Про магазин

"Теплополіс" -це сильний динамічно розвиваюючий інтернет-магазин техніки опалення та водопостачання, який за роки роботи стабільно зміцнив свої позиції на ринку України. Всі товари, представлені в інтернет магазині, офіційно завезені в Україну і мають сертифікат відповідності.

Тут вас чекає індивідуальний підхід до кожного клієнта і комплексне рішення всього спектру робіт. Наш персонал складається з кваліфікованих фахівців які постійно вдосконалюють свої знання і вивчають новітні технології. Співробітники інтернет-магазину "Теплополіс", допоможуть вам заощадити Ваш час і гроші, нададуть вам всю інформацію про обладнання.

Ми дбаємо про високу якість нашої роботи і приділяємо максимум уваги кожному покупцеві. Щиро сподіваємося, що співпраця з нами залишить у вас тільки найприємніші враження.

Купуючи товари в інтернет-магазині "Теплополіс" Ви економите свій час і можете витратити його на більш приємні і корисні для вас речі. Приділіть цей час собі, своїм близьким і друзям, роботі і захопленням. А ми будемо раді Вам у цьому допомогти!

Принципи роботи інтернет-магазину "Теплополіс"


Швидко ми прагнемо, що б ваше замовлення було доставлено якомога швидше. Для цього ми працюємо тільки з тими перевізниками, які мають хорошу репутацію і розвинену логістичну інфраструктуру.

Доступно ми пропонуємо товар за нижчими цінами, ніж роздрібні магазини.

Зручно що б купити товар Вам потрібно тільки заповнити форму замовлення або зателефонувати нам по телефону. Менеджер прийме Ваше замовлення, а також відповість на всі питання, що цікавлять.

Безпечно ми продаємо тільки офіційно завезені в Україну товари, які мають сертифікат відповідності.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис