Настінні газові котли

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Настінні газові котли опалення
настінний газовий котелСтолкнувшись з обладнанням опалювальної системи і обмеженим місцем, відведеним для установки обігрівальної техніки, пропонуємо вам, як альтернативу розглянути настінні газові котли. Такі котли, мають дуже компактні габарити, виконані з міцних зносостійких матеріалів, досить прості і зручні в експлуатації, і що найголовніше практично не займають місця, так як монтуються прямо на стіну.

Залежно від типу потужності, настінні газові котли опалення, можуть використовуватися в якості основного або додаткового джерела тепла в приватних будинках, квартирах, заміським приміщеннях або дачах (моделі з потужністю до 35 кВт, що дорівнює площі до 350 м2), або для обігріву промислових підприємств (потужність такого обладнання може досягати до 400 кВт).

Залежно від поставленого завдання, у вас є можливість купити настінний газовий котел в Україні наступних видів:

Одноконтурний-використовується виключно для облаштування опалювальної системи приміщення;
двоконтурний-крім обігріву, виконує ще роль водонагрівача (бойлера, колонки).
Одноконтурні настінні газові котли
Одноконтурний настінний газовий котел зовні, газовий котел настінний Одноконтурний, являє собою невеликий корпус, всередині якого розташовані всі необхідні пристрої і вузли, що виконують роль нагріву теплоносія, і подальшу передачу отриманого тепла по магістралі опалення. Все, що необхідно для роботи – це підключити обладнання до труб системи опалення. Далі, робота такого котла повністю автоматизована, і не потребує особливого догляду.

Залежно від способу підключення до димоходу, розрізняють:

  • парапетні газові котли - це бездимохідне енергозалежне обладнання, із закритою камерою згоряння. Конструкція такого котла, не передбачає наявність класичної димовідвідної труби, замість нього, на зовнішню стіну приміщення, встановлюється коаксіальний димохід;

  • турбовані газові котли-оснащені камерою закритого типу, і застосовуються для обладнання локальної системи опалення з примусовою циркуляцією.
    Інтернет магазин "Теплополіс" пропонує своїм клієнтам одноконтурні парапетні, і турбовані настінні газові котли, від провідних виробників вітчизняного та зарубіжного ринку: Ariston, Beretta, Bosch, Immergas, Navien, Nobel, Termomax, Tiberis, Vaillant, Viessmann і т.д. ми знаємо, як підібрати найбільш оптимальну модель котла, заощадивши Ваш час і гроші.

Двоконтурні настінні газові котли
двоконтурний настінний газовий котел сьогодні позиціонується на ринку, як найбільш ефективне і автоматизоване опалювальне обладнання. Наявність розумної електроніки в котлі (підбір оптимального режиму нагріву, своєчасна діагностика неполадок, ефективна взаємодія із зовнішніми керуючими пристроями, і тому Інше), дозволяє в рази знизити витрату палива, і забезпечити безперебійну роботу незалежно від площі вашого приміщення. Єдиним недоліком такого обладнання, є повна енергозалежність.

Також, як і одноконтурні, газові котли опалення настінні двоконтурні, діляться на: бітермічні і монотермічні; димохідні і турбовані; і в залежності від моделі можуть відрізнятися за технічними властивостями, ціною і потужності (від 16 до 35 кВт).

Незважаючи на величезний модельний ряд, і всілякі варіації, вагома частка наших покупців, вибираючи обладнання для організації опалювальної системи віддають перевагу турбованому, двоконтурного газового котла з можливістю монтажу на стіну.

Турбовані настінні газові котли: принцип роботи і технічні особливості
Як вже говорилося раніше, настінні турбовані газові котли-обладнання, оснащене закритою камерою згоряння. Працює таке обладнання за рахунок примусового потоку кисню по двоканальному димоходу.

Принцип роботи такого котла виглядає наступним чином:

  • через зовнішню трубу, яка має більше діаметр, подається повітря в котел;
  • після цього, паливо, під впливом кисню, вступає в процес горіння, і виробляє продукти згоряння;
    подальше виведення відходів, проводиться через внутрішню трубу димоходу.
  • як правило, такі котли обладнані повною автоматикою, що дозволяє не тільки автоматизувати робочий процес обладнання, але і максимально скоротити витрату палива. Залежно від місця, відведеного для монтажу обладнання, ви можете купити настінний турбований газовий котел, з наступним видом димоходу: вертикальний або горизонтальний.

Газові настінні котли для опалення приватного будинку
У каталозі інтернет-магазину "Теплополіс", серед величезного асортименту опалювальної та кліматичної техніки, ви завжди зможете підібрати для себе найбільш оптимальний варіант з урахуванням поставленого завдання і цінового діапазону.

Вибираючи газові настінні котли для приватного будинку, особливу увагу зверніть на:

1. Виробника - у нас, ви можете купити котли газові для опалення будинку настінні, від провідних виробників опалювального обладнання. Таким чином, ви придбаєте справжній товар, працездатність якого підтверджена відповідними сертифікатами та гарантіями від виробника;
2. Кількість контурів-не потрібно купувати Котли газові для опалення будинку настінні двоконтурні, якщо вам необхідно тільки обладнати опалювальну систему. Придивіться до одноконтурним моделям. Вони допоможуть вам не тільки заощадити при покупці, але і відмінно впораються з покладеними на них обов'язками;
3. Потужність-вибирається, відштовхуючись від площі приміщення. В середньому на 1м2 площі необхідний 1кВт потужності котла. При цьому, обов'язково враховуйте тепловтрати будівлі;
4. Камеру згоряння-відкрита або закрита.
Сподіваємося, вищевикладена інформація, буде корисна нашим клієнтам при виборі настінного газового котла. В іншому випадку, завжди раді надати грамотну і зрозумілу консультацію.

Інтернет магазин "Теплополіс" - знаємо, що вам потрібно.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис