Головна перевага приладу полягає в його моментальної результативності. Варто підключити установку до мережі, і потужний потік повітря високої температури моментально наповнює простір теплом.

Виробники постачають теплові пушки електричні, дизельні, на газу. Незалежно від групи класифікації, нагрівачі оснащені вентилятором, який вимагає підключення до електромережі.

В Україні теплові пушки купити недорого, надає можливість інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Види і конструктивні особливості


Назву» теплові пушки", прилад отримав завдяки поширеній циліндричній формі. При цьому є і прямокутні моделі. Важкі промислові масивні агрегати встановлюють на спеціальній станині. Більш легкі апарати для будинку кріпляться на зручних ніжках-підставках.

Електричні пристрої


Теплові пушки електричні в своїй конструкції можуть бути представлені двома типами нагрівальних елементів:

- відкрита спіраль;

- трубчастий електронагрівник.

Пристрої на основі тенів, є більш безпечними і довговічними у використанні. Електричні прилади не становлять загрозу для здоров'я людей, легко запускаються при сильних морозах, можуть працювати тривалий час.

До недоліків можна віднести високе споживання електроенергії.

Для економної експлуатації та запобігання перегріву, на приладах встановлені Терморегулятори. Тен відключається при досягненні заданого максимального температурного значення. У робочому режимі залишається тільки вентилятор. Універсальний апарат підходить для всіх типів споруд житлового та нежитлового фонду.

Газові апарати


Теплові пушки газові забезпечені пальниками, в які по трубі надходить пропан. Газ може знаходиться як в магістральній мережі, так і в спеціальному балоні, коли подача здійснюється за допомогою редуктора. Розпал здійснюється п'єзоелементом або вручну. Для безпечної роботи передбачена автоматична система контролю горіння. Установки вимагають строго дотримання правил експлуатації і надійної системи вентиляції на території обігріваються площ. В процесі роботи апарату відбувається вигоряння кисню, що може бути причиною нездужання людей.

Газові нагрівачі не призначені для житлових споруд. Сфера застосування-склади, будівельні та промислові об'єкти. Потужні агрегати легко справляються з обігрівом великих площ.

Дизельні нагрівачі


Теплові пушки дизельні включають бак для дизпалива, камеру згоряння, паливний насос, мотор, вентилятор, перехідні комунікації і панель управління. Різняться моделі за типом нагріву.

1. Агрегати прямого нагріву заборонено використовувати в місцях, де знаходяться люди. Висока температура досягається за рахунок прямого проходження повітря через камеру, при цьому разом з повітрям відбувається викид і продуктів згоряння. Як правило, установки використовують на відкритих майданчиках або в промислових і будівельних цілях з дотримання техніки безпеки.

2. Агрегати непрямого нагріву конструктивно відрізняються наявністю димоходу, через який виходять шкідливі домішки. Повітря не проходить через камеру згоряння, а нагрівається об стінки вбудованої топки. Такі конструкції не несуть загрозу забруднення навколишнього середовища, але і ККД при експлуатації буде нижче.

Недоліком дизельних пристроїв є проблемний запуск при сильному морозі, коли паливо замерзає.

Інші види пристроїв


У каталогах виробників можна замовити і інші види теплових нагрівачів.

1. Багатопаливні-працюють на дизелі, гасі, відпрацьованому машинному маслі. Відмінний варіант для автомайстерень. Є можливість утилізувати масло і при цьому отримати тепло.

2. Інфрачервоні - в пристрої відсутній вентилятор, так як сам принцип роботи передбачає інфрачервоне випромінювання. Люди, на яких буде спрямований прилад моментально відчують тепло. Для приміщень з високими стелями, веранд кафе і ресторанів, вуличної торгівлі в холодний сезон такі установки створять необхідний комфорт.

3. Водяні-принцип функціонування схожий на використання батареї плюс електричний вентилятор. Пристрій популярно в теплицях і парниках.

Критерії вибору


Коли стоїть питання придбання теплового нагрівача, здатного за мінімальний відрізок часу забезпечить необхідну температуру в будинку або невеликих побутових приміщеннях, універсальним варіант - купити електричну теплову пушку. З технічними характеристиками моделей можна ознайомитися в каталозі моделей— інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Коли необхідно зробити вибір з урахуванням конкретних експлуатаційних характеристик приміщень, планованих для обігріву споруд різного призначення, слід опрацювати наступні фактори:

- Розмір приміщення, повітропотік. Дані допоможуть визначитися з потужністю приладу (на 10 м. кв. від 0,8 до 1,5 кіловат);

- Безпечне використання. Якщо в приміщеннях планується присутність людей необхідно зосередити увагу на моделях, які не заподіють шкоди здоров'ю.

- Енергоресурс, який буде використовуватися для обігріву. Правильний вибір допоможе використовувати доступний вид палива і провести розрахунок економного використання апарату.

- Тривалість і періодичність робочого режиму. Буде потрібно Обігрів всієї споруди або тільки частини площі.

Опрацювання основних критеріїв допоможе підібрати обладнання необхідної потужності, функціональних особливостей і автоматики, купити зручну конструкцію за габаритами і вартості.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис