Пелетні твердопаливні котли

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Пелетні котли
Пелетні котли опалення є сучасними твердопаливними агрегатами з високим рівнем автоматизації. Важлива складова роботи-наявність пелетів в бункері в достатній кількості, щоб вистачило мінімум на тиждень. Працює система автономно. Котли на пелетах дозволяють обігрівати значні площі приміщення приватної будівлі без короткочасного контролю палива.

Відповідно, вибір на користь пристрою варто робити після того, як будуть визначені ціна закупівлі, а також можливості для доставки і зберігання палива — пелетів.

Переваги
Чому пелетні котли купити вигідно?

1. Оскільки гранули згорають повністю, витрата в порівнянні з вугіллям і дровами набагато менше, що обумовлює економічну доцільність використання і попит на котли в Україні. Точний необхідний розрахунок гранул, можна зробити виходячи зі складу використовуваного для виробництва пелетів сировини і якості продукції.

2. Незважаючи на інженерну складність пристрою, агрегат працює надійно і зарекомендував себе як ефективне обладнання. ККД досягає 95%.

3. Використання автоматики дозволяє комфортно експлуатувати прилад.

4. Є можливість придбати як енергозалежні, так і незалежні моделі.

5. Тривалий термін експлуатації, від 20 років.

6. Ціна на пелетні котли нижче ніж на обладнання підлогового типу альтернативних газових або електричних приладів.

Основні відмінності в конструкції
Коли тема заготівлі палива опрацьована і прийнято рішення купити пелетний Автоматичний котел, слід визначитися з моделлю пристрою.

Тип теплообмінника
Виробники пропонують моделі з вертикальним або горизонтальним розташуванням теплообмінника, трубчастої або плоскої конструкції, з турбулізатором і без завихрювача.

Незначні відмінності можуть істотно відбитися на показнику ККД і обслуговуванні. Ціни на пелетні котли опалення також залежать від конструктивних нюансів. Так матеріалом для виготовлення теплообмінника може бути:

- сталь-малогабаритний, легкий, простий в монтажі;

- чавун-стійкий до корозії металу, довговічний у використанні.

Фахівці, які тривалий час проводять сервісне обслуговування, рекомендують замовити опалювальні котли з вертикальним теплообмінником і турбулізатором, що мають два або три ходи. Вертикальне розміщення знижує кількість осідає золи, а турбулізатори сприяє зменшенню втрат тепла. Незначна різниця у вартості, дозволить придбати більш ефективний пристрій.

Вид пальника
Модифікацій пальника може бути дві:

- ретортний пальник-чаша з каналами, по яких виштовхується повітря.

- факельна-в подколосніковое простір подається первинне повітря, а з тильного боку надходить вторинне повітря.

Коли немає впевненості у використанні тільки якісних пелет або в планах топити дрібним вугіллям, рекомендується придбати установку з ретортной пальником, яка не вибаглива до якості палива і простіше в обслуговуванні.

Автоматика
Регуляторну функцію роботи пелетного агрегату забезпечують автоматичні пристрої.

Три основних пристосування гідні особливої уваги:

- Погодозалежне регулювання, коли котел автоматично змінює температуру теплоносія в радіаторах з урахуванням кліматичних змін за межами будинку. Таким чином забезпечується економічна витрата палива.

- Установка автоматичного нагріву гарячої води через бойлер непрямого нагріву з таймерами управління забезпечить будинок не тільки теплом, але і підігріє воду.

- Лямбда-зонд-датчик залишкового кисню в димоході. Пристрій підлаштовує режим горіння, щоб незважаючи на якість палива вийти на максимальний ККД.

Новинки на ринку кліматичного обладнання в інтернет-магазині teplopolis.com.ua пропонують покупцям сучасні системи з можливістю смс інформування власника, яке дозволяє дистанційно відстежувати і управляти пристроєм.

Шнекова система
Типи подавальних шнекових пристроїв, які обслуговують пелетні твердопаливні котли, можуть бути жорсткі або гнучкі.

Жорсткі системи обмежені по довжині до 2 м., мають просту конструкцію і фіксоване положення в просторі, дешевше за вартістю.

Гнучкий шнек більш комфортний в експлуатації. Встановити його можна на відстані до 12 м., вибравши зручну геометрію розміщення. Недолік-складна система кріплення.

Обслуговування
Пелетні агрегати являють собою складну інженерну конструкцію. Для коректної та ефективної роботи установок, важливо приділяти увагу сервісному обслуговуванню. Перед початком опалювального сезону необхідно запросити сертифікованого фахівця для профілактичного огляду і налагодження обладнання.

Детальну інформацію щодо особливостей пелетних моделей різних брендів можна отримати у консультантів інтернет-магазину teplopolis.com.ua.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис