Сонячні системи

Енергія сонця на службі у людини — вже не девіз майбутнього, а цілком сучасний підхід до використання випромінювання світила в побутових цілях. Так, сонячний колектор для нагріву води є альтернативою централізованої системи ГВП, а геліоустановки різного типу перетворюють випромінювання в електричну або теплову енергію.

  1. Панелі (СП) - це напівпровідникові вироби, здатні акумулювати енергію сонця і переводити її в електрику.
  2. Колектори (СК) - це конструкція, всередині якої знаходиться теплоносій збирає сонячне тепло, що дозволяє організувати гаряче водопостачання та опалення, нагрівати воду в басейнах, вирішувати інші функціональні завдання.
    Замовити та купити геліосистеми в Україні представляє можливість інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Нагрівання води


Сонячний колектор для нагріву води купити можна для сезонної і цілорічної експлуатації.

Сезонна установка

Сезонні СК ще називають Термосифонні геліосистеми, які в свою чергу поділяються на:

  1. Прилади працюють без тиску-задіяна природна циркуляція води, коли СК встановлюється на верхній точці і рух рідини самопливом направляється вниз.
  2. Конструкції під тиском-двоконтурна конструкція з підключенням додаткового теплообмінника непрямого нагріву у вигляді спіралі. Доцільно встановлювати коли планується експлуатація СК нижче рівня забору гарячої води.


Термосифон за фактом є технологічно модернізованим "літнім душем". Як показує практика, в ясну погоду один термосифон може двічі нагріти повну бочку води, яка в свою чергу завдяки унікальній збірці зберігає воду гарячою до 48 годин. При правильному розрахунку споживання, це на 100% забезпечує потребу котеджу, дачі, літньої бази відпочинку, санаторію або готелю в теплу пору року.

Ціни на СК сезонного типу низькі, прилади компактні і прості в експлуатації.

Цілорічний колектор

Сонячний колектор купити можна і для постійного використання незалежно від пори року. Комплектація, як правило, включає наступні компоненти:

- колектор, який встановлюється на вулиці;

- буферна ємність непрямого нагріву, розміщення в приміщенні;

- контролер;

- насосне обладнання;

- накопичувальний бак;

- змійовик (один або два)

- ізоляція;

- фітинги;

незамерзаючий теплоносій.

Установка здатна повністю забезпечити потребу в гарячій воді з квітня по жовтень. У весняно-осінній період і взимку працює з меншою продуктивністю і використовується як альтернативне обладнання. Не замерзає при мінусовій температурі.

Температурні показники повітря не важливі для роботи колектора. На перший план виходить наявність зоряного джерела тепла. У зимові морозні сонячні дні продуктивність системи буде вище ніж теплою, але похмурою восени.

Види СК

Виробники пропонують три види конструкцій збирачів тепла:

1. Вакуумні-високий ККД протягом усього року. Ціни вище ніж на інші моделі групи.

2. Плоскі-ефективні в літній період, взимку спостерігаються тепловтрати.

3. Гібридні-Pvt-прилади, які здатні працювати в режимі акумуляції електрики і підігріву води.

Опалення

Організувати 100% обігрів будинку за рахунок природного тепла на жаль неможливо. При цьому за різними оцінками фахівців, навіть незважаючи на низький ККД в зимовий період, сонячний колектор для опалення забезпечує підтримку в задачі обігріву близько 30-40% від загальної потреби. Ефективно використовувати СК, як додатковий варіант для опалення в період міжсезоння.

Сонячні батареї


Сонячні системи, як джерело електроенергії вже зібрали свою історію та відгуки власників зеленого тарифу. Те що було в дивину ще 10 років тому, сьогодні звичайна реальність. Панелі полікристалічного або монокристалічного типу, стали набагато частіше зустрічатися на дахах будинків.

Без оформлення підприємницької діяльності, громадянин України може встановити сонячні системи для будинку потужністю до 30 кВт.

Для розрахунку кількості панелей, річної генерації, площі установки і можливого доходу від продажу надлишків енергії, необхідно визначитися з параметрами:

  • планована потужність СЕС;
  • середньомісячне споживання електроенергії для приватних потреб.


Вартість природної електростанції на батареях СП буде прямо залежати від кількості панелей, необхідних для організації системи.

У комплект СЕС входять:

- панель;

- нагромаджувач;

- контролер;

- інвектор.

Власні електростанції пристрої сонячна система замовити і купити в повній комплектації з гарантією від виробника можна в інтернет-магазині teplopolis.com.ua.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис