Циркуляційні насоси

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Рівномірно розподілити і поліпшити циркуляцію рідин – функціональне завдання, яке виконують циркуляційні насоси.

Унікальний компактний прилад розширює можливості, долає опору і забезпечує ефективну роботу систем:

- опалення;

- водопостачання;

- вентиляція;

- охолодження.

Конструктори ніколи не обмежуються одним варіантом рішення і пропонують світу різні модифікації вузлів для ефективної організації процесів.

Ознайомитися з технічними характеристиками, замовити і купити водяні циркуляційні насоси в Україні надає можливість торгова площадка-інтернет магазин teplopolis.com.ua.

Для чого потрібні циркуляційні насоси в системі опалення


Час, в системі опалення, не просто слово. Це показник, який споживач бачить на термометрі, електролічильнику. Відчуває на собі, коли доводиться діставати ще один светр в очікуванні комфортного клімату в кімнаті.

Циркуляційні насоси для опалення скорочують час, який необхідно для стабілізації температури теплоносія. Усувають інерційність, дозволяючи системі після пуску котла, швидко виходити на задану теплову потужність. Далі, завдяки роботі приладу, рідина швидше пройде по контуру і повернеться в котел з меншою втратою тепла. Відповідно менше палива знадобитися, щоб нагріти до заданої температури. При установці двоконтурних агрегатів, регулювати нагрівачі можна окремо.

Обставина. При проектуванні обігріву будинку з'ясовується, що природна циркуляція просто неможлива. Немає ухилу або присутній контруклон. Загальна довжина трубопроводу перевищує допустимі параметри, є місця звуження або труби малого діаметра. У такій ситуації циркуляційні насоси для води не просто додатковий ефективний компонент, а вирішення питання самого існування працюючої системи.

Сучасні електричні та газові котли продаються вже з вбудованими приладами для примусової циркуляції. При модернізації старих систем обігріву, монтажі теплої підлоги, бажанні переробити гравітаційну систему в примусову для більшої енергоефективності слід купити і встановити насос.

Типи апаратів


Отже ціни на насоси для систем опалення циркуляційні це не дорого.Це не" фішка " і не Тюнінг. Дорого залишати природну циркуляцію там, де це недоречно і затратно. А ось розрахувати необхідний обсяг енергоносія і визначитися з типом ротора водяного насоса допоможе вибрати оптимальну модель за вартістю для вирішення конкретного завдання.

«Мокрі»


Прилади з» мокрим " ротором отримали таку назву оскільки їх робочий механізм занурений в теплоносій. Завдяки цьому двигун охолоджується, а графітові або керамічні підшипники змащуються рідиною в системі. Стають популярними моделі "картуш", у яких вал, підшипники і ротор зібрані в єдиний блок. Така конструкція виключає місця застою повітря в корпусі і допомагає видалити його при запуску насоса.

Особливості "мокрих" модулів:

- мінімальні вимоги до обслуговування, практично не потрібно;

- безшумний;

- вивірене співвідношення напору і подачі;

- одно або трифазний двигун;

- є варіанти кріплення (різьбове, фланцеве);

- є обмеження в продуктивності (збільшення діаметра ротора ускладнює герметизацію гільзи, яка відокремлює статор від рідини).

«Сухі»


У» сухих " моделях ротор не контактує з водою. Робоча частина має надійну ізоляцію захисними кільцями або за допомогою сальникових ущільнень. Такий конструктивний підхід дозволив збільшити потужність двигуна за рахунок збільшення розмірів виробів. Показник ККД досягає 80%. Недолік-галаслива робота приладу.

За типом виконання виробники випускають:

- консольні, двигун прикріплений до насоса в горизонтальному положенні, передбачений осьовий вхід і радіальний вихід;

- вертикальні (»in line"), двигун розташований вертикально, вхідний і вихідний патрубки на одній осі.

При однакових параметрах напору і продуктивності «сухий» ротор споживає менше електроенергії ніж «мокрий». При цьому ціна останнього буде дорожче.

Циркуляційні насоси опалення отримали широке використання і на ринку постійно з'являються нові версії поліпшених конструкції. Підібрати традиційну модель, яка відмінно зарекомендувала себе в роботі або вибрати нову модифікацію можна на сайті в інтернет-магазині teplopolis.com.ua.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис