Газові обігрівачі

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Газові конвектори опалення


Газовий конвектор-автономне джерело тепла, з високою ефективністю. Зовні, він дуже схожий на класичний радіатор водяного опалення, чого не можна сказати про принцип його роботи. Виходячи з назви, очевидно, що основним джерелом для утворення тепла в такому пристрої є газ (магістральний або балонний). Організація процесу роботи виглядає наступним чином: герметична камера, поверхня якої в процесі горіння нагрівається, вступає в реакцію з холодним повітрям. Прогріте повітря, стає легше, після чого піднімається вгору, а на зміну йому знову надходять холодні шари більшої щільності і маси. За допомогою встановлених отворів на конструкції газового обігрівача, постійний потік теплового повітря надходить в приміщення.

Купити газовий обігрівач в інтернет магазині Дніпропетровська "Теплополіс", можна від наступних виробників: Canrey, Ferrad, і Модуль. Всі представлені моделі виконані в універсальному дизайні, нехитрі у використанні, і призначені як для тимчасового, так і постійного використання.Інтернет магазин "Теплополіс", пропонує вам, купити газовий обігрівач в Україні з наступними технічними параметрами:

 • теплова потужність: від 2 до 5 кВт;
 • принцип утворення тяги: примусовий або природний;
 • матеріал теплообмінника: сталь або чавун;
 • можливі варіанти установки: підлоговий, настінний або універсальний;
 • наявність прискореного обігріву: за рахунок вбудованого вентилятора або його відсутності.


Перш ніж замовити газовий конвектор, обов'язково візьміть до уваги перераховані характеристики.

Газові конвектори в Україні та їх типи


Газові конвектори, як і більша частина опалювальне обладнання, в залежності від способу установки, ділиться на наступні види:

 1. Підлогові-ідеальне рішення, для опалення кімнат і будинків великих площ. Потужність, підлогового газового обігрівача, дозволяє виробляти більше тисячі кВт теплової енергії.
 2. Настінні-комплектацією, передбачено наявність необхідних кріплень, для монтажу обігрівача на стіну. Настінний газовий обігрівач не займає зайве місце, має невелику вагу, і відмінно буде виглядати під вікном або на вільній стіні. Серед очевидних недоліків-обмеження потужності обладнання до 10 кВт.


Купити газовий настінний і підлоговий конвектор, з відносно однаковою потужністю, можна приблизно за рівною ціною. Тому при виборі орієнтуйтеся виключно на функціональність обладнання.

Побутові газові обігрівачі для дому та дачі
Враховуючи специфіку газового обладнання в роботі і вид основного палива (газ), найчастіше, такі обігрівачі встановлюється в якості резервного або основного джерела тепла для заміських будинків, дач або гаражів. При цьому, газовий обігрівач для будинку можна підключити безпосередньо до централізованої системи опалення, що дозволить вам плавно переключити обладнання, в разі аварійного відключення паливоподачі. Обігрівач для дачі (газовий), для зручності і вільного переміщення можна також підключати до газового балона.

Газові обігрівачі, володіють величезною кількістю позитивних якостей, а саме:

 • універсальність в установці і підключенні;
 • абсолютна безпека і екологічність;
 • автоматизація в роботі (забезпечується наявністю терморегуляторів і термометрів);
 • відсутність потреби в теплоносії.

Однак, необхідно пам'ятати, що для квартири, покупка газового обігрівача недоцільна, і в каталозі інтернет магазину «Теплополіс», ви можете знайти більш практичні і сучасні рішення для обігріву.

Ціна на газові обігрівачі в інтернет-магазині Теплополіс


Основна перевага як підлогових, так і настінних газових обігрівачів – не їх ціна, а низька вартість експлуатації. Для порівняння, вартість популярної моделі електричного конвектора Термія ЕВНА-2,0/230(МБШ), нижче тисячі гривень, в той час як газовий обігрівач, зі схожими технічними параметрами Модуль АОГ-2(СR6) БР, коштує близько двох тисяч гривень. Однак, не поспішайте робити передчасні висновки, оскільки крім обліку вартості обладнання, необхідно ще брати до уваги, такий показник як: енергоспоживаність і вартість палива.

Як правило, різниця в ціні газових і електричних обігрівачів, в Україні швидко окупається за рахунок доступної вартості газу і дорогої ціни електрики. Теплополіс-ваша унікальна можливість купити недорогий газовий обігрівач в інтернет магазині. Наші фахівці з радістю не тільки проконсультують вас, але і допоможуть розрахувати доцільність покупки того чи іншого обладнання.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис