Газові котли опалення

Газові котли в Україні
Газові котли популярний вид агрегатів автономного опалення в Україні. Причиною високого споживчого попиту є кращий показник по поєднанню трьох критеріїв вибору-ціна, функціональність і витрати на обслуговування.

Інтернет магазин teplopolis.com.ua надає можливість замовити і купити газовий котел різної модифікації для приватних будинків і квартир.

Класифікація газових конструкцій
Технічні характеристики, прописані до кожного виробу в каталозі товарів згідно з паспортом, допомагають розібратися в конструктивних особливостях і зрозуміти який газовий котел для опалення стане оптимальним варіантом для забезпечення комфортного і раціонального обігріву.

Включення

За способом розпалювання виділяють прилади:

– з п'єзорозпалом-передбачає ручне натискання на кнопку.;

- з електронним програмним елементом, тобто автоматичне включення.

Призначення

Для системи обігріву приміщень без підігріву води, виробники пропонують одноконтурні моделі. Опалення плюс гарячу воду забезпечують двоконтурні установки, які різняться за способами нагріву.

- Традиційний варіант-вода гріється через пластинчастий теплообмінник. Агрегат порівняно дешевий за вартістю. Гаряча вода подається в безперебійному режимі. При цьому продуктивність обмежується 11л/хв. теплообмінник і триходовий клапан швидко зношуються і вимагають заміни.

- Установка газового модуля з вбудованим бойлером нагріву. Ціни на такі системи вище. Головні компенсатори додаткових фінансових витрат-функціональність і сучасний рівень комфорту.

Розміщення

Опалювальні котли, за варіантами розміщення, діляться на:

- настінний;

- підлоговий.

Компактні газові побутові котли, які можна кріпити на стінах, продаються в повній комплектації. Відмінно вписуються в приміщення з обмеженим простором, легко монтуються.

Рішення купити повністю оснащений газовий котел недорого для квартири, дачі або невеликого котеджу дозволить заощадити фінансові кошти, вписати прилад в існуючий інтер'єр.

Більш довговічний, потужний і надійний котел для опалення приватного будинку розміщується на підлозі в окремому приміщенні. Вимагає більше зусиль по монтажу системи для безпечної безперебійної роботи обладнання.

Відведення продуктів горіння
Газ-вибухова речовина. Облаштування димоходу, це невід'ємна складова функціонування системи. Коли прийнято рішення купити газовий котел опалення, опрацювати питання відведення продуктів горіння слід заздалегідь.

Тут теж є вибір:

- природна тяга

- коаксіальний димохід

Якщо є передумови замовити турбований прилад, ККД і можливості для автоматизації будуть вище ніж у моделей з природним димовідводом. Експлуатація турбованого агрегату передбачає залежність від електроенергії або наявність генератора.

Енергія горіння

Використання енергії палива впливає на показник ККД систем опалення.

В інтернет магазині teplopolis.com.ua представлені установки:

- Конвекційний. При установці такої конструкції важливо не допустити конденсації водяної пари з розчиненими кислотами на стінках теплообмінника, топки і димоходу. Спроектувати систему опалення слід таким чином, щоб продукти згоряння на виході були не нижче +56 °C.

- Конденсаційний. Енергоефективний агрегат. ККД більше 100%, якщо вважати його по нижчій теплоті згоряння (без урахування тепла отриманого від конденсації вологи). В системі повинні бути передбачені батареї більшого розміру або тепла підлога.

- Парапетний. Має невеликі розміри. У відведенні диму використовуються коаксіальні труби, що зменшує шанси на поширення чадного газу в приміщенні.

Потужність

Будь-яке відхилення по головному критерію-потужності установки, призведе до негативних наслідків. Занижений показник не дозволить опалити приміщення при низьких температурах взимку. Завищений змусить платити за перевитрату газу, що збільшує витрати на обслуговування.

Оцінку всіх факторів впливу на тепловтрати і розрахунок необхідної потужності краще довірити фахівцеві-теплотехніку.Рекомендація. Зверніть увагу на оснащення пристроїв програматорами і термостатами, які вирішують питання економного витрачання газу. Це той випадок, коли має сенс купити дорожче, щоб отримати реальну економію.
Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис