Електричні обігрівачі

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Електричні конвектори для дому


Електричні конвектори-апарати нового покоління, в яких теплообмін досягається за рахунок взаємодії в просторі повітряних потоків різної температури. Принцип роботи приладів такий же як і у водяних радіаторів. При цьому, електроконвектор не вимагає установки котла і облаштування системи комунікацій для створення контуру опалення.

Сучасні вироби, представлені на ринку України, відрізняються показниками потужності приладів, зовнішнім виглядом, варіантами розміщення, вартістю, додатковими опціями комфортної та безпечної експлуатації.

Інтернет-магазин teplopolis.com.ua зібрав кращі пропозиції від виробників кліматичного обладнання. Зручний сервіс дозволяє ознайомитися з технічними характеристиками моделей, замовити і купити електричні обігрівачі для дому, квартири, адміністративних будівель, готелів і офісів.

Конструктивні особливості


Електричний конвектор купити можна як пристрої основного обігріву, так і в якості додаткового або запасного опалення.

Залежно від потреби, підбирають потужність обладнання. Чим більше потужність вироби тим воно ширше за габаритами.

Для основного обігріву будуть потрібні апарати з запасом потужності. Є моделі, які можна об'єднати в одну систему з Єдиним центром управління.

Для додаткового опалення потужність апарату може бути нижче розрахункової. Алгоритм обчислень - на 10 кв. м площі 1 кВт, при висоті стель 2,5-3 м.

За формою електричні конвектори опалення - це плоскі, Компактні установки, в нижній частині яких розташований нагрівальний елемент. Перепад температури регулюється термодатчиками, вбудованими в пристрій. Технологія використання датчиків контролю, дозволяє не тільки тримати стабільну температуру в приміщенні, але і забезпечує економну витрату електроенергії.

Тип нагрівального елементу


Основною складовою пристрою є нагрівальний елемент, який забезпечує результат без посередників передачі тепла. Виробники пропонують прилади з трьома типами нагрівальних елементів:

1. Голчастий-забезпечує швидкий нагрів і охолодження, мала інерція тепла. Не рекомендується використовувати в приміщення з підвищеним рівнем вологості. Нитка нагріву покрита ізоляційним лаком, але при пошкодженні захисного шару через попадання води, може бути пошкоджена. Низька вартість приладів дозволяє розглядати використання в холодних приміщеннях, коли необхідно дуже швидко прогріти повітря. Голчасті електричні конвектори можна купити для дачі, офісу.

2. Трубчастий-інтенсивна тепловіддача, хороший захист елемента від вологи дозволяє встановлювати прилади у ванних кімнатах. При цьому слід витримувати відстань від водорозбору не менше 1 м.Вартість апаратів знаходиться в середньому ціновому діапазоні, відмінно підходить в якості додаткового обігріву для квартир з централізованими системами опалення.

3. Монолітний-надійний прилад з тривалим терміном експлуатації. Високий рівень захисту від вологи. Деталі моноблока працюють в безшумному режимі за рахунок рівномірного нагріву.

4. Гібридні-керамічні електричні обігрівачі використовують не тільки принцип розумної рівномірної конвекції, але і мають здатність крім повітря нагрівати об'єкти завдяки інфрачервоному випромінюванню довгих хвиль. Усередині корпусу розташована керамічна плита. Вартість пристрою дорожче інших представників модельного ряду, при цьому економна витрата електроенергії, комфортний функціонал, все більше привертає увагу споживачів. Гроші, витрачені на придбання окупаються за рахунок вигідного використання апарату в частині експлуатаційних витрат плюс пристрій швидко прогріває приміщення, є прикрасою інтер'єру.

Маркування класу захисту, за прийнятою класифікацією, містить букви IP і два цифрових значення. Перша цифра показує рівень захисту від проникнення пилу і твердих предметів, друга - захист від проникнення вологи. Для ванних кімнат слід купити електрообігрівачі з маркуванням Ip24.

Управління


Існує три види блоку управління:

- механічний-ручний управління з установкою приблизного параметра бажаної температури;

- електронний-забезпечує економне витрачання електроенергії за рахунок можливості точного програмування роботи пристрою;

- інверторний-сучасний сервіс, який дозволяє змінювати температуру в динаміці з урахуванням погоди на вулиці.

Пристрої з інверторним блоком обійдуться дорожче, але саме таке управління сумісно з вай-фай модулем і дозволяє забезпечити максимальну економію енергоресурсів.

Розміщення


Купити електроконвектор можливо з різними варіантами розміщення.

Мобільне переміщення, завдяки наявності платформи з активними ніжками, забезпечують підлогові апарати.

Стаціонарні моделі фіксуються за допомогою спеціальних кронштейнів. Основні варіанти розміщення:

- настінний;

- плінтусний;

- універсальні (Додаткова комплектація для підлогового розміщення).

Технічні характеристики конкретних виробів представлені в інтернет-магазині teplopolis.com.ua. Додаткову інформацію запитуйте у менеджерів торгового онлайн майданчика.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис