Насоси
Життя немислиме без води. А без відповідного обладнання неможлива її подача.
Водяні насоси і конструкції для перекачування інших рідин не просто потрібний інструмент. У сучасному світі, це необхідність.
Саме цим викликані вишукування вчених і конструкторів, постійний пошук нових рішень для вдосконалення конфігурацій з метою застосування обладнання у всіх сферах господарювання і в побуті.
Вибір моделі
Купити насос в Україні представляє можливість торговий онлайн майданчик-інтернет-магазин teplopolis.com.ua.
Тут можна замовити моноблок з урахуванням цільового призначення, розумним поєднанням ціни і якості, що забезпечують прямі договори з виробниками.
Характеристики
Основні параметри, з якими слід ознайомитися перш ніж купити водяний насос, це:
- Напір. Вимірюється в метрах. Дозволяє розуміти дальність переміщення або висоту підйому рідини.
- Подача або продуктивність (л/с або куб.метр на годину) обсяг рідини, який подається в трубопровід за одиницю часу.
- Потужність (кВт), що витрачається для отримання необхідного рівня напору, плюс потужність, яка перетворює механічну енергію.
- ККД (%). Співвідношення витраченої і отриманої енергії руху рідини. На підставі цього показника приймається рішення про доцільність застосування.
Джерела енергії
Насос для води випускається з різними варіантами двигунів:
- електричний
- мотопомпи-працюють на двигунах внутрішнього згоряння, автономне мобільне обладнання (Бензинові, дизельні, газові)
Розміщення
Робота в різних умовах диктує вимоги до способу розміщення обладнання.
У номенклатурі товарної продукції є моделі:
- напівзаглибні
- заглибні
Види насосного обладнання
Види побутових насосів для води різноманітні. У кожної групи є своє застосування-завдання, коли коефіцієнт корисної дії досягає максимальної величини.
Відцентрові
Створення надлишкового тиску за рахунок відцентрової сили, що виникає при обертанні високооборотних двигунів - це відцентрові насоси.
У сегменті побутового використання ці моделі лідирують. Призначення може бути найрізноманітнішим. Конструкція робочих коліс і подрібнювачі дозволяють модулю працювати в чистому і забрудненому середовищі.
Поверхневі
Прості пристрої, високої продуктивності для вирішення питань подачі води і поливу - поверхневі насоси.
Проводять паркан через патрубок, механізм не контактує з рідиною.
Такі агрегати легко монтуються, безшумні, недорогі за вартістю.
Ціна з ежектором буде дорожче. При цьому, якщо відстань до забору води більше п'яти метрів ежектор необхідний.
Усмоктувальні
Агрегат з автоматичним управлінням і обладнаний ємністю для створення постійного надлишкового тиску - це стаціонарні насосні станції.
Встановлюють такі системи в підвалі приватної будівлі, ізолюють і утеплюють.
Потужність необхідно розрахувати з урахуванням кількості постійно проживаючих і обов'язково врахувати площу присадибної ділянки. Обслуговування сім'ї з двох-трьох осіб плюс 4-6 соток для поливу, забезпечать гідромашини потужністю 1-1,5 кВт.
Циркуляційні
Для ефективної роботи теплопостачання використовують циркуляційні насоси. Вони здатні забезпечити круговий рух води в системі обігріву.
Вбудовують пристрої в трубопровід, для цього є спеціальні кріплення на патрубках. Конструкції випускають з "мокрим" і "сухим" варіантами ротора.
Важливо звернути увагу на допустимі параметри температурного режиму в паспорті вироби.
Вихрові
Великий напір і здатність працювати з малими обсягами води - це вихрові насоси.
Пристрої справляються з перекачуванням води і транспортуванням по трубах. Моделі погружного типу застосовують на глибині до 20 метрів.
А ось купити насос з вихровий системою роботи має сенс тільки для чистої води. Вкраплення твердих частинок, в'язкі суміші виведуть його з робочого стану.
Свердловинні
Різновид заглибних агрегатів-свердловинні насоси.
Купувати модуль для свердловини слід після того як вона буде готова. Для вибору пристрою потрібні параметри глибини і діаметра труби.
При глибині до 40 м підійде вібраційна модель, якщо відстань до води більше - відцентровий. При малих водоносних горизонтах (до 20 м) можна купити вихровий моноблок.
Каналізаційні
Очищення вигрібних ям-завдання дренажно-фекальних насосів.
Для перекачування стоків до каналізаційного віддаленого каналу використовуються дві групи фекальних агрегатів в залежності від температури вмісту, наявності щільних біологічних скупчень: без подрібнювачів, з подрібнювачами.
Варіант розміщення блоків можна підібрати будь-який з можливих. Важливо витримувати технічні характеристики пристрою.
У короткому огляді складно розкрити весь світ насосного обладнання. За детальною консультацією звертайтеся до експертів в інтернет-магазин teplopolis.com.ua