Котли

1 товар
TEKNIX ESPRO 18kW
2022-06-20 28324 грн. 28 324

Потужність - 18,1кВтГабарити - 744*375*248ммВага 24кгДіапазон регулювання температури повітря в приміщенні – +10 до 26СЧастота електромережі 50ГцЦиркуляційний насос WiloРозширювальний бак 6л (Італія)Країна-виробник Угорщина

Залежно від конструкції, котли опалення здатні виконати завдання постачання власників нерухомості не тільки теплом, але і гарячою водою.

Інтернет-магазин teplopolis.com.ua представляє можливість купити котел опалення для створення якісної системи індивідуального обігріву з урахуванням площі приміщень, обраного виду палива і цільового призначення.

Критерії вибору
Підібрати котел для опалення допоможе попереднє опрацювання трьох основних питань: - паливо, на якому буде працювати модуль - варіант монтажу (настінний, підлоговий) - кількість контурів (одноконтурний для обігріву або двоконтурний для опалення та підігріву води)


Види

В Україні ціна енергоресурсів є визначальним фактором при прийнятті рішення - який пристрій замовити з оптимальним варіантом фінансових витрат.

Моніторинг щомісячних експлуатаційних витрат і обслуговування пристрою в довгостроковій перспективі, виступає пріоритетом у виборі моделі.

Опалювальні котли класифікують за видами палива.

Газові

Магістральний газ дозволяє не думати про запаси палива. Модельна лінійка являє газові котли з природною або примусовою (додаткова комплектація насосом) циркуляцією. Експлуатація не вимагає постійного контролю. Опалювальний газовий котел має високий ККД, а облік споживання забезпечує лічильник, що дозволяє регулювати споживання.
 
Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис