Дренажно-фекальні насоси

Дренажно-фекальні насоси


Технічні характеристики дренажно-фекальних насосів передбачають універсальне застосування для власників приватного сектора.

Насос для колодязя, відведення стічних вод з приміщення нижнього рівня будови (підвал, гараж), викачування вигрібної ями, перекачування густих опадів — функціональне призначення надійного помічника сучасного споживача.

Зробити вибір онлайн, не розгубитися, переглядаючи товарну лінійку пропозицій в інтернет-магазині teplopolis.com.ua, допоможе розуміння видів з прив'язкою до цільового використання агрегатів.

Вид конструкції
Дренажні насоси для чистої і брудної води, здатні впоратися з побутовими, сільськогосподарськими, промисловими завданнями. При цьому не підходять при перекачуванні фекалій. Якщо зовнішній вигляд насоса для води і фекальний візуально мало чим відрізняється, то внутрішньо наповнення передбачає відповідність вимогам експлуатації.

Вимоги

Робота в агресивному хімічному середовищі диктує використання міцних антикорозійних матеріалів.

 1. Умови монтажу, складності доступу до місця розміщення, передбачають необхідність запасу потужності, надійність, зручність управління включенням.
 2. Конструктивні варіанти робочого колеса підбираються під склад перекачуються сумішей (крильчатка з ріжучою кромкою, ріжучим механізмом, самостійно очищаються крильчатки).
 3. Температурний режим рідин повинен підходити заданим параметрам експлуатації (холодний і гарячий).


Групи агрегатів

Для перекачування стоків до каналізаційного віддаленого каналу використовуються дві групи фекальних агрегатів в залежності від температури вмісту, наявності щільних біологічних скупчень:

 • без подрібнювачів (для стічних вод при експлуатації ванни, пральної машини, посудомийних машин, душової кабіни з температурою до 90ºС);
 • з подрібнювачами (коли додається каналізаційні канали від унітазу і біде, або тільки стоки від унітазу при температурі до 40ºС).


Особливості та застосування
Незважаючи на складність конструкції, використання не вимагає спеціальної підготовки. Досить дотримати головні правила експлуатації. Виробники випускають три види приладів.

Занурювальні моделі

Для очищення вигрібної ями, в стандартному варіанті установки, підійде погружной фекальний насос.

 • розміщується у вертикальному положенні на дні резервуара;
 • забезпечений пристроєм поплавок, який з'єднаний з датчиком контролю, що виключає роботу в холостому режимі;
 • охолодження двигуна відбувається за рахунок відкачується маси не більше 40ºС;
 • герметичний контур виготовлений з нержавіючої сталі або чавуну, що забезпечує збереження двигуна в агресивному середовищі, тривалий термін експлуатації.


Напівзаглибні

В'язкі, масляні рідини, за умови що частинки засміченості не перевищують 20 мм, відкачує напівзагружний вид конструкції.

 • помпа розміщується в стоковому середовищі резервуара, а сам механізм зовні;
 • купити такий насос для відкачування каналізації з септичних ям, значить забезпечити вільний доступ до обслуговування;
 • ціни на моделі дешевше за рахунок відсутності у більшості приладів подрібнювачів;
 • допускається використання в гарячому середовищі.


Напівзаглибний фекальний насос для каналізації можна купити як тимчасовий. Конструкція забезпечить комфортне рішення на проміжних будівельних етапах. Надалі може застосовуватися на ділянці (колодязь, ставок, басейн).

Поверхневий

Мобільність зовнішніх приладів забезпечило моделі популярність у споживача України. Модуль повністю розміщується на поверхні, а в рідину занурюється тільки шланг. У стаціонарному монтажі така модель не використовується. Не рекомендується залишати під відкритим небом. Зважені волокнисті частинки допускаються до 5мм. Насадки дроблення відсутні.

Вартість каналізаційних насосів залежить від наявності і конструкції подрібнювача. Ціна може включати додаткову комплектацію-засоби доставки моноблока на поверхню з метою переміщення або проведення профілактичних робіт (спеціальний трос, підйомники-Санчата).

Вибрати і замовити фекальний насос, купити оптимальний прискорювач потоку допоможе консультація менеджерів торгового онлайн майданчики-інтернет-магазин teplopolis.com.ua. пошукові опції на порталах швидко переведуть до каталогів з технічними характеристиками моделей.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис