Конденсаційні газові котли
На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!
Конденсаційні газові котли - що це?
За типом згоряння палива, газові прилади ділять на традиційні і конденсаційні опалювальні котли. При цьому вартість другого пристрою обійдеться дорожче. Чому конденсаційний газовий котел купити вигідно, і чим він краще звичайних агрегатів?
Принципова різниця
Конденсаційні котли газові відрізняються від звичайних конвекційних побратимів конструкцією, яка дозволяє:
- вийти на високий ККД-98% і більше, сьогодні це максимально можливий показник серед опалювальних приладів;
- економніше витрачати газ, від 10 до 20% споживання менше ніж при використанні традиційного газового агрегату;
- зменшити кількість викидів шкідливих продуктів горіння в атмосферу;
- плавно регулювати температуру гарячої води;
- знизити шумовий ефект при експлуатації.
Результат сучасного інноваційного винаходу - так зване приховане тепло, виробництво якого забезпечує процес конденсації водяної пари. Якщо звичайні опалювальні котли з конденсатом вступають в протиріччя, то в конденсаційних пристроях фізичні закони забезпечують додаткові переваги в експлуатації обладнання. Досягається такий ефект за рахунок спеціальної будови теплообмінників і модифікації пальника з використанням міцних матеріалів.
Фахівці стверджують, що при правильній установці і експлуатації обладнання, є всі передумови для показника ККД більше 100% за рахунок перетворення пари в рідину. Отримання додаткового тепла дає приріст за кількістю теплової енергії. Але тут потрібно враховувати і той факт, що створити абсолютно ідеальні умови для роботи агрегату і повністю виключити тепловтрати дуже складно.
Види приладів
Виробники пропонують обладнання нового покоління в двох варіантах розміщення-настінне кріплення і підлогова установка.
Одноконтурні конденсаційні котли опалення вирішують питання обігріву будинку в системі з теплою підлогою або сучасними радіаторами. При цьому нагрів гарячої води, для побутових потреб домочадців, забезпечить:
- підключення бойлера непрямого нагріву, можливість якого передбачена конструкцією;
- незалежний від газового агрегату водонагрівач.
Рішення купити двоконтурну модель дозволить задовольнити потребу як в гарячій воді, так і в опаленні. Тут слід враховувати який середньодобовий обсяг води необхідно буде нагрівати. Якщо потреба невелика, прилад з функцією два в одному Обігрів / ГВП впорається з навантаженням.
Для приготування великого обсягу гарячої води, постійного використання з декількох точок водозабору, кращим варіантом буде встановити додаткове обладнання і розділити функціонал між двома пристроями.
Замовити і купити двоконтурний конденсаційний газовий котел або одноконтурну модель в Україні представляє можливість інтернет-магазин teplopolis.com.ua.
Що впливає на вартість
Конденсаційні котли купити в інтернет-магазині teplopolis.com.ua можна з урахуванням розрахункових параметрів приміщень і особистих переваг індивідуального використання для організації автономного опалення.
Ціни на моделі залежать від:
- потужності агрегату;
- типу установки, настінна або підлогова;
- бренду виробника;
- кількості контурів;
- комплектації автоматикою.
Важливо!
Конденсаційні котли опалення для процесу видалення продуктів згоряння, використовують набагато менше теплової енергії, направляючи її не в димохід, а на обігрів приміщення.
1. Для ефективної роботи приладу оптимальними температурними параметрами теплообмінника є поєднання подача/обратка при співвідношенні температур — 50/30С. При температурі теплоносія менше 50 градусів відбувається охолодження парів і перетворення їх у вологу, яка потім збирається на теплообміннику і видаляється через дренаж.
2. Щодня в каналізацію може зливатися значний обсяг конденсату. Тому при монтажі пристрою необхідно передбачити відведення в побутову каналізацію через гідрозатвор. Відповідно є обмеження варіантів розміщення пристрою.
І пам'ятайте, вибираючи конденсаційний газовий котел, ви зупиняєте свій вибір на економічному, сучасному, довговічному у використанні обладнанні з мінімальним впливом на навколишнє середовище.