Каміни

Класичний дров'яний камін можна встановити тільки в приватному будинку. Процес трудомісткий, що вимагає дотримання безлічі умов і ретельної підготовки. При цьому є інший варіант обігріти планований простір, надати статусності приміщенню і створити затишний інтер'єр. Сучасні інженерні розробки дозволяють каміни купити без пилу і кіптяви, як для квартир, так і для індивідуальних будівель.

Електричний вогнище не тільки візуалізує вогонь, але і здатний створювати слухові ефекти горіння твердого палива в топці традиційної конструкції.

Замовити та купити електричні каміни в Україні надає можливість інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Особливості електричних конструкцій


Електричні каміни в Україні набагато популярніші за ті, що топляться дровами, вугіллям або працюють з використанням газу. Для них не потрібно проектувати газову підводку, споруджувати складну систему димоходу, чистити від золи, заготовлювати паливний матеріал.

Вибрав виріб, привіз додому, встановив, включив в розетку і обладнання введено в експлуатацію. Ще одна важлива перевага-пожежна безпека. Вогонь, який радує, але не обпалює ідеальне рішення для сімей з дітьми та домашніми тваринами.

Конструкція електроочага досить проста:

- портал-стилізоване обрамлення;

- екран-вогнище-електричний прилад основного функціонального призначення.

Ціна на каміни може бути представлена двома цінниками. Окремо вартість вогнища і порталу.

Різноманітність вибору


Каміни електро відрізняються зовнішнім виглядом і розмірами. При виборі відповідної моделі слід звернути увагу не тільки на сумісність дизайнерської складової, а й опрацювати технічні характеристики виробу.

1. Потужність.

2. Варіанти розміщення.

3. Способи управління.

4. Параметри екрану.

5. Додаткові опції.

Режим обігріву


Каміни електричні купити можна потужністю від 1 до 2,5 кВт. Більш потужні пристрої, це вже складні гібридні конструкції поєднують камін і електропіч.

Електрокаміни поєднують дві незалежні функції:

- режим обігріву;

- декоративні ефекти.

Залежно від потреби і бажання можна включити апарат на режим обігріву кімнати з ефектами (імітація вогню, підсвічування, звукові імітатори). У теплі вечори, коли додаткове джерело тепла не потрібен, вогнище може працювати тільки в декоративному режимі при мінімальному споживанні електроенергії. Основне енергозабір йде для нагріву Тена, який вбудований в прилад і здатний обігрівати приміщення до 25 кв.м. в залежності від потужності пристрою.

Монтаж приладу


Виробники пропонують моделі різних розмірів-міні-каміни, середні, великогабаритні установки з закритим і відкритим пристроєм нагрівального елементу.

Залежно від геометрії приміщення, каміни в Україні можна придбати мобільні або вбудовані, які припускають три варіанти установки:

- підвісний;

- настінний;

- підлоговий.

Вбудовані конструкції допоможуть економно використовувати простір приміщення. Мобільні пристрої завжди можна перемістити як в периметрі кімнати, так і перенести в інше приміщення. Кутові моделі дозволять вписати прилад при зонуванні приміщення з використанням кутового простору.

Управління сучасними моделями, як правило, здійснюється за допомогою дистанційного пульта. Альтернативний варіант-ручне включення.

Встановити пристрій слід з урахуванням вільного доступу до розетки підключення в сухому приміщенні. При експлуатації важливо не допускати попадання сторонніх предметів в топку.

Додаткові опції


Імітація горіння вогню в осередку здійснюється за допомогою сучасних технологій. Найпоширеніші:

- візуальне зображення на екрані монітора;

- фізична імітація за допомогою муляжів полін, каменю, вугілля і підсвічування;

- парові моделі, прилади з вбудованою технікою, ефектом 5-D, оптичні моделі зі світлодіодним підсвічуванням.

Комплектація невеликим програвачем і динаміками дозволяє отримати звуковий супровід горіння вогню.

Індивідуальна комплектація може передбачати:

- термостат для регулювання температури;

- зволожувач повітря.

Уточнити інформацію про комплектацію і можливості вподобаних апаратів, замовити каміни з доставкою в м. Київ і по Україні можна у менеджерів інтернет-магазину teplopolis.com.ua.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис