Підлогові газові котли

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Купити підлоговий газовий котел опалення
Підлоговий газовий котел опалення в порівнянні з підвісними моделями має велику популярність серед українських покупців. По-перше, підлогові моделі не потребують обладнання нового місця для монтажу, і цілком можуть бути встановлені на майданчик попереднього опалювального обладнання. По-друге, такі котли не особливо вимогливі до якості теплоносія, мають досить високі показники ККД, і можуть підтримувати рівну температуру в досить великих приміщеннях. А наявність найширшого асортименту дозволить кожному покупцеві купити підлоговий газовий котел в Дніпропетровську в призначеному ціновому діапазоні.

До основних переваг газових підлогових котлів варто віднести:

  • повна енергонезалежність;
  • економічне споживання палива;
  • високий показник ККД (90-93%);
  • автоматизація в роботі.               

Ціна підлогового газового котла-вплив на вибір

Не дивлячись на те, що вирішальним факторів у виборі газового обладнання є ціна, вам, як потенційному покупцеві необхідно знати, на які критерії звертати увагу, і від чого найбільше залежить ефективність і термін експлуатації вашого опалювального обладнання:

1. Теплообмінник-може бути виконаний з чавуну, сталі або міді (вкрай рідко). Чавунний теплообмінник має високу стійкість до прогорання і корозії, однак незважаючи на це може бути вражений різким перепадом температури, або сильним ударом. Сталевому корпусу властива механічна міцність, стійкість до деформації, і вразливість до прогорання.
2. Потужність-залежить від обсягу опалювального приміщення, кількості санвузлів, і рівня тепловіддачі в холодну пору року. Правильно розрахована потужність-запорука ефективної та економної роботи обладнання.
3. Атмосферні або турбовані – димохідний котел (атмосферний) може мати як традиційну димовідвідну систему (через дах), так і через стіну будинку. Бездимохідні (турбовані) працюють за допомогою системи димовидалення (коаксіального димоходу).
4. Одноконтурні або двоконтурні підлогові газові котли – в залежності від того, які функції будуть покладені на котел, ви можете купити газовий підлоговий котел в нашому інтернет магазині виключно для обігріву приміщення (Одноконтурний), або комплексного рішення житлових комунікацій (двоконтурний котел).
5. Камера згоряння: відкрита або закрита. Для відкритої камери характерно надходження повітря в котел з вулиці, для відкритої – з приміщення.
6. Електрозалежність-наявність функції самозапуску обладнання у випадку тривалої відсутності електроенергії.
7. Ціна - не повинна нести особливої значущості при виборі моделі. Купуючи Найдешевший котел, ви не зможете вирішити поставлені завдання, а навпаки створите собі ряд нових проблем, вирішення яких зажадає додаткових грошових витрат.
Підсумувавши, можна зробити висновок, що ціна – є найостаннішим і незначним критерієм при виборі підлогового газового котла. Технічні характеристики, комплектація, і відповідність поставленим цілям – це те, від чого варто відштовхуватися у виборі опалювального обладнання.

Підлогові газові котли в інтернет магазині Теплополіс
Завдяки широкому асортименту інтернет-магазину "Теплополіс" ви без зусиль зможете вибрати для себе найбільш відповідну модель підлогового газового котла від провідних виробників опалювального обладнання: Baxi, Sime, Геліос, Маяк та ін.. При необхідності готові надати кваліфіковану допомогу в підборі оптимального варіанту з урахуванням ваших вимог і цінового діапазону.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис