Мийки високого тиску

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Області застосування мийки високого тиску

Миючі агрегати високого тиску представлені високонапірними насосами, призначеними для якісної і швидкої мийки автомобілів. Представлена мийка високого тиску ціна, якою порадує будь-якого покупця підходить також для миття різноманітних будівель, інструментів, а також фасадів, терас з садовими приладдям при активній допомозі водного струменя, що знаходиться під високим тиском (при виникненні необхідності можливе додавання миючих засобів).

Даний миючий апарат високого тиску може бути підключений, як до водопровідної магістралі, так і всмоктувати воду з певної ємності.

Переваги конструкції. До незаперечних переваг мийки високого тиску, що продається в Україні відноситься:

Корпус, створений з високоміцного пластику, який дає можливість надійно захистити насос для мийки високого тиску від попадання води і різних механічних пошкоджень.
Вмонтована ємність апарату для миючого засобу в спеціальний корпус, що дозволяє значно знизити вагу оригінального пістолета-розпилювача.
Ексклюзивна дозуюча форма миючого засобу, що дозволяє набагато делікатніше проводити контроль за процесом нанесення піни.
Функція автоматичного відключення електронасоса, в разі припинення процесу мийки, що безсумнівно дозволяє відчутно заощадити час, а також електроенергію.
Регулювання положення розпилювальної площини на пістолеті, яке дає можливість ретельно промити важкодоступні місця машини, такі як дзеркальні з'єднання, арки колісні, диски і дверні ручки.
Присутність в конструкції коліс, які відмінно підвищують мобільність апарату.
У комплект доданий фільтр грубої очистки, який дозволяє захистити від випадкових механічних пошкоджень насос для мийки високого тиску.
Наявність котушки для шланга підвищеного тиску (для спеціальної моделі - GARDEN CW 7,5/2,2). Вона дає можливість зменшити час, витрачений на обслуговування апарату до безпосереднього початку роботи і навіть після її закінчення, а також додатково більш компактно розташувати мийку під час зберігання.

Можливі обмеження:

Робоча рідина являє собою чисту воду (за винятком морської).
Сумарна мінералізація води досягає не більше 1500 г / м3.
Рівень показника pH знаходиться в межах 6,5-9,5.
Вміст домішок механічного характеру - не більше 20 г / м3.
Допустима температура навколишнього середовища до + 40С.
Максимально можлива температура рідини, що піддається перекачуванню, повинна бути не більше +50С.

Особливості конструктивної спрямованості:

Апарати створені в пластиковому корпусі.
Плунжерний насос і корпус виконані зі сплаву алюмінієвого.
Плунжери з нержавійки знаходяться в пластикових напрямних.
Оригінальний електродвигун зі змінним струмом і колекторно-щітковим механізмом.
Вбудований термовимикач в обмотку двигуна, призначений для захисту від можливого перевантаження.

Де можна купити мийку високого тиску в оптимальний термін

Інтернет-магазин "Теплополіс" спеціалізується на продажі садової техніки, тому купити ручну мийку можна безпосередньо на його сторінці.
Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис