Одноконтурні газові котли

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Для автономного опалення в Україні як і раніше залишається актуальним одноконтурний газовий котел, який в стандартній комплектації працює тільки на обігрів. При цьому, наявність одного контуру дозволяє вирішити питання приготування гарячої води за допомогою бойлера непрямого нагріву. Гаряче водопостачання, коли Підігрів йде не в самому приладі, а в окремій ємності, часто є більш доцільним рішенням.

Сьогодні виробники випускають одноконтурні котли опалення традиційних конструкцій і сучасні моделі зі складною системою автоматики, високим ККД, різної потужності, варіантами розміщення (підлогові і настінні), енергозалежні і незалежні установки.

Інтернет-магазин teplopolis.com.ua пропонує ознайомитися з технічними характеристиками, замовити і купити газові котли одноконтурні з урахуванням індивідуальних проектів системи опалення та особистих переваг.

Види газових установок
Купити котел опалення для виробництва теплової енергії з використанням магістрального газу, можна конвекційної або конденсаційної модифікації.

Конвекційні моделі
Ціни на конвекційне обладнання, як правило, нижче. Відомі споживачеві прості моделі вже зібрали свою історію відгуків. Багато недоліків пройшли експертний аналіз і виключені в сучасних моделях, відпрацьована система сервісного обслуговування і рекомендацій для використання з найбільшим ККД.

Опалювальні котли конвекційні розрізняють за типом пальника.

1. Камера згоряння відкритого типу-енергонезалежні прилади простої конструкції, пальник працює за рахунок звичайного припливу кисню, потрібна окрема котельня з хорошою вентиляцією. Такий традиційний газовий котел Одноконтурний купити можна для заміни аналогічної моделі, або монтажу бюджетної системи обігріву. Це дозволить забезпечити реалізацію мети з мінімальним початковим вкладенням коштів.

2. Камера закритого типу має ряд переваг. Таке обладнання називають ще турбованим. Відмітна особливість:

- вбудовані вентилятори забезпечують примусове вивітрювання продуктів горіння, приплив чистого повітря;

- плавний розпал і регулювання полум'я надають щадний режим для роботи агрегату, що продовжує термін експлуатації і підвищує ККД;

- немає необхідності в облаштуванні окремого приміщення для котельні;

- автоматика для сучасних моделей передбачає широкі можливості аж до дистанційного керування приладами за допомогою програматорів через смартфон, планшет або ноутбук.

Головний недолік традиційних конвекційних котлів-це те, що не вся теплова енергія використовується для обігріву приміщень. ККД на рівні 80%. Частина тепла вилітає в трубу в прямому значенні цього слова. Другий істотний мінус-це утворення конденсату при низькій температурі теплоносія. Окислення теплообмінника скорочує термін служби пристрою.

Конденсаційні прилади
Коли в планах установка теплих підлог або робота обладнання в низькотемпературному режимі з використанням погодозалежної автоматики, придбати конденсаційний одноконтурний газовий котел для опалення вигідно.

При виробництві обладнання використовуються високоякісні матеріали, а сама конструкція не тільки дозволяє максимально використовувати вироблену теплову енергію для опалення приміщень, але і задіє додаткове тепло за рахунок процесу конденсації водяної пари.

< Конденсаційний одноконтурний котел обійдеться власнику будинку або квартири дорожче ніж традиційний агрегат. Ціна обладнання на момент придбання, окупиться на етапі експлуатації, при підрахунку щомісячних витрат на обігрів. При цьому важливою умовою придбання сучасного економічного і екологічного обладнання, що завоювало визнання в Європі, є умови експлуатації.

Якщо не виходить створити необхідний температурний режим теплоносія, передбачити злив конденсату в систему побутової каналізації або будова позбавлене елементарного утеплення переплачувати і купувати сучасне складне обладнання з надією на обіцяні ККД понад 98% не варто.

За детальною консультацією звертайтеся до менеджерів в інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис