Інфрачервоні обігрівачі

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Інфрачервоні обігрівачі UFO


Сонячне тепло в приміщенні дощовим осіннім або морозним зимовим вечором стало реальністю завдяки сучасним технологіям 21 століття. Щоб впустити сонце в своє житло, досить купити обладнання нового покоління-інфрачервоні обігрівачі для будинку, квартири, офісів, промислових приміщень і навіть для відкритих майданчиків під відкритим небом.

ІЧ-Обігрівачі швидко заволоділи увагою споживача в Україні, причиною тому універсальність, доступна ціна, різноманітний асортимент моделей.

Головне, що відрізняє інфрачервоні обігрівачі електричні від альтернативних конвекційних приладів, це здатність нагрівати не повітря, а об'єкти, які в свою чергу віддають тепло повітрю. Тепловий вплив виникає відразу після включення приладу. При попаданні променів на шкіру людини, відчувається приємне сонячне тепло. Можливість отримувати теплову енергію, без тривалого очікування прогріву повітря. - перевага, яка характеризує Сучасні ІЧ-пристрій як комфортні та економічні обігрівачі.

Інфрачервоні обігрівачі замовити і купити в Україні з гарантією якості від виробників представляє можливість інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Класифікація ІЧ-приладів
Великий вибір пристроїв обумовлений не тільки споживчим попитом, але і бажанням виробників створити максимально зручні для експлуатації, екологічні та енергозберігаючі обігрівачі.

Джерело енергії.

На ринку кліматичного обладнання представлені моделі з інфрачервоним тепловим випромінюванням:

- газовий;

- дизельний;

- електрообігрівачі.

Для побутового використання всередині приміщення краще використовувати електричні установки, оскільки вони є більш екологічними: не сушать повітря, відсутні шкідливі викиди.

Діапазон хвиль.

Нагрівальні елементи рефлектора здатні передавати різну довжину хвиль і відрізнятися за параметром - температура нагріву.

- Довгохвильові апарати призначені для обігріву будівель невеликої площі, з висотою стелі до 3 м.для квартири, котеджу, офісу досить придбати прилад, який забезпечить температурний діапазон 100-200 градусів.

- Середньохвильові установки підійдуть для обігріву у виробничих і адміністративних установах, приватних будинках з високими стелями (3-6м).

- Короткохвильові прилади широкому колу споживачів, цікаві на відкритих майданчиках. Застосування таких пристроїв виправдано в приміщеннях, де висота стелі більше 6 метрів.

Тип установки.

Для житлового сектора інфрачервоний обігрівач купити можна настінного або підлогового розміщення. Стельові конструкції пристосовані для виробничих і господарських споруд.

Великим попитом користуються підлогові конструкції. Ціна інфрачервоних обігрівачів невисока, а мобільність приладу дозволяє використовувати його в необхідній для обігріву кімнаті, або взяти на дачу.

Настінні моделі можуть виконувати функцію основного обігріву замість радіаторів або бути запасним / додатковим джерелом тепла. Вартість таких виробів дорожче, при цьому виглядають вони в інтер'єрі як елегантне дизайнерське оформлення.

Критерії вибору
При виборі рефлектора слід враховувати наступні технічні характеристики:

- варіант розміщення (стаціонарний або переносний);

- потужність слід підібрати з невеликим запасом з розрахунку на 1 м. кв. на 100 Вт;

- тип нагрівального елементу: галогенний (не рекомендується для житла), кварцовий (для короткочасного використання), керамічний (дорожче за вартістю), трубчастий (тривале екологічне використання);

- матеріал нагрівального елементу, для приміщень з підвищеним рівнем вологості рекомендується нержавійка;

- орієнтація елементів нагріву може бути вертикальна і горизонтальна, враховуючи місце розташування, вибір варто зробити на користь раціонального варіанту обігріву.

При рішенні придбати інфрачервоний обігрівач потрібно враховувати, що ціна на вироби може залежати від кількості елементів нагріву. Відповідно і потужність рефлектора буде вище.

Додаткові функції
Безпечну і зручну експлуатацію забезпечують спеціальні опції, наявність яких може бути в комплектації або продаватися окремо:

- термостат присутній не на всіх моделях, при цьому його наявність забезпечує заданий температурний режим;

- датчики захисту від перегріву і перекидання, як правило, присутні в підлогових моделях, при виникненні непередбаченої ситуації, прилад буде відключений від живлення;

- пульт дистанційного керування йде в комплекті з моделями стельового кріплення, для інших установок на розсуд виробника.

Для того, щоб купити якісний інфрачервоний обігрівач недорого і від надійних виробників досить вибрати модель в інтернет-магазині teplopolis.com.ua, і оформити замовлення в режимі онлайн.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис