Конденсаційні газові котли

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

двухконтурный конденсационный газовый котел

Конденсаційні газові котли - що це?
За типом згоряння палива, газові прилади ділять на традиційні і конденсаційні опалювальні котли. При цьому вартість другого пристрою обійдеться дорожче. Чому конденсаційний газовий котел купити вигідно, і чим він краще звичайних агрегатів?

Принципова різниця
Конденсаційні котли газові відрізняються від звичайних конвекційних побратимів конструкцією, яка дозволяє:

- вийти на високий ККД-98% і більше, сьогодні це максимально можливий показник серед опалювальних приладів;

- економніше витрачати газ, від 10 до 20% споживання менше ніж при використанні традиційного газового агрегату;

- зменшити кількість викидів шкідливих продуктів горіння в атмосферу;

- плавно регулювати температуру гарячої води;

- знизити шумовий ефект при експлуатації.

Результат сучасного інноваційного винаходу - так зване приховане тепло, виробництво якого забезпечує процес конденсації водяної пари. Якщо звичайні опалювальні котли з конденсатом вступають в протиріччя, то в конденсаційних пристроях фізичні закони забезпечують додаткові переваги в експлуатації обладнання. Досягається такий ефект за рахунок спеціальної будови теплообмінників і модифікації пальника з використанням міцних матеріалів.

Фахівці стверджують, що при правильній установці і експлуатації обладнання, є всі передумови для показника ККД більше 100% за рахунок перетворення пари в рідину. Отримання додаткового тепла дає приріст за кількістю теплової енергії. Але тут потрібно враховувати і той факт, що створити абсолютно ідеальні умови для роботи агрегату і повністю виключити тепловтрати дуже складно.


Види приладів
Виробники пропонують обладнання нового покоління в двох варіантах розміщення-настінне кріплення і підлогова установка.

Одноконтурні конденсаційні котли опалення вирішують питання обігріву будинку в системі з теплою підлогою або сучасними радіаторами. При цьому нагрів гарячої води, для побутових потреб домочадців, забезпечить:

- підключення бойлера непрямого нагріву, можливість якого передбачена конструкцією;

- незалежний від газового агрегату водонагрівач.

Рішення купити двоконтурну модель дозволить задовольнити потребу як в гарячій воді, так і в опаленні. Тут слід враховувати який середньодобовий обсяг води необхідно буде нагрівати. Якщо потреба невелика, прилад з функцією два в одному Обігрів / ГВП впорається з навантаженням.

Для приготування великого обсягу гарячої води, постійного використання з декількох точок водозабору, кращим варіантом буде встановити додаткове обладнання і розділити функціонал між двома пристроями.

Замовити і купити двоконтурний конденсаційний газовий котел або одноконтурну модель в Україні представляє можливість інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Що впливає на вартість
Конденсаційні котли купити в інтернет-магазині teplopolis.com.ua можна з урахуванням розрахункових параметрів приміщень і особистих переваг індивідуального використання для організації автономного опалення.

Ціни на моделі залежать від:

- потужності агрегату;

- типу установки, настінна або підлогова;

- бренду виробника;

- кількості контурів;

- комплектації автоматикою.

Важливо!
Конденсаційні котли опалення для процесу видалення продуктів згоряння, використовують набагато менше теплової енергії, направляючи її не в димохід, а на обігрів приміщення.

1. Для ефективної роботи приладу оптимальними температурними параметрами теплообмінника є поєднання подача/обратка при співвідношенні температур — 50/30С. При температурі теплоносія менше 50 градусів відбувається охолодження парів і перетворення їх у вологу, яка потім збирається на теплообміннику і видаляється через дренаж.

2. Щодня в каналізацію може зливатися значний обсяг конденсату. Тому при монтажі пристрою необхідно передбачити відведення в побутову каналізацію через гідрозатвор. Відповідно є обмеження варіантів розміщення пристрою.

І пам'ятайте, вибираючи конденсаційний газовий котел, ви зупиняєте свій вибір на економічному, сучасному, довговічному у використанні обладнанні з мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис