Новини

Типи газових колонок

Встановивши альтернативний водонагрівач, можна отримати незалежність від перебоїв в електромережі або подачі теплої води. Ще він дозволить заощадити на комунальних платежах.

Які види і типи газових котлів бувають

Найдоступнішим ресурсом для отримання теплової енергії є природний газ. Тому його використовують при обігріві будівель. Через відсутність централізованої системи опалення встановлюється спеціальний агрегат-газовий котел.

Види теплових гармат

Швидко обігріти об'єкт, просушити вологі поверхні, забезпечити вентилювання допомагають потужні тепловентилятори.

Вибираємо обігрівачі та електроконвектори для будинку

Велика різноманітність функціонального електрообладнання для обігріву житлових приміщень, створює додаткові труднощі при виборі приладу для обігріву квартири або будинку. Електричні обігрівачі, як вибрати оптимальний варіант?

Вибираємо електрокамін

Як вибрати електрокамін, щоб отримати не тільки комфортну температуру в будинку, але і створити особливу атмосферу гармонії і затишку?

Електрообігрівачі прийнято класифікувати за групами в залежності від принципу роботи. І тільки електричне вогнище, з імітацією вогню, займає особливе місце в товарній лінійці приладів для обігріву приміщень. Тут дещо інший підхід і інші критерії, що дозволяють купити електрокаміни, з урахуванням особливостей інтер'єру і очікувань домочадців.

ІЧ обігрівачі - як зробити свій вибір?

Інфрачервоні обігрівачі це техніка нового покоління, робота якої заснована на передачі електромагнітного випромінювання об'єктам.

Купити UFO, значить отримати природне тепло порівнянне з сонячними променями. Нагрівання повітря відбувається шляхом теплообміну від предметів в області спрямованого обігріву. Можливості апаратів дозволяють використовувати пристрої як в житлових приміщеннях, так і на майданчиках під відкритим небом.

Що таке твердопаливні котли опалення?

Твердопаливні котли це генератори, здатні виробляти тепло з використанням ресурсних матеріалів: вугілля, дрова, брикети з торфу, відходів деревообробки та сільгосппереробки.

Модельний ряд представлений класичними виробами і модернізованими приладами нового покоління.

Як вибрати газову колонку

Проточний водонагрівач (ВПГ) давно зарекомендував себе в Україні, як надійний пристрій моментального приготування гарячої води. Вибирати газову колонку необхідно з урахуванням технічних характеристик і особливостей експлуатації.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис