Насоси для фонтанів

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Якісні насоси для фонтанів і водоспадів за демократичною вартістю


Естетичну насолоду і вологість повітря на присадибній ділянці забезпечують штучні водойми. Дотримання елементарних правил ландшафтного планування і насос для маленького фонтану дозволяють створити затишний пейзаж з мінімальними витратами.Спеціальний насос для домашнього фонтану купити не складно. Пропозиції обладнання в Україні представлені на порталі — інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Принцип роботи вузлів для монтажу декоративних ефектів, каскадів і водоспадів однаковий, а сама конструкція включає:

- двигун;

- якір;

- крильчатку;

- захисну решітку.

Види гідроапаратів


Ефекти в ландшафтному водному дизайні засновані на безперервній циркуляції води з підйомом на різну висоту. Насос для декоративного фонтану купити можна, як для розміщення на дні штучної водойми, так і поруч з озером, у відповідному за розміром коробі. Відповідно при виборі потрібно враховувати якого типу прилад.

Заглибні


Заглибний апарат працює безшумно, передбачає облаштування на дні ставка. Використовуються камені, каркаси для створення постаменту, що дозволяє запобігти потраплянню мулу, піску, інших частинок в вузлові механізми.

Штуцер для подачі води встановлюється на дні водойми і на нього кріпиться фонтанна насадка. Під захисною решіткою, для тривалої експлуатації приладу, встановлена фільтруюча губка. Така передбачливість дозволяє запобігти засмічення насадки, що позитивно відбивається на естетичній складовій загального враження при роботі ландшафтного водного об'єкта.

Заглибний насос для міні фонтану купити і встановити в невеликому джерелі економічно вигідно, так як він працює з високим ККД при мінімальному споживанні електроенергії.

Поверхневий


Поверхневий насос для декоративного фонтану купити доцільно при створенні малих і великих каскадів. Прилад може перегрітися на сонці плюс при роботі видає шум. Небажані поломки і шумовий ефект можна легко зняти якщо помістити пристрій в ізоляційний бокс. Якщо є бажання спорудити фонтан і водоспад, одна помпа забезпечує підключення і роботу двох об'єктів одночасно. Плюс ціна на поверхневий насос для фонтану нижче ніж на аналогічні за параметрами заглибні моделі.

Критерії вибору


Виробники пропонують насоси для фонтанів купити різноманітної форми, потужності і типу установки. У комплектацію часто входять запасні насадки.

Простота установки, практичність і економічність - загальні переваги, якими радують насоси для міні фонтанів. Запуск відбувається при мінімальному енергоспоживанні.

Для надійної та ефективної роботи приладу, необхідно підібрати модель з урахуванням:

1. глибини ставка;

2. обсягу води, що перекачується за одиницю часу;

3. потужність;

4. продуктивності, яка залежить від висоти підйому струменя.

У технічних характеристиках до моделей прописані основні параметри, які допоможуть вибрати виріб для конкретного домашнього водойми. Не варто купувати потужний прилад, призначений для занурення на глибину більше ніж це необхідно. Вартість моделі буде дорожче, а ось ефективність нижче. При наявності у водоймі флори і фауни (водорості, рибки), вони можуть постраждати через невідповідність струму води.

При облаштуванні декоративної споруди важливо щоб, комунікації (труба, шланг) були не сильно розтягнуті, а головне, не створювали різких поворотів. Кожен кут знижує параметри потужності і продуктивності приладу.

Розрахунок максимального підйому води слід провести з урахуванням нижньої точки розміщення конструкції, бажаної висоти струменя плюс 1 м. на потік. Коли в планах два-три підйому, потрібно встановити двійник-трійник і додаткові конструкції на бажану висоту з урахуванням ескізного плану. Відповідно і розрахунок буде сумарний по загальній конструкції.

Насоси для домашнього фонтану можуть забезпечити безперебійну роботи на тривалі періоди часу. При цьому витрата електроенергії, особливо коли це насос для маленького фонтану, досить бюджетний, що важливо при цінах на електроенергію.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис