Димохідні газові котли

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Димохідні настінні газові котли


Газові котли класифікуються за різними ознаками, однією з яких є: тип камери згоряння. Серед представлених моделей опалювального обладнання в магазині "Теплополіс" ви можете купити димохідний газовий котел з камерами наступного типу:

  • димохідні котли із закритою камерою-це герметичний агрегат, повітря в який для згоряння газу надходить з вулиці по повітропроводу, а після по ньому ж виводяться результати взаємодії (відходи);
  • димохідні котли з відкритою камерою-використовує повітря з приміщення де встановлено обладнання, і виводить продукти згоряння через димохід.

  • Порівнюючи обладнання з обома камерами, опалювальні димохідні газові котли користуються великим попитом серед українських споживачів. Пов'язано це з тим, що такі котли абсолютно безшумні в роботі, прості в обслуговуванні, і мають відносно низьку вартість в порівнянні із закритою системою виведення відпрацьованих газів. Найкраще котли з відкритою топкою підійдуть для установки в заміських будинках, комерційних, адміністративних, промислових будівлях та інших спорудах великої квадратури.

Димохідні котли-двоконтурні та одноконтурні
Серед основних елементів газових котлів відкритого типу варто відзначити: відсік для підведення води і газу, пріоритетний клапан, циркуляційний насос, теплообмінник, розширювальний бак, газовий блок, датчики горіння, температури і напору, модульована пальник, первинний теплообмінник.

Серед представлених моделей опалювального обладнання від провідним вітчизняних і світових виробників (Ariston, Bosch, Ferroli, Nobel, Vaillant і т.д.), ви можете купити димохідний газовий котел: Одноконтурний або двоконтурний. Контури котла-це, мабуть, головне питання, з яким стикається кожен покупець при покупці газового обладнання. Тому пропонуємо розглянути в чому їх відмінності, і на якому варіанті зупинити свій вибір.

  1. Мета. Перше, на що варто звернути особливу увагу – це перелік завдань, які будуть покладені на опалювальне обладнання. Наприклад, вчасно заміни старого обладнання, яке виконувало роль індивідуальної системи опалення варто зупинити свій вибір на одноконтурному димохідному котлі. Якщо мова йде про повну заміну комунікацій, і крім опалення ще потрібно подбає про подачу гарячої води – слід віддати перевагу двоконтурного обладнання.

Місце-де буде встановлений газовий котел. Встановлюючи підлогову модель вам необхідно буде подбати про створення належних умов, здатних забезпечити обладнанню безпечну і ефективну роботу. Такий котел може підтримувати комфортну температуру на площі до 300 кв.м., що теж варто враховувати. Настінні димохідні котли-це відмінний варіант для невеликих багатоквартирних будинків. З огляду на незначні розміри конструкції такий котел без праці можна буде монтувати на будь-якій стіні кухні, або ванної кімнати.


Купити димохідні опалювальні газові котли


Інтернет-магазин "Теплополіс" пропонує своїм клієнтам найширший асортимент димохідних опалювальних газових котлів різних модифікацій, потужності, продуктивності, енергоспоживання і цінового діапазону. Чітко визначивши для себе місце установки обладнання і його роль в системі опалення Вам без проблем вдасться підібрати для себе найбільш оптимальну модель за якістю і вартості. В іншому випадки, фахівці інтернет магазину "Теплополіс" будуть раді надати професійну консультацію, запропонувати найбільш вигідні варіанти, і допомогти в порівнянні вподобаних моделей.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис