Двоконтурні газові котли

0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Попит на газове обладнання для організації систем автономного опалення приватних будинків і квартир в Україні, залишається на високому рівні. Сучасні конструкції плюс погодозалежна автоматика дозволяють купити двоконтурний газовий котел, який забезпечить комфортний обігрів приміщень, приготування гарячої води і задіяти системи економії витрачання газу.

Двоконтурні газові котли замовити і купити в Україні представляє можливість інтернет-магазин teplopolis.com.ua.

Критерії вибору
Для того, щоб витрати на придбання приладу перевести в інвестиційну вигоду від експлуатації, необхідно зіставити бажаний ефект і фактичні параметри житла.

Котли опалення характеризуються основними параметрами, які можна подивитися в описі виробу на сайті в інтернет-магазині teplopolis.com.ua.

1. Потужність обладнання

2. Габарити і варіант розміщення — настінні або підлогові агрегати.

3. Витрата газу і продуктивність.

4. Конструктивні особливості та комплектація автоматикою.

5. Гарантійний термін експлуатації.

Потужність
Для надійного обігріву та отримання гарячої води в достатньому обсязі, має сенс звернути увагу на пристрої потужністю від 24 кВт за умови, що площа приміщень, які планується опалювати, буде до 150 -200 м. кв.

Рекомендується залучити фахівця до розрахунку необхідної потужності двоконтурного газового котла опалення, так як саме цей критерій один з головних при виборі і залежить від багатьох факторів:

- розміри і ступінь утеплення стін;

- площа приміщень під Обігрів;

- добова потреба сім'ї в гарячій воді;

- теплові втрати;

- інші індивідуальні для кожної системи фактори впливу.

Невірний розрахунок ключового параметра може привести до додаткових витрат на виробництво незатребуваної теплової енергії або малопотужний двоконтурний газовий котел опалення не впорається з поставленими завданнями.

Тип теплообмінника
Виробники пропонують дві конструкції теплообмінника:

1. Бітермічний або спільний варіант вузла, коли у зовнішній трубі нагрівається теплоносій для обігріву, а у внутрішній частині — гаряча вода для побутових потреб. Конструкції з бітермічним типом теплообмінника більш компактний, дешевше вартість. але і потужність нижче. Надійна робота без накипу і поломок можлива при дотриманні вимог до якості води, установки фільтрів очищення. Або варто придбати більш сучасні моделі, в яких збільшена швидкість струму води з системами гвинтоподібної циркуляції.

2. Монотермічні роздільні теплообмінники передбачає в конструкції триходовий клапан. Ціни на котли опалення для будинку або квартири з роздільним підігрівом води за функціональним призначенням, трохи вище ніж на альтернативні моделі зі спільним варіантом теплообмінника.Вимоги до якості води не настільки категоричні і ресурсу вистачить для виробництва достатнього обсягу гарячої води.

Продукти згоряння
Димохід-важлива складова роботи газових приладів. Турбовані прилади із закритою камерою горіння дозволяють встановити агрегат без облаштування спеціального приміщення. Коли є необхідність в придбанні енергонезалежного обладнання за бюджетною ціною, підійдуть прилади з відкритим пальником в поєднанні з природною атмосферною тягою димоходу.

Автоматика
Автоматичні пристрої для газових агрегатів покликані забезпечити:

- безпеку роботи системи;

- економне використання обладнання;

- продовження термінів експлуатації приладів.

Рішення купити двоконтурний газовий котел для опалення повинен включати опрацювання питань наявності в комплектації або можливості встановити прилади захисту, регулювання та управління пристроєм.

Связаться с теплополис
Связаться с Теплополис