Димохідні газові колонки

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Газові колонки-це один з найпопулярніших способів забезпечення гарячою водою. Виробники постійно покращують свою продукцію і випускають більш досконалі моделі. Найпоширенішою газовою колонкою є модель з димоходом.

Димохідні газові колонки


Такі моделі ще називають атмосферними колонками. Для нормального функціонування необхідно підключення до димоходу для відводу продуктів згоряння. Такі моделі найбільш доступні і ідеально підійдуть для приватного будинку.

При виборі колонки необхідно звертати увагу на потужність, продуктивність, спосіб розпалювання і тип пальника. Потужність і продуктивність необхідно вибирати відповідно до потреб: наприклад, невисокі значення підійдуть для прийому душу і для потреб на кухні. Кращим вибором буде газова колонка з автоматичним регулюванням полум'я і з електронним розпалом або розпалом від мікротурбіни. Це найбільш продуктивні і автономні варіанти колонок.

Головне-безпека


Купуючи димохідну газову колонку в інтернет-магазині "Теплополіс", необхідно уважно ознайомитися з системами безпеки, які повинні бути в колонці. Так як газові колонки є пристроями з підвищеною небезпекою, то в них повинні бути наступні системи безпеки:

  • датчик іонізації-перекриває газ при загасанні полум'я;
  • термопара-перекриває подачу газу навіть при відмові датчика іонізації;
  • датчик потоку-колонка буде працювати тільки при відкритті крана;
  • датчик перегріву-забезпечує захист теплообмінника від перегріву;
  • датчик тяги-якщо немає тяги, то не вийде включити або загасити колонку;
  • датчики температури гарячої та холодної води забезпечує коригування потужності полум'я;
  • скидний клапан при підвищенні тиску захищає від розриву теплообмінник;
  • датчик тиску води-колонка не включиться, якщо натиск води занадто маленький.


Необхідно пам'ятати, що встановлювати газові колонки повинен фахівець. Це виключить будь-які небажані наслідки, і колонка буде безпечно працювати довгі роки.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис