Булерьяни

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Піч булерьян-потужний нагрівач повітря, застосовуваний для опалення промислових і побутових приміщень. Опалення булерьяном здійснюється за принципом роботи газогенератора, і має наступну циклічність: в труби, розташовані внизу конструкції, примусовою тягою, потрапляє холодне повітря, після чого, використовуючи конвекцію, виробляється прогріте повітря. Основна особливості такої печі-це те, що сама піч не нагрівається, і під час роботи не тільки рівномірно прогріває повітря, але і перемішує його по всій площі приміщення.

Основні переваги, за які ви повинні купити піч булерьян:

 • абсолютно не залежить від наявності централізованої подачі газу і електрики в приміщення;
 • застосовується з усіма видами твердого палива (включаючи відходи деревообробної промисловості та сільського господарства);
 • забезпечує високий показник ефективності (до 75%), за рахунок наявності двокамерної топки;
 • тривалий цикл роботи (одна закладка, дорівнює 8 годинам інтенсивної роботи печі);
 • наявність п'яти типорозмірів для приміщень;
 • універсальність в застосуванні (може використовуватися в якості основного джерела опалення, для обігріву виробничих і житлових приміщень, а також додаткового, при сушінні матеріалів, сезонних роботах теплиць і т.д.).


Інтернет магазин "Теплополіс" пропонує своїм клієнтам купити булерьян від провідних виробників опалювального обладнання: Rud, Widzew, Буллер. Купуючи у нас, Ви отримуєте: комплексну консультацію, допомогу в підборі, зручні умови покупки і найдоступніші ціни на булерьян в Дніпропетровську. Також, надамо допомогу в підборі доцільного виду палива, для вашої печі.

Твердопаливні булер'яни


В якості палива для булерьяна можна використовувати: дрова, деревні відходи (тирса, лушпиння), картон, папір, брикети і пелети. Незважаючи на досить широке розмаїття палива, виробники, з усього списку, в якості основного виду, виділяють дерево. Також, звертають вашу увагу, на те, що піч на дровах булерьян не призначена для роботи з вугіллям.

Котел на дровах булерьян, економно і поступово переробляє паливо, оснащений спеціальними регуляторами потужності, і надзвичайно довговічний в експлуатації. Що стосується негативних якостей, то канадська піч на дровах булерьян, потребує: організації окремого місця для установки і утепленні зовнішніх труб. Також, не виключено утворення конденсату в димовій трубі, і як наслідок поява неприємного запаху. Для того, щоб уникнути цього, необхідно не тільки правильно використовувати булерьян на дровах, але і купити найбільш оптимальну модель.

Булерьян-ціна і критерії вибору


Піч булерьянВ Україні, ціна на булерьян піч, досить стабільна. Тому, вартість, при виборі такого обладнання, не є вирішальним фактором. Фахівці інтернет магазину "Теплополіс" розробили для своїх клієнтів ТОП-8 ключових аспектів, що впливають на вибір:

 1. Товщина стали не менше 4 мм. конструкція, товщина якої, не досягає зазначеного показника, може свідчити про неправильну техніку виробництва обладнання, і його недовговічності. Перевірити товщину сталі, можна, звернувши увагу на вагу котла (тип 00 класик, не може важити менше 67 см).
 2. Наявність імпортного ущільнювача. Гарантує вам щільне закриття топкових дверей протягом усього часу використання котла. Неякісний, дешевий ущільнити швидко втрачає форму, і може перешкоджати щільному закриттю дверей.
 3. Правильні інжектори. Відповідають за показник ефективності роботи котла. При неправильній конструкції інжекторів, повторне догорання газів неможливо, через що ефективність роботи обладнання, може бути знижена.
 4. Висока якість зварювальних швів. Захистить конструкцію від передчасного прогорання.
 5. Першокласне фарбування. Мінімізує ризик появи стороннього запаху від перегорання фарби низької якості.
 6. Універсальний дизайн. Важливо, щоб піч була не тільки корисною, але і вміло вписувалася в інтер'єр приміщення.
 7. Заводське складання. Незважаючи на те, що інтернет магазин «Теплополіс», пропонує своїм клієнтам купити булерьян недорого, ми гарантуємо його справжність.
 8. Наявність конструктивних особливостей. При необхідності, можете розглянути булер'яни з варильною поверхнею.


Крім гідного асортименту і приємної ціни на булерьян в Дніпропетровську, Теплополіс пропонує вам придбати спеціальні металеві підставки під піч. Основне їх призначення-полегшити догляд за обладнанням (збір золи) і продовжити термін його експлуатації. Підібрати оптимальну модель булерьяна і підставки, вам з радістю допоможуть фахівці нашого магазину. Теплополіс-більше, ніж просто магазин опалювального та кліматичного обладнання.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис