Алюмінієві радіатори

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Алюмінієві радіатори опалення


Алюмінієві радіатори-різновид опалювального обладнання, призначена для установки в автономні і централізовані системи опалення. Під час роботи, такі батареї виробляють два види тепла: теплові промені і конвекція (утворюється під час руху повітряних мас від низу радіатора вгору).

Володіючи оптимальним співвідношенням високої теплової потужності і низької вартості, попит на алюмінієві радіатори опалення, серед українських споживачів щорічно зростає. Це в свою чергу стимулює виробників не тільки до збільшення модельного ряду, але і розробці нових, вдосконалених радіаторів.

Інтернет магазин "Теплополіс" пропонує для своїх клієнтів величезну різноманітність алюмінієвих радіаторів від: AAA, DiCalore, Ekvator, Esperado, Ferroli, Fondital, Global, Kraft, Mirado, Sakura, Tiberis. Представлені моделі, мало чим зовні відрізняються один від одного, більш того, мають єдині складові (алюміній) і принцип роботи, що дозволяє забезпечити високий рівень тепловіддачі, і відмінний теплообмін.

Всі представлені моделі, діляться на 2 види:

- Литі-виконані у вигляді цілісної секції, і розраховані на робочий тиск 16-20 атм;
- Секційні-складаються з окремо взятих елементів (головки, ребра, донної частини, і т.д.), з'єднаних в єдину конструкцію.
Порівнюючи литі і алюмінієві секційні радіатори, варто відзначити, що останні здатні забезпечити велику площу тепловіддачі. Пов'язано це з тим, що всередині кожної секції, обсяг якої може досягати 0,4 л.води, є ще додаткові ребра. Це дозволяє обладнанню миттєво відповідати на регулюючу термоголовку, і економити витрату теплової енергії до 25 %.

Ціна на алюмінієві радіатори, як правило, безпосередньо залежить від обраного Вами виробника, конкретної моделі апарату, його потужності, і робочого тиску.

Алюмінієві радіатори Mirado-якість від українського виробника


На сьогоднішній день, алюмінієві радіатори опалення Mirado, вважаються одними з найпопулярніших опалювальних приладів в середній ціновій категорії. Продукція, що виготовляється в Україні, із застосуванням алюмінієвого сплаву з особливими характеристиками АК12М2, що пройшов обов'язковий аналіз на відповідність і сертифікацію.

Виробляються алюмінієві радіатори Mirado з алюмінієвого сплаву методом лиття під тиском. Алюміній утворює верхній шар (нерозчинний у воді оксид), який в подальшому виконує роль захисної плівки, і робить обладнання стійким до подряпин і механічних пошкоджень. Вони досить універсальні у використанні, і відмінно зарекомендували себе в опалювальних системах житлових, громадських, і промислових будівель.

Переваги алюмінієвих радіаторів опалення Мірадо


 • використання високотехнологічного обладнання та передових технологій виробництва (включаючи обробку та фарбування);
 • ручне регулювання температури;
 • мають подвійне емалеве покриття;
 • легкий монтаж конструкції;
 • стійкість до внутрішніх гідроударів (перепадів тиску в системі опалення);
 • передбачена внутрішня обробка антикорозійним покриттям;
 • використання виключно високоякісної сировини і матеріалів;
 • кожна секція має високу тепловіддачу;
 • компактні габарити і легка вага;
 • безпечне використання;
 • обладнання виконано в стриманому дизайні.


Окремо, варто виділити важливу особливість радіаторів Мірадо-простий догляд, і зручну очистку. Погодьтеся, деякі види батарей сконструйовані таким чином, що пил не тільки без праці може накопичується всередині конструкції, але від неї ще досить складно позбутися. Доглядати за сучасними алюмінієвими радіаторами mirado напрочуд дуже просто. Інтернет магазин "Теплополіс", пропонує вам купити Радіатор Мірадо, для якісної та економної організації опалювальної системи свого будинку.

Відгуки та рекомендації наших клієнтів на алюмінієві радіатори Mirado


Аналізуючи перераховані вище переваги, і відгуки на радіатори опалення mirado від наших клієнтів, можна зробити висновок, даний вид опалення-відмінна можливість заощадити і грамотно організувати опалювальну систему будь-якого приміщення. Висока ефективність, довговічність, міцність і екологічність – все те, за що люблять дане обладнання наші клієнти, віддають вибір на його користь, і рекомендують своїм рідним.

Отримати більш детальну інформацію про конкретну одиницю наших товарів ви можете, замовивши зворотний дзвінок або скориставшись онлайн консультацією. Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тому з радістю надамо об'єктивну інформацію про наш продукт, озвучимо можливі особливості і допоможемо підібрати найбільш оптимальне рішення.

Інтернет магазин "Теплополіс" - високі стандарти обслуговування, гарантована якість продукції, доступні ціни.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис