Чавунні радіатори

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Є люди, для яких «живучість» є головною перевагою батарей системи опалення. Таким своїм клієнтам "Теплополіс" пропонує купити чавунні радіатори.

Чавунні радіатори: традиція, яка себе виправдовує


Теплообмінники з чавуну є класичним прикладом традиційних вітчизняних радіаторів. Дуже стійкі до корозії і не чутливі до рівня забрудненості води, вони багато десятиліть використовуються в будівлях з центральним опаленням. Інерційність цих батарей є справжнім благом і для котлів на твердому паливі.

Довговічні і надійні, мають доступну ціну, чавунні радіатори будуть користуватися попитом ще багато-багато років. Тим більше що чекати швидкого поліпшення інфраструктури теплопостачальних організацій і якості опалювальної води не доводиться.

Сьогодні на вітчизняному ринку опалювального обладнання можна знайти батареї з чавуну українських і зарубіжних виробників. Висока якість лиття, відмінні технічні характеристики і естетичний дизайн цих ретро-агрегатів зробили їх дуже сучасними і незмінно затребуваними.

Переваги та недоліки: кому що важливіше


Серед переваг використання чавунних радіаторів в їх описах і відгуках користувачів називається те, що вони:

  • несприйнятливі до якості теплоносія;
  • ідеально підходять для відкритих і періодично спорожнюються опалювальних систем;
  • володіють хорошими теплоакумулюючими властивостями;
  • мають великий внутрішній перетин, тому не вимагають частого чищення;
  • забезпечують тривалий термін служби (більше 50 років);
  • мають прийнятну вартість.


Їх недоліками вважається велика вага, що робить важчим перевезення і монтаж, значна теплова інерційність і складність видалення пилу між секціями. Варто відзначити також, що вітчизняні агрегати, часто виготовляються на старому обладнанні, можуть мати шорстку поверхню і деякі інші дефекти.

Якщо плюси чавунних радіаторів для вас вагоміші, ніж мінуси, замовляйте їх в «Теплополісі», користуючись усіма перевагами покупок в нашому інтернет-магазині.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис