Обігрівачі

Електрообігрівачі


Споживачеві України не потрібно пояснювати, що таке обігрівачі електричні. Вдома, на роботі, в гостях ці прилади дозволяють без зайвих зусиль отримати тепло в холодну пору року.

Основна умова функціонування-наявність електрики в мережі.

Виробники пропонують купити обігрівачі різноманітні за конструктивними особливостями і технічними характеристиками, яке можна класифікувати за типовими групами.

Типи приладів


Різними способами до однієї мети. Так можна охарактеризувати модельний ряд електроприладів, покликаних забезпечити комфортний обігрів приміщень. Найпопулярніші обігрівачі, які можна замовити і купити в Україні:

1. Тепловентилятори-просте і бюджетне малогабаритне пристрій, потужністю 2-2, 5 кВт, здатне швидко прогріти приміщення.

2. Масляні радіатори-зручний і безпечний побутовий апарат, потужність 1-2,5 кВт.

3. Конвектор. Можуть використовуватися як основна система обігріву приміщень в режимі цілодобової роботи. Передбачена надійна система електрозахисту, не бояться вологи.

4. Інфрачервоні економічні обігрівачі випромінюють теплову енергію, використовується для короткочасного зонального обігріву.

5. Інверторні кондиціонери це пристрій два в одному, яке здатне як охолоджувати приміщення жарким літом так і працювати на обігрів при зовнішній температурі до мінус 25 градусів.

Особливості вибору


Вибрати, замовити і купити електрообігрівач можна в інтернет-магазині teplopolis.com.ua. Для того, щоб обладнання відповідало очікуванням необхідно чітко визначитися з цільовим призначенням приладу.

Тепловентилятор


Робочий вузол включає електричну спіраль розжарювання і вентилятор, який передає тепле повітря в зовнішній простір і забезпечує тепло в приміщенні відразу після включення. Передбачена система повороту корпусу для швидкого прогріву повітря. Невеликий розмір пристрою дозволяє переміщати прилад. Є моделі, які можна закріпити на стіні. Відключаються при падінні і перегріванні.

При явних перевагах потрібно враховувати і мінуси пристрою. До них відносяться необхідність контролю роботи апарату. Не варто залишати тепловентилятор на тривалий час без нагляду. На високих оборотах пристрій створює шум. При попаданні на спіраль частинок пилу можливий неприємний запах, активно спалюється кисень. При тривалій роботі забруднюється повітря.

Оливні радіатори


Безпечні, безшумні масляні радіатори на коліщатках стали вже традиційними джерелами тепла в вітальнях, спальнях і дитячих кімнатах. Необхідний час на прогрів, при цьому установки не сушать повітря, легко переміщаються, є можливість регулювати температуру нагріву, прямокутна ребриста конструкція зручна для зберігання, коли немає потреби у використанні.

До недоліків можна віднести гарячу поверхню радіаторів при нагріванні. Необхідно враховувати цей факт, особливо коли в сім'ї є діти.

Конвектори

Нагрівальний елемент конвектора має велику площу, холодне повітря прогрівається і піднімається, забезпечуючи ККД роботи до 95%. Тому слід розміщувати конвектори внизу. Обладнання забезпечує швидке нагрівання повітря в приміщеннях.

Можливі варіанти вибору установки. Підлогове розташування (мобільні конструкції на коліщатках) або кріплення на стіні. При хорошому утепленні будівлі, конвектори можуть використовуватися як основа для єдиної системи обігріву приміщень з можливістю програмування параметрів.

Серйозних недоліків в експлуатації немає. Ціни на конвектори вище ніж на інші популярні прилади.

Інфрачервоні випромінювачі

Сучасні інфрачервоні обігрівачі енергозберігаючі-нове конструкторське рішення 21 століття. Споживачі вже встигли оцінити ефективність і бюджетне використання випромінювачів, принцип роботи яких заснований на локальному спрямованому обігріві предметів в зоні досяжності.

Кварцові випромінювачі можна використовувати як в приміщеннях так і на відкритих майданчиках. Приймаючи рішення купити прилад необхідно враховувати, що тепло буде тільки на ділянці установки апарату.

Інверторні кондиціонери

Кондиціонери інверторного типу здатні споживати на 30-40% менше електроенергії ніж Інше кліматичне обладнання кондиціонування і багато Обігрівачі. При цьому обладнання даного типу спокійно замінює обігрівачі в зимовий час. Плюс при експлуатації кондиціонер забезпечує мінімальне навантаження на мережу.

До недоліків можна віднести чутливість до перепадів напруги і вартість може бути на порядок вище ніж ціна на обігрівачі.

За детальною консультацією звертайтеся до менеджерів в інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис