Теплові насоси

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

До енергоефективних систем обігріву відносяться теплові насоси для опалення, які дозволяють енергію землі, повітря або грунтових вод перетворити в теплову енергію.

Технологія заснована на здатності агрегату переносити тепло від джерела до споживача, при цьому підвищуючи температуру від низької до високої. Фізика явища була зафіксована і випробувана дослідним шляхом ще в 19 столітті.

Сьогодні, теплові насоси для приватного будинку дозволяють власникам самостійно визначатися, коли почати і завершити опалювальний сезон. Комплектація три в одному вирішує завдання опалення, приготування гарячої води та охолодження.

Теплові насоси в Україні представлені на сайті інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Пристрій


Теплові насоси для будинку, незалежно від типу і моделі, конструктивно складаються з наступних елементів:

- випарник-вузол, в якому знаходиться робоча речовина холодоагент з температурою кипіння близькою до 0 градусів;

- компресор приймає і стискає газоподібний холодоагент збільшуючи температуру і тиск;

- конденсатор-тепло віддається системі, охолоджується і переходить в рідкий стан;

- розширювальний клапан призначений для зниження тиску.

Далі контур замикається і процес перетворення знову починається з випарника.

Ціна на теплові насоси для опалення, в значній мірі, залежить від виду пристрою.

Види апаратів


Джерела для забору тепла визначають особливості типів приладів і конструкції в цілому. Можливі 4 типи систем. Перше слово в тандемі позначення вказує на джерело, друге конкретизує, що саме буде нагрівати агрегат.

- Вода-вода. Як джерело можуть бути відкриті водойми, свердловини, басейни технічної води. Установки ефективно використовуються завдяки високій температурі теплоносія.

- Грунт-вода. На глибині 6-7 метрів температура грунту практично статична, що робить джерело універсальним постачальником тепла. Залежно від геології ділянки використовують горизонтальний колектор або вертикальний зонд. Коли прийнято рішення теплові насоси купити для грунту, до ціни приладу слід додати Земляні роботи по організації системи від джерела - грунт. Незважаючи на більш високу вартість запуску системи, даний тип приладів для України сумісний з кліматичними параметрами і гарантує споживачеві високий ККД при експлуатації.

- Повітря-повітря. Тут не потрібно проміжний Водний теплоносій. Принцип роботи повітряного приладу аналогічний роботі кондиціонера системи Обігрів. Вентилятор подає холодне повітря в конденсатор і звідти надходить вже тепле повітря в приміщення.

- Повітря-вода. Ціна на теплові насоси цього типу нижче, ніж на обладнання інших груп. Не потрібне спеціальне буріння. Варіанти для монтажу-моно або спліт. Є моделі моноблоків, які можуть встановлюватися як зовні так і всередині приміщення. Фахівці рекомендують установку таких приладів в регіонах, де максимальний мінус взимку в межах 15 градусів.

Фактори впливу на вибір моделі


При виборі теплового котла для опалення та гарячого водопостачання приватних будівель необхідно враховувати:

1. площа приміщень під Обігрів для вибору моделі потрібної потужності

2. розрахунок тепловтрат будови, наявність утеплення;

3. кліматичні особливості місця проживання, граничні мінусові температури в зимовий період;

4. нагрівання гарячої води передбачає додаткову комплектацію і враховується при виборі потужності приладу;

5. кондиціонування повітря, яке передбачає монтаж системи мікроклімату-Фанкойли на базі теплообмінника і вентилятора;

6. з якою системою буде працювати обладнання (теплі підлоги, радіаторна система);

7. автоматика-необхідний мінімум для зручності та економічної експлуатації плюс індивідуальні побажання з урахуванням переваг і сучасних пропозицій нових моделей від виробників (програматори з можливістю дистанційного керування).

Замовити та купити установку, а також отримати експертну консультацію з монтажу та експлуатації агрегатів можна у менеджерів інтернет-магазину teplopolis.com.ua.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис